bugün

(bkz: fix menü diye 3 bardak şaraba 50 tl vermek)
(bkz: beleş mezar bulsa girecek olan kişi)
ömrünün sınırlarını daraltmaktır.
pizzanın kaça bölündüğüyle değişecek yorum içeren olay neticede tek bir pizzada rahatlıkla 32 dilime bölünebilir.
pizza hut görevlileri ayıp etmiş. eğer sen oraya ' sınırsız ' diye reklam veriyorsan müşteriyi kovamazsın. adam isterse 62 tane yer isterse 162 tane. o zaman en fazla 30 tane diye yiyebilirsiniz diye reklam yapsınlar. sonra ağlaşmasınlar '' dominos neden daha çok tercih ediliyo ki ühüüü '' diye.

edit: imla
bi türlü başaramadığım olay olup hala o kadar yiyenlere hayranlıkla bakakaldığım olaydır.
(bkz: mide fesadına davetiye)
nerde beleş oraya yerleş sözünü felsefe edinerek pizzalara gömülmektir.
rıza'nın işidir.
(bkz: hayvansın rıza)*
rekorum 24 dilimdir ve hayvanlık göstergesidir. *
(bkz: adalı halil)
ne demiş ünlü düşünür: yemek buldun mu ye, dayak buldun mu kaç.
doğru olanı yapmış olan kişidir ve olay sandığım gibi devam etmişse salaktır. çıktığını tahmin ediyorum. Onlar sınırsız pizza derken bütçemizi aşacak olanlar hariç diye bir madde eklemişler mi ? hayır. en doğru olanı yapmış en başta ama çıktıysa tamamen salaklık.
hala sıçtığını düşündüğüm arkadaştır.
yemekten düşünmeye fırsat bulamayan insan olsa gerek
çünkü bir an düşünse ne yapıyorum lan ben der ve yemeyi bırakır.
sporcu ve devasa bünyeler için abartı değildir çünkü pizzalar çok küçüktür benim gibi zayıf biri bile yarı açken 15 dilimi gördüyse aç ve geniş mideliler 32 dilimi rahat rahat yer.
32 dilim pizza yiyen birinin midesi yok herelde mide nasıl patlamıyor.
su kaçırmak böyle bişey olsa gerektir.
onlar sınızsız yazarken iyide tosun paşa yiyince mi suç.Promosyonun hakkını versinler.Yarasın tosun paşaya.
mide fesatıyla son bulacaktır.
vücuduna işkence etmektir. bir dilim pizzanın 400 küsür kalori olduğu düşünülürse kaloriler müsait bir tarafına girmiş kişidir ayrıca.
pizzanın kenarlarını yemedikçe olabilecek durum.

(bkz: israf)
nasılsa sınırsız deyip 8 ayı pizzacıya gitmekten farksız olan eylemdir. hal şöyle ki bir ayı arkadaş sınırsız pizza olan yeri duyar ve diğerlerine haberi iletir. okuldan çıkışta pizzacıya giden bu 8 arkadaş ne var ne yok silip süpürür ve kampanyanın erken sonlanmasına neden olur. şerefsizler bana da haber edeydi 9 ayı gidecektik ne güzel.