bugün

görsel

HaberTürk yayınına konuk olan Eğitim Uzmanı Cihat Şener, okulların yüz yüze eğitime açılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, HaberTürk yazarı Nagehan Alçı’nın araya girmesine, “Beni yayından alınız, bana ders verilmesine izin vermiyorum” diye tepki gösterdi.

https://t24.com.tr/haber/...ni-yayindan-aliniz,976266
ne zaman utansam, yüz kızartıcı bir durum başıma gelse aklıma nagehan alçı gelir. sonra halime şükrederim. bu da öyle bir durum olmuş.
Adam ne kadar kibar.

Başkası olsa ne derdi acaba. Bu arada bu kadının karşısına sürekli ya berhan şimşek ya da ismail saymaz çıkartılmalı.
Bu nagehan denen oluşum, bir diğer oluşum Rasim Ozan Kütahyalı ile tencere kapak olmuşlar hakikaten. Arasan bu kadar birbirine uyan bir çift bulamazsın.
ünlü herbokolog hanıma yapılan saygısızlıktır. bu hanım abdülkadir selvi bey zafer bilmem ne bey o eski mhp millet vekili sedat pekeri andıran bey falan tv ye çıkmışlar ise konuşulan her konunun tek uzmanı bunlar kabul edilmeli. misal atom hakkında konuşuyorlarsa ve yayına ülkenin en başarılı atom mühendisi çıkmış olsa bile nagehan hanım abdülkadir bey zafer bey falan ne diyorlarsa onlar doğru kabul edilmeli. atom mühendisi kim köpek ki onun söyledikleri nagehan hanımın söylediklerinden daha doğru olacak ?

bu hükümetin maaşlı gazetecileri bu işlerden el ayak çektirilmedikçe bu ülke düzelmez, düzelemez.. iktidar mutlaka bugün olmasa yarın değişecek ama bunlar hala o koltuklarda oturmaya devam edecekler. devam edecekler ve boş boş konuşarak insanların zihinlerini zehirlemeye devam edecekler. bugün akp li olarak yapıyorlar yarın iktidara atıyorum chp gelirse bu sefer chp li olup aynı boş boğazlıkları yapmaya devam edecekler. medya çürümüş adalet sistemi çürümüş eğitim sistemi çürümüş ekonomi zaten allaha emanet gidiyor. rabbim sonumuzu hayır etsin ne diyelim zihniyet değişmedikçe iktidar değişse ne olacak..
zaman zaman bizim nagehan'ın yaptığıdır. şaşırmamak gerekir.
Nagehan’a çıldırmayan mı var?

insan olarak, Kadın olarak bile bakamıyorum.

Yüzüne bakınca kusma isteği geliyor.

Tv’lere çıkan biri olsam “bu kadın varsa ben çıkmam” derim.
Olm adam bu işin kompedanı lan, bu işe geçen Cumartesi başlamamış, sektörün önde gelen ismi, senin titrin ne Nagehan? Sen kimsiniz? Hı?
tartisma üslubuna bile sahip olmayan saygisiz bir kisi olan nagihan alçı´nin, tartisma ortaminda cok ve bagirarak konusunca kendisini yine hakli görme eylemine verilen tepkidir. hayir, hanimfendi agzini acinca durmuyor, cenesini durduramiyor. Cene sanki Nagihan´dan bagimsiz hareket ediyor. Sanki agiz ishali olmus gibi s... (söyleniyor).

Hic uzmanlik alanim olmamasina ragmen kendisine teshis koyasim geldi.
Bütün bunlar Nagihan´in bir logorrhö hastasi olmasindan kaynaklaniyor diye düsünüyorum. Keske kocasi ile birlikte bi tedavi olsalar, o zaman vatana millete susarak daha muhtesem bir hizmet verebilirler.

ülkenin egitim seviyesini ve gelismisligini bilmek istiyorsaniz, televizyonlarda nagihan gibi insanlarin bulunup bulunmadigina dikkat ediniz.

"Genelde az bilen çok konuşur, çok bilen az konuşur." jean jacques rousseau

Nagihan konusmaya baslayinca; uzmanin yayindan ayrilmak istemesi de asagidaki ögretiyi akla getirdi.
"Az bilen ve az düşünen çok konuşur. Uzaklaş ondan! " Friedrich Nietzsche
Bu tarz insanlara kim her şeyin uzmanısın ve her konuda söz hakkına sahipsin deme gafletinde bulunmuşsa kemiğini sikeyim.