bugün

çok pis bir yerde bıraktılar.lanet olsun lanet olsun diyebilcek bir yerde kaldı son bölüm...!!

(bkz: kakaski giderse narutoyu bırakırım lan) (bkz: bir feryat)
(bkz: µ)
--spoiler--
manga itibariyle aslında herşeyi biliyoruz.

ama episode olarak takip ediyorsanız, şu sıralar 162.bölüm ile pain vs naruto güzel olacak.

- Pain " Almighty Push " Shinra tensei gibi saçma bir jutsu ile birçok düşmanın yapmak istediğini yaptı, Orochimaru, Madara, sasuke hepsinin derdi konohayı yok etmekti.

Konohayı yerle bir etii.

Muradına erdi, bahtiyar oldular.Mutlu mesut yaşadılar.

O köyü kurmak zor olmayacak ! Beni takip edin.
--spoiler--
ve bekenen oldu naruto pain i zopalamaya başladı.
167. bölümdeki iğrenç ötesi çizimiyle damgasını vurmuş anime. o ekibin temenni pılını pırtını toplaması gerekiyor. ama son anda çalan müziği insanın tüylerini diken diken etti. gerçekten muazzam bir şey.
ne olacak diye beklenilen , sürüm sürüm süründüren anime serisi.narutonun şehir yok olana kadar gecikmesi painle olan savaşın düz bir alanda çizeerleri zorlamaması için güzel düşünülmüş bir detay. az erken gelse de şehir sokaklarında kapışsalardı ne olurdu.
aylar önce pera müzesine çizerinin geldiği anime.
yaklaşık 20 bölümlük fillerdan sonra bu haftayıda boş geçerek takipçilerini epey kızdıran animedir.

neyseki (bkz: filler) bölümler bitmiştir. yeni bölümün adı "6. hokage" dir.
207. bölümü türkiyede bugün yayınlanacak olan animedir.

naruto sasukeyi rasengan manyağı yapsa da bi rahatlasak.. Gerildim yemin ediyorum.
son fillerlarıyla konuyu iyice dağıtmış animedir.

her hafta yeni bölümü bekleyip de 20 sayfa * okumak dişimin kovuğunu doldurmuyor şahsen. 2 ayda bir ara verip 8 bölüm birden izlemek en iyisi.
Son bölümleri nefes kesen anime dir.
pain'iyle, jinchuuriki olan kyuubi'siyle, naruto'suyla, jutsularıyla, daha saymadığım birçok şeyiyle hastası olduğum anime. http://www.dailymotion.co...-the-way-you-lie_creation videoya gel. benim gözümün önünde kız beni sevdiğini söyleyecek, bir başkası da kızı hırpalayacak ha? anasını sikerim lan onun. piç kurusunun soyunu kuruturum. izleyin yaa. kudurdum bak off.
--spoiler--
uchiha sasuke'nin konoha'ya dönmesi imkansız. eğer senaryo madara'nın da dediği gibi iki çok yakın arkadaşın ya da hoca-öğrencinin birbirleriyle kapışması söz konusu. bunun işaretini çok önceki bölümlerde vermişti. yani orochimaru'yu düşünün. konoha'dan ayrılıyor vs... sonunda da dördüncü hokage ile kapışıyor. aynısı da nagato ile büyük usta, reyiz jiraiya arasında geçiyor...

konoha'nın makus kaderi bu. sonunda da eminim sasuke ile naruto kapışacak. shippuuden 216'da naruto'nun söylediği gibi bu kapışmada hem naruto hem de sasuke ölecek. madara da aleme madara olacak.
--spoiler--
en güzel kapışma sahnesinin -bence- naruto ile pain'in olduğu sahnedir.
http://goo.gl/0230g (bu da aynı bölümün farklı bir yorumu: http://goo.gl/270yc)
--spoiler 203--
Ananı avradını sasuke. Susanoo'yu açtı göt. Naruto'nun artık bu çocuğu sage mode'da rasengan manyağı yapması lazım. taju kage bunshin ile yüzlerce rasengan sallaması lazım. yardır naruto!
--spoiler 203--
--spoiler--
221. ve 222. bölümler itibariyle Kabuto'nun aşırı orospu çocuğu olduğu tekrar kanıtlandı. alemin ağır abisi, uchihaların en taşaklısı madara'nın gözün korkuttu laa!
Killer B ile naruto beraber çok iyi bir ikili olacaklar sanırım.
Tsunade hala formunda. helal sana!!!11!1
Bu sefer kabuto'ya kafam girsin. hadi orochimaru-sama göster kendini kurtul şu yavşağın bedeninden. konoha'ya dön Tsunade'den hokageliği al ömrünün son zamanlarını mutlu ve iyi bir insan olarak geçir.
--spoiler--
mangada çok heyecanlı giden, normal bölümlerde şu an çok sıkıcı olan çok müthiş bir animedir. narutonun 135. bölümünden sonra naruto shippuuden ismiyle yeni sezona girmiştir en son mangada 550 bölümlerde 224. bölüm çıkmıştır.
izlemeyi çok isteyim bir başlayamadığım animenin devamı niteliğindeki bölümleri.
benim için çok özel yere sahip olan anime...

ayrıca;
filler bitsin artık lan. sıkıldım. koskoca naruto yengeç öldürüyo falan.

edit: fiilerını s.keyim 226 da filler. her olaya da atlama be çocuk. her olaya da intikamınızı alacaaaam diye atlama!!!
hakkında sadece 50 entry girilmesi bana üzüntü veren dünyanın kuşkusuz en iyi animesi.
fillerları ile bayan anime. yeter üleeen!
--spoiler--
31. bölümü bayağı duygusal hazırlamış piçler takdir ettim. gaara'nın dönüşü de muhteşem olur umarım. elin bombacısının tek eliyle harcayabileceği karakter miydi lan gaara ?

edit: 32 de feci sarstı.
--spoiler--
238. bölümde bile hala bir adet gemiyle bi ülkeden bi ülkeye aylardır gidememişlerdir! deli oldum deli! git gari artık nereye gideceksen fill kusturacaklar!
filler sezonu aralık ayı boyunca da devam edecek olan seri. arkadaş bayıldık filler'dan. tam altı ay filler mı olur? 2012'nin ilk haftasında asıl konuya dönüş yapılması beklenmekte.
--spoiler--
121. bölüm spoiler

tsunade(kakashi ve 2 gruptan oluşan platoon'a): sizi uchiha itachi yi ele geçirmekle görevlendiriyorum.

seyirci: siktir leayn.

hinata, naruto, sakura, shino, yamato, kiba nereeee; uchiha itachi nereee.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar