bugün

genetik hadise.

kılıçla yayılan dinin mensuplarından hoşgörü, hümanizm beklemek hıtler'in nobel barış ödülü almasını beklemek kadar beyhudedir. el ayak kesin, kırbaç vurun, müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün, islamdan çıkanın katli vaciptir, yahudi ve hristiyanı dost bellemeyin doktrinleriyle büyümüş her müslümanın bilinçaltında birer Jeffrey Dahmer saklıdır.

* müslüman kendi kutsalının eleştirilmesine katlanamaz ama hindunun kutsalını kıtır kıtır keser.
* müslüman peygamberinin karikatürünü çizene ateş püskürür ama paganların putunu yıkarken sevinç çığlığı atar.
* müslüman her fırsatta sömürgeci abd'yi eleştirir ama 600 küsür sene dünyanın çeyrek yüzölçümünü sömüren osmanlıdan bahsederken gururlanır.
* müslüman her fırsatta israili eleştirir ama bir yahudi geleneği olan recmi uygulayan tek toplumdur.
* müslüman her fırsatta eşitlikten bahseder ama kadın/erkek arasındaki eşitsizliği görmezden gelir.
* müslüman sevgi ve hoşgörü propagandası yapar ama fırsatını bulduğunda sivasta insan yakar, maraşta hamile kadınların karnını deşer.
* müslüman islamda zorlama yoktur der ama islamdan çıkanın katlinin vacip oldunu söyler.
* müslüman trabzondaki gibi dinini yayan misyonerlerin boğazını keser ama kendisi misyonerlik yapmaz zira tebliğ ediyordur.
* müslüman işgal edeceği ülkeye elçi gönderip islama davet eder ama davete icabet edilmeyince allah adına herkesi kılıçtan geçirip ganimete el koyar.
* müslüman kul hakkı yemez ama kendi saltanatında yaşayan gayri müslimlerden cizye vergisi alır.
* müslüman zinayı, fuhuşu hoş görmez, zina ve fuhuş yapanı ayıplar, kırbaçlar ama savaş ortamında libidosunu dindirmek için ganimet olarak aldıkları kadınlarla muta nikahı kıyıp halvet olmayı hoş karşılar.
* müslüman islam adına fetih yapmayı hak görür ama israilin filistin toprağını işgal etmesini sömürgecilik olarak tanımlar.
* müslüman filisinlilerin rastgele salladığı kassam füzelerine kızkaçıran muamelesi yapar ama misket bombasıyla karşılık veren israili canilikle suçlar.
* müslüman senin dinin sana benim dinim bana der ama 50.000 aleviyi katleden yavuz sultan selim'i eleştirmeyi bırak öve öve bitiremezler.
* müslüman kapitalizmi eleştirir ama islam tarihi boyunca yapılan yağmaların normal olduğunu, din adına yapıldığını savunur.
* müslüman hendek savaşında saflarında yer alma sözü veren ama sözlerinde durmayan 800 beni kureyzalı yahudinin sırf ibreti alem olsun diye kafalarını keser, kadınlarını cariye yapar ama öte yandan okuma yazma öğretmeleri karşılığında esirlerin serbest bırakılması olayını propaganda malzemesi olarak kullanır.
* müslüman çok ileri görüşlüdür, sebgi kelebidir hümanizmin kitabını yazmştır ama muhammed'i şiir ile eleştiren gayrimüslim şairlari öldürmekten çekinmez.

kısacası müslüman pimi çeilmiş el bombasına benzer. gerçi sor bunlara yukarıdakiler ne iş kardeşim diye utanmadan onlar müslüman değil, islamı yanlış biliyorlar, masonların oyunu, emevilerin karalaması klişesine sığınırlar. zati bu dünyada islamı bi siz anlıyorsunuz başka kimse anlamıyor. hayır, bir müslüman dinini savunurken elbette korumacı olur, toz kondurmaz, olayları manipule eder ama bazen ciddi ciddi bokunu çıkaranlar mevcut.
almanya'da da şu aralar tartışılan mesele imiş. Müslüman gençlerin, diğer gençlere kıyasla şiddete daha çok meyillendiği tespit edilmiş. Angelina Merkel ise bu konuyu ırkçılık olarak algılanmadan nasıl halledebileceğini düşünüyormuş bu aralar. Yine de müslümanlık dininde gerçekten bir olay var. MEdeni olamıyoruz. "yok işte müslümanlığı bilmiyorlar, dinlerini anlamamışlar" diye savunulur durulur; fakat sonuç değişmez. müslüman olan bir insanın kendisinden farklı olana saygısı yoktur. Örnek mi istiyorsunuz:

(bkz: gözünde lens var ve saçı da uzun diye öldürdüler)

herhangi medeni bir ülkede, böyle bir şey olmuş mudur hiç? şimdi bir düşünün.
george bush' un ırak ve afganistan işgaline ayrıca israil' in filistin zulmü gibi bilumum zalimliklere bahane bulmak için uydurulmuş zırvadır.
olabilir. Ben şahsen şiddete meyilliyim, amma velakin manasız ve maksatsız şiddete değil. Kur'an ı yakanı ben yakarım. Gözüm önümde dinime peygamberime hakaret edeni döverim.
hak uğruna put kırar, batılı yok ederim.
bunları yaparım.
Aynı zamanda, kendi çapında benim dinime peygamberime hakaret eden, put diken, kur'an ı yakan, kafasında uydurduğu sözde bir "hoşgörü" ardına saklanır, amma onu bu koruyamaz.
Nitekim hak, batılı her zaman, her yerde yener. Şiddet ile, ya da şiddetsiz.
Üstte yazılan lakırdıları dikkate bile almıyorum: bunlara yeterince cevap verdik, vermekten dilimizde tüy bitti. Bundan sonra, söz, kılıcın sözüdür.