bugün

(bkz: özet geç) bir şahsiyet yazısıdır.

ayrıca bu kadar çok abazanlıkları dışa vurmak zarar verir.
sanırsın otopsi raporu amk.

Format gereği: ciddi ciddi okunması gereken yazıdır.
http://galeri.uludagsozlu...rlarının-ayakları-719072/
sözlük, sözlük değil ki onun bunun nicki üzerinden sataşma, laf atma, prim yapma, fake besleme platformu.

(bkz: bize ne lan)
Ficutunu bilmem, hemcinsimdir elbette işbu sebeple severim, kollarım arkasını, kimseye laf ettirmem.

Lakin bebeyim saçların çok kötü yıpranmış, ölmüş onlar, kestir 20cm, daha da boyama bakım yaptır, kına yak, yımırta sarısı zeytin yağı sür, bekle uzasınlar, saçın en güzel boyası gün ışığını yansıtabilmesidir. Saçlarımız her şeylerimiz, lütfen boyama artık. Ölü kısmı kes çöpe at.
Mışıldayan körpeliğin olduğu yazı.
yaptigin abartili soz sanatini bir johnny sins hoyratligiyla, bir sahin k. Kabaligiyla örseleyip örseleyip silkeyim.
Bunu yazan arkadaş kadın bulamaz da niyeti erkeklere niyetlenir korkusuyla bir hafta sokağa çıkmaktan korkmama sebep olmuş yazıdır.
(bkz: Ama beyit yazmak)
sonu bağlanmamış bir cümle gibi.

aslında yazının tamamından bahsediyorum. tanımı da aradan çıkartayım dedim. bunu okuyacağımı keşke özdil okusaydım dedim sonunda da. şekspiryen bi'kaç beylik cümleyi art arda kurmak edebiyat mı oluyormuş yani? bu kadar gaddarca da eleştirmek istemiyorum, elle yazılmış gibi duruyor. copy paste değil gibi. ama yine de saçma buluyorum. muhtemelen zamanı bol, aklına gelen her cümleyi birbiri ardına betimleyecek şekilde düzüyor bu arkadaş. ama okurken hayalimde nerdeyse hiçbir şey de canlanmıyor. canlanmaması da tamamıyla yazarın suçu. çünkü ortada aslında varolan bi kaynak yok. yani yazar sadece yazmak için yazıyor. gerçek betimleme böyle olmaz. sen git bi devlet ana oku en iyisi.
(bkz: beyefendi napıyorsunuz)