bugün

Ne yazık ki gerçek olandır. Yok mudur, vardır elbet. Ama namuslu kız arayıp her haltı yapmayı kendine hak sayan erkekler de epey çoktur.
Klişeleşmiş bir ifade vardır. Zor soruların puanı yüksektir. Sınav kazandırır. Zor olan namuslu erkeği bulmak hayatı kazandırır.
Bakireyim diyip arkadan veren kızların sayısı azımsanamayacak kadar çokken. erkeklerin temiz kalmasını bekleyemezsiniz.

Kadın erkek ilişkileri iyice yıprandı. Kendimize çeki düzen vermeliyiz. Dürüstlük önemli. Namus dürüstlüktür.
hakikaten zordur. aslında bu yumurta tavuk ve sonunda horozla biten bi kısır döndü hikayesini anımsattı bana. mesela namuslu erkek bulmayı hayal eden bir kız düşünün fakat dünya o kadar namussuzdur ki namuslu erkek bulma ihtimali neredeyse şans oyunlarında iyi bir ikramiye tutturmaya benziyor gibi. belkide ne kadar orospu varsa o kadar orospu çocuğu vardır sözü taa bigbang e sırtını rastlamıştır. namusun bir cinsiyeti varsa o zaman o artık namus değildir.
kısacası hür iradenle istediklerini tam anlamıyla yapabiliyor ve hür iradesiyle özgürlük alanını sözlü ya da fiziksel temas edebilecek kadar açabilmiş biri ya da birileriyle aramaksızın karşılaşıyorsan işte bu sevgidir. sevginin olduğu yerde namus kavramında bahsetmenin manası olduğunu düşünmüyorum. çünkü namus sevginin alt kümesidir. kümesi demişken ha sahi tavuk mu yoksa yumurta mıydı?
upss.
namuslu kız bulmaktan daha zor bir eylemdir.
Anca imam hatip liselerinde yada ilahiyat fakultelerinde bulunabilir.
orospu olup namuslu erkek ararsan bulamazsın. öyle göte böyle yarak hesabı. neysen onu bulursun. zor olan senin insan olman yani. yoksa her çeşitten var kafanı yorma.
ulaşılmam ve bulunmam çok zor olduğu içindir efenim. * * *
Bu devirde imkansıza yakın olan şey.

Nerdesiniz eyy.. eli yüzü temiz,efendi ve namuslu erkekler. Nesliniz mi tükendi yoksa..
cidden öyle. az kullanılmış bile olur.
Hepsi gö tü Müz ba şı mız ayrı oynuyor diye bağırıyor.
Yıllardır kendimi müstakbel avradıma saklıyorum. Dişi sinek bile yaklaştırmadım yanıma. 36.5 bul beni.
13.

Öldü o.

Kaldırdılar cenazesini.

Şimdi bizle idare edeceksiniz.

Ent.
Namuslu erkek size gelmez
Size ananızı ağlatacak erkekler lazım ekşın olsun diye.
zor mu ?

ulan öyle bir dönemdeyiz ki erkekler daha mazbut.
aa, niye zor olsun ayol?
bugünde orospu olduk çok şükür.
Namus bacak arasında birşey değildasadasdasdajk!
ülkemizde namus kavramı genelde dişilere atfedildiğinden paçayı her daim sıyırabilecek erkeklerdir .Aslında namuslu insan bulmak zorlaştı.
Aksine çok kolay olan duruma yönelik iddia.
Ama kadınlar saygı, kibarlık, asalet aramıyor ki, kas, uzun boy, yakışıklılık arıyor. Hem böyle yapıp hem de namuslu erkek bulamaktan şikayet etmek çelişkili ve komik geldi.
Aslında bir sürü var da o havada kaptığınız erkeklerin özelliklerine sahip değiller işte.
Büyük çoğunluğu ya ...pusu erkeğin yani.
Kıyıda köşede kalanı da ibnemsi gibi bişi oldu.
%1 lik kısım ruhsal bakımdan hasta olarak yaşamaya çalışıyor.
Üzgünüm.
ürküştük artık kadınların vahşiliğinden. hunharca zıpladılar üstümüzde, posamızı çıkardılar. ve işte o gün tükendik aslında. keşke 45 yaşında bakir çiftçi olsaydım.
Helal sütü emmiş olan bile en az bi 10 kişiden emmiş oluyo…
Çoğunu or@pu ettiler be adnan abi. Neyse ki namuslu kaldık be sözlük en Azından dürüstlük baki kaldı.