bugün

Hissetmiyom. Tv bakıyom.
Çok mutsuz gibi. her an ağlama krizine girip kendimi dışarı atcak gibi. dağıtcak yerlerde sürüncek gibi.
sonra diyorum ki neler yaşadın sen geçti hepsi. iyisin.
görsel
Harika mükemmel ötesi çok mutlu.
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde diyen Sezen aksu gibi hissetmek isterdim.
ters cevrilip kacilmis kablumbaga gibiyim. biraz urkek biraz da umit dolu.
Hissetmiyorum.
Bugün biriyle konuştum fena gaza gelmiş durumdayım hayata dair. Umarım heyecanla başlayıp yarım bıraktığım 3262632726 şey gibi olmaz.

Umutluyum sözlük umutlu.
Cok sevdigin bi dizinin en heyecanli aninda giren reklam arasi vardir ya o an ki ruh halini hatirla iste onun gibi.
Boşlukta gibiyim. Eski işim çok vaktimi alıyordu, kendime vakit ayıramıyordum. Yeni işimde mesai kısa ve 3 gün tatilim var, ama şimdi de boşluk hissediyorum.
arkadaşımın öldüğünü öğrendim. Bi şey hissetmiyorum.
Ciddi ciddi hafiflemiş hissediyorum. Tüm ağırlıklarımdan kurtuluyorum bugün. Güzel kararlar aldım. Devamlılığını da sağlayacağım inşallah allah utandırmasın.

Tüm bu kanserli hücrelerden kurtulduktan sonra da gelsin çook daha güzel günler inşallah.
fake mutlu.
Temsili yorgun görsel bulup ekleyemeyecek kadar yorgun.
hayal kırıklığına uğramış.
Sik gibi.
Tam anlamiyla "bok" gibi. Ilk defa hayatimda bu kadar boka batmis hissediyorum. Ve yetmezmis gibi bir de mide bulandirici yalnizlik hissi. En acilinden bir adet kankaya ihtiyacim var. bol bos vakti olsun, gezdirsin beni...
Annemin deyimiyle "her yer, her yerde" gibi..Karman çorman da olabilir. Ya da bir tür manyaklık.. "Ne saçmalıyorsun?" demeyin lütfen. Sesli düşünüyorum sadece. Sesli düşünüp yazıyor da olabilirim.
maçın son dakikası kornerde karşı kaleye son bir umutla koşan kaleci gibi hissediyorum sözlük.
Güzel şeyler olacak gibi.
görsel
görsel
görsel
biraz üşümemin dışında gayet iyi.
duşa girmem lazım ama geç oldu yorgun, halsiz hissediyorum.