bugün

insanın tekrar tekrar okuyup inanamadığı şeyler.
görsel
Şunun 10 da 1 ni yapsa normal bir insan başkasına anlatmaya utanır. Ama bu vatandaşlar çıkıp tv de aile boyu anlatabiliyorlar bu rezillikleri.
Şunu bir filmde izlesem. Bu kadar da abartı olmaz, senaryonun içine sıçmışlar derdim. Ne yazık ki Şu anadolu insanı tam gaz yolunda. insan görünce şok oluyor.

Şu iğrenç olayları biz dinsiz insanlar yapamayız. Her zaman diyorum türban takmayla falan namuslu insan olunmuyor..
Seks zararlı diyoruz taşak geçiyorsunuz. Bir kereliğine biri başkasına vermiş koca köy trene girmiş.

Yapmayın kardeşim yapmayın. Şu seksi etmeyin guzum ya.
Jahrein de bir yayınında izleyip gülmekten yerlere yatırmıştır.

Olayda derya, Derya'nın annesi, görümcesi, kaynanası hep suçlu. Hep birileriyle beraber olmuşlar. Bu arada başları kapalı. Yoksa günah olurdu.

isim verip dava konusu olmak istemiyorum ama böyle tam bir gavat da var ortalıkta. Türk dil kurumu sözlüğünde "gavat" sözcüğünün karşılığı olarak fotoğrafı basılacak cinsten.

Jahrein'in süper videosu için:

https://youtu.be/0DvHXPMwkJw
Eskiden bu amına kodumunu köylü takımı kızlarını büyükşehire göndermezdi okumaya çalışmaya meğer köylerde tren varmış.

Bakın böyle yarak kürek ilişkileri büyükşehirlerde göremezsin.

Temiz Anadolu halkı yine irfanını konuşturuyor.
derya hanimin
koyde verecegi adam kalmamis artik sozluge uye olmali.
içinden tren geçen küçük bir Anadolu kasabasının iktidarsız tren istasyonu şefinin genç ve güzel karısına hastaydı kasabanın erkekleri. Bu nedenle erkekler arasında adı konulmamış bir gerginlik vardı..
görsel
Kasaba havasındaki bu iklim, kasabaya büyük şehirden tayin ile gelen genç ve yakışıklı bir memurun gelmesiyle iyiden iyiye..
AMA alkol almıyor...
ama açık giyinmiyor...

not: az biraz 5 vakit namaz... ve cuma... az biraz oruç... az biraz hac umre... yıl da 1 kandil...
yaparsa sütten çıkmış ak kaşık olur... gerisini perdesiz ev' e benzeyenler düşünsün.
adı derya olması da manidar. derya gibi mübarek.
Başı örtünce altı açmışlar. Gelen geçen han sanıp girmiş. Beynim yandı kim kime yürümüş tam anlamış değilim daha. Çocuk var bir tane ona acıyorum. Alsınlar bunlardan o garibi.
aaaaah rahmetli aziz nesin aaaah!
aaaah aysun kayacı aaaah!
aaaah barbaros şansal aaaah!
işte bunlar hep bastırılmış cinsellik.
Milletin efendilerinin yaptığına bakın. Kemalist sistemin özeti işte bu .
görsel
görsel

konuya fransız kalmamanız için bir arkadaşın üşenmeyip hazırladığı harita burada.
Jahrein in bu konudaki tespitleri efsane.
Açşı bahçıvana sonra herkes aşçıya hikayesine dönmüş AMK.
üstte linki verilmiş jahrein videosunu kahkahalarla izledim. bu olayı youtuber tayfa sürekli işliyor. vatandaş erdal, bana anlat, jahrein ve magazin kanalları bu konuyu konuşuyor.

beyler, o köyde dna testi yapılamazmış zaten. çünkü kimin eli kimin cebinde bilinmiyor. herkes herkesin kardeşi, babası, emmisi, dayısı çıkabilir. rezillik diz boyu.
Bu köy nerde lan bilen yeşillendirsin.
öncelikle hayrettin yalçınkaya kim? o da bu olaylarda kadınlarla görüşmüş. cidden kimin kim olduğu belli değil. şu netflix yapımı alman dizisi dark'taki gibi. zaten orada da olay köyde geçiyordu. bu köyler her yerde tehlikeli amk.

derya yuva yıkan bir tip. sergen diye bir sevgilisi var. onun eski karısıyla görüşüp sergen benim olacak diye ortalığı birbirine katıyor. sergen de eski karısı buket ile barışma aşamasındayken bu derya ile görüşüyor. olan buket'e olmuş yani.

derya'da nemfomani olduğunu düşünüyorum. hiçbir şekilde ahlak anlayışı yok. libidosu nereye sürüklerse oraya gidiyor. çok tehlikeli bir tip.

video:

https://www.youtube.com/watch?v=2BTEf_qoLAM
https://www.youtube.com/watch?v=02J6uje3xrQ

ulan istanbul iyice bozuldu gidip memlekete kırsala yerleşelim diyoruz kırsal istanbuldan bin beş beter. götüne tava bağlayıp gezmen lazım artık "köy" dediğimiz yerlerde. bunlar bir de görüntü itibari ile muhafazakar geçinenler düşün. sorsan başı açık gezenlere neler neler derler tüm köy tren yapmış..
Bende jahrein'in videosundan öğrendim olayı. Keşke köy meydanında toplanıp orgy yapsalarmış en azından cinsel devrim yapmış olurlardı belki zamanla bi festivale falan dönüşüp turizmi canlandırabilirlerdi böylelikle Anadolu irfanınını da bütün dünyaya tanıtımış olurduk.
Sözde aile kurumunu zedeleyen ahlaksız biz eşcinsellermişiz.

Meğer bizden daha ahlaksızlar var ki bizi masum kıldılar ...

Eeee halı altına süpürdüğünüz pislikleriniz bir gün sizi haysiyetsizleştirir...

rezil rüsfa eden hetero ahlaksızlığı midemi bulandırdi..
Kadının tedaviye ihtiyacı var; Tüm erkekleri elde edebilirim, kafasında. Öldürülen eski kocası için ise beni başka erkeklerle düşünerek tatmin oluyordu diyor. Kadın, devleti devlete düşürür.