bugün

namus her zaman olduğu yerde beyindedir .
Bana, namusun nerede olduğunu söyle, sana kim olduğu söyleyeyim.
katılmadığım önermedir. iki bacak arasında değilse nerede o zaman demezler mi adama. beyindedir diyenlere seslenmek istiyorum. iki bacak aranı koruyamıyorsan sende beyin ne arar. orospusun işte!.
erkeklerin yıllarca başka kadınlarla yatıp sonra namusluyum deyip evlenmesidir efenim, buna göre değildir evet.
namus iki bacak arasında değildir beyindedir. Kimileri bunun farkındadır oluruna bırakır, Yaratıcıya yalvarır, zikreder -ki o, aşk makamının karar sesidir- hep kazanır.
Kimileri kendinden geçer, fikren derindedir -ki o, aŞk makamından çökmedir, tad vermez- ölür ve öldürür, hep kaybeder kaybetmeye de mahkûmdur.
kadın çırılçıplak bir şekilde işkence görmektedir.yanına erkek kardeşini getirerek bildiklerini söylemesini isterler kadın asla konuşmayacağını açıklar,gidip erkek kardeşini tutup getirirler kızkardeşine bakması için baskı uygularlar erkek kardeş başını kaldıramaz
bunun üzerine,
kızkardeş;kaldır başını mustafa,benim namusum irademdir,benim namusum özgürlüğümdür,benim namusum onurumdur,benim namusum toprağımdır,benim namusum dilimdir.
hem doğru hem de yanlış bir önermedir.

Efendim doğruluk payı şöyle ki ; insan aşık olacağı kişiyi seçemez. Aşk bir olgudur ve manası öbür dünyada şekli ise bu dünyadadır. Hal bu iken o eski uzaktan sevmeler , bir saniye görsem yeterler , sabredip beklemeler yok artık. Artık erkekler sevdiklerine dokunmak istiyor, hatun vermeyince trip atıyor ayrılıyor sonra bunun adı aşk oluyor. Verince off ne çaktım oluyor ,orospu oluyor namussuz oluyor. Bakire kız yok deniyor. Ama çok büyük bir yanılgıya düşüyor bazı arkadaşlar. Çünkü kendi kız kardeşlerinin olduğunu unutuyor yada akrabalarının. Eğer tutup vermezsen o çok seven erkeğe , sevmiyor oluyorsun verirsen namussuz. O halde namus bacak arasında oluyor.

Ama bazı kadınlar vardır ki sexi sever. Haklarıdır da. Bir kez yapınca yapmak istersin hep. Ama bunu aşk kisvesi altında ister. Yani düzenli sex. Bunların namusu yoktur çünkü yürekleri yoktur. Kolay atlatırlar acıları ve yeni bir aşka yelken açarlar. Böylesi adam gibi adamı bozar . zaten ruhu kaşardır sen ona aşkı versen de o alışmıştır bir kez bataklığa. Kendini üzmeden uzaklaşıcaksın.

En iyisi kendinde olmayan şeyi başkasında aramamaktır. Göz ardı etmekdir. ilişki denilen hadisede her şeyi görmücek , duymucak , konuşmucaksın. Sakin ve eğlenceli bir kıvama getirip zevk alıp mutlu olduğun sürece paylaşıcaksın hayatı. Olmuyorsa hiç piskopatlaşmadan yolunu alıcaksın. Abartmadan abartmadan. Herkes herkesin herbirşeyi olamıyormuş derler ya o hesap. ilişki her iki tarafında karşılıklı çıkar ilişkileri doğrultusunda yaptıkları birlikteliktir. uzatmamak lazım. ben de uzatmayayım.

gömdüm bay. *
- namus iki bacak arasında değildir şükü..
+ evet ayten.
- sekiz bacak arasındadır.. örümceğiz biz..
Namusun bekaret ile sınırlı olduğunu idda eden ve anal seksten bihaber önermedir. Bir kadın anal seks yaparak bekaretini yıllaca koruyabilir, bu da şakirtlere koyabilir.
beynin sağ ve sol kısmı arasındadır.
göreceli olarak doğru ve yanlış önermedir. nereden baktığınızla alakalıdır. ancak namus iki bacak arasında değildir, kafada biter önermesinden sonra gayrı meşru münasebetleri de meşru hale getirme düşüncesi bir kısım kimseler tarafından ortaya atılmaktadır.

namus kafada biter önermesinin mantığı yoktur, çünkü insanlar birbirinin beyin tasını sikmiyordur. her ne kadar zihniyet ve ahlak anlayışı önemli ise de namus kavramı alelade ele alınacak bir konu değildir.

tamam kabul, namus iki bacak arasında değildir, herkes sevişebilir artık, aloooo! sözlük ahalisi attıralım efenim birbirimize.
işin ciddi tarafında katıldıgım sözdür.. kız oğlan kız olarak evlenen ama her turlu muameleden kaçınmayan kzılar da var..

şimdi bakıreliğini vermiş olan namussuzda, her turlu muameleyı veren neden namussuz? derseniz..

sevdiği, ya da sevdiğini zannettiği biri ile birliktelik yasamıs bir kız kandırılmıştır.. başkası ile yasamamıştır zaten bu birlikteliği ama " kız değil"

diğeri ise her turlusunu, bır çok kişi ile yasamıştır.. ama bakıredir.

ama en kötüsü " cas davası namusumuzdur" diyip, davayı geri çekmektir..
namussuzların uydurduğu bir kelime kendilerini avutuyorlar böylece ulan sen git kendini siktir amını yardır başkalarına sonra namus iki bacak arasında değildir de ulan orda değilse nerde bu amına kodum namusu bilen biri varsa söylesin.
namus beyindedir, iki bacak arasında değildir. iki bacak arasında beyni olanlar beyinciğini siktirebilir.
valla nerdeyse oraya s.ktrsin gitsin afedersin, zira baydı her kafadan çıkan sesler.
göt deliğindedir. Şeklinde tamamlanacak cümledir.
bu nasıl bir anlayıştır amına koyim ya.
sen çatır çatır sikiş, hopla zıpla. sonra namus beyinde de.
hayır bizim beyinleri sikiyorsun aslen. asıl bizim çemkirmemiz gerek.
bir de ''bi kere aldanıp yapmıştır'' diyenler var acayip ayar oluyorum.
güveneceğin adamı seçemiyorsan bu bizim suçumuz mu ?
genellemenin ne lüzumu var ?
bu kadar bencil, menfaatkar, rengini belli eden bir cümle görmedim ben.
bakire olsaydın*bu cümleyi der miydin meraklar içerisindeyim.
çok geridesiniz çok. çocuk işi bunlar. karşınızda aptal yok.
bu düşünceyi savunan erkek yazarlara konuyu uzatmadan sorulması gereken bir soru vardır.

Düşünün, kardeşiniz ya da ablanız, gitti namus bacak arasında değildir deyip sevgilisinin altında aşığım diye inledi. Sen hala bu düşünceyi savunabilecek misin, merak edilendir. Savunursa erkekliğinde ciddi sorun vardır.

şu olur, kardeşin cahillik etmiştir, yanında olacaksın. Baktın motora bağladı sen savunmaya devam et namus bacak arasındadır diye, hoplatsınlar kardeşini.

Edit: malesef ki türkiye gibi er meydanının beşiği bilinen bir ülkede adam sayısı gittikçe azalmakta. Bacısının düzülmesini savunacak ezikler var lan. Yazıklar olsun. Bunlarla aynı toprakta yaşamak utanç verici. Türk töresinde zinanın suçu ölümken nerelere gelmişiz. Ar namus kalmamış.
orada değil burada değilse nerede bu namus?. beyin denilen şeyin içinden öte o bacak arasına öncelik tanınmalıdır. işine gelmeyen kaşarların uydurması söz.
http://inciswf.com/turkkizi.swf
artık tartışılmaması gereken (kimliğini kazanmış bir toplumun tartışmaması gereken) konu ama ne yazık ki bunun hakkında hala uzun uzun konuşuluyor güzel ülkemde. bir de derin entelektüel tartışmalarda(!) bunun ateşli bir savunucusu olup da 'ancak evlendiğime veririm' diyen kezbanlar var. azımsanacak sayıda değiller. ulan neyi savunuyorsunuz yine başa döndük. bacak arasını boşver teoriyle pratiği daha buluşturamayan zihninizi sikeyim. herkese ver demiyorum motor ol demiyorum tutarlı ol sadece. namus bacak arasındadır de. (ona göre davranıyorsun madem) ayakta alkışlayayım. kusura bakma hem riyakarsın hem korkaksın. iki gün önce başı açık olduğu için selefiler tarafından rahatsız edilen tunuslu kadının caddenin ortasında tunus afganistan değil diye bağırışını gördün mü? işte onu senin götün yemez. ancak laf lafı açtığında özgür kız olur sidik yarıştırırsın. bacak aran beni zerre kadar ilgilendirmez ama fikirlerin hiç de namuslu değil. bence senin derinliğini aşan bu tartışmaları boşver de feysbukta fethi zor fatihi tek kız rolünü oynamaya devam et.

edit: entryi götünden anlayıp eksi yağmuruna tutan ibişlere selam olsun. sevene de sövene de.
erkek bir yazar olarak cevaplamak istediğim soru. kadına kadın olduğu için değilde kan bağı olduğu için değer verenleri gösteren başlık. bir kere kız kardeşinin bedeni seni ne ilgilendirir? ister kucakta zıplar ister yatakta. 18 yaşını aşmış her bireyin kendi özgürlüğü vardır. seni hiç bağlamaz. diyelim kız kardeşin geldi abi sen o kızla yatma dedi dinler misin kızkardeşini? bir de terslersin abisin ya büyüksün ya. ama ona karışma hakkını kendinde bulursun. iyide dostum sana bu hakkı kim verdi?

aa illa kadına değer vericeksen eyvallah ama kız kardeşin diğer bir kadından farkı yok. elalemin kızına öküz gibi bak verince üstünden inme kız kardeşini sikince biri auwwwww dimi? sizi gibi iki yüzlüler.

tanrı kadınların amına zar koyana kadar siz yobazlara biraz beyin koysaydı bu gün bunları tartışmazdık zaten.
namus bacak arasında arayan zihniyet tek kelime ile ilkeldir, yok olmaya mahkum bir maymun türünün fikriyatıdır.
sen beynini mi siktiriyorsun sorusunu akla getirir. Lan git kaşarlık yap gel sonrada namus beyindedir de. Korkmayın bu vatandaş o beyni de siker.
can sikintisindan nelere saricagimi sasirdim. actim sozlukte yine bi namus basligi. yazalim bari.
simdi kardesler namus genis bir kavramdir. bacak arasi da bu kavramin icindedir. bosuna eline diline beline sahip ol dememis buyukler.
netekim direk zar muhabbetine cevirip de ayaga dusurmeyin kutsal degerleri.