bugün

Git babasından iste.
Masum gibi duruyor ama katil çıkmasın.
Babasından isteyemeyiz rahmetli oldu osman abisinden isteyin bence aile büyüğü olarak.
Abisini korumak uğruna babasının ve annesinin katilini koruyor.
görsel
Kunduz.

Jandarma Abisinin kar maskeli fotoğrafını göstermis, bu haspam tanımamış.

Yerseniz.

Müge anlı bunu hatirlatinca avel avel açtı ağzını bakıyor.

Ahhhh Büşra vahhh Büşra.
Anladigim kadariyla ana babasini oldurenleri bilip saklayan bir elif gibi sevmektir.
bu busralardan korkulur ağbi,nerede bir busra varsa kapalı ve içten pazarlikli sinsi..
Hem tatlı hem sert.
Kunduz Büşra.

Annesi yaralı evde ona yardım etmiyor,uğur koşa koşa abisine gidiyor.

Yine uğur abisini koruyor.

Yapma bunu Büşra.
dürümüm yoktu izleyemedim..
soğukkanlı bakışlarıyla insanı ürkütür.
Türbanlı cansu dere.
görsel
Gözlerine acem mülkü feda edilesi huri.

gözler ki birer parçasıdır sende ilahın,
gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
sen öldürüyorken de, vururken de güzelsin!
Ön not: şu programa denk gelmez olaydım.

Bunu istemezdim, yanılmayı çok isterdim ama sanırım Büşra yalan söylüyor.

Gelin betül en son programa bağlandığında tüfek ateşlendiğinde odada olduğunu farkında olmadan söyledi bile.

Üzerinde barut izi çıkma sebebinin cinayetten sonra evi temizlerken üzerine bulaşmış olabileceği diye anlatırken dalgınlıkla tam olarak "orada ateş ettiği yerde kapı vardı oralara falan el sürdük dayandık" diyor. iyi de ablacım sen evde değildin ki adamın ateş ettiği yeri nereden biliyorsun. Ateş ettiği yerde kapı vardı diyorsun tarif bile yapıyorsun.

Yani sözün özü büşra yalan söylüyor galiba. Sanırım evde abi uğur ve betül de vardı. Belki başkaları da vardı.

Bugün yarın olay çözülür sağdan soldan okuruz.

Alt not: durum eğer bu ise suçlular Allaha nasıl hesap verecek.
Sosyopat bu kız. Bakışlardan, konuşmadan, tavırlardan çok net belli.
Bebeksi bir güzelliğe sahip meleksi su perisi.

Ölünür kendisi için.

görsel
tartışmalara açıklamalara paylaşımlara bakıp "yine ne olmuş" diye bir kaç bölüme göz atınca...
ortada bir cinayet var ve bunun nedeni mehir vs değil.

mesajlar gece yarısı paylaşımlar vs konusunda orada olan ifadeleri tutanağa yazan askerin "mesajlar sıradan değil, gönül ilişkisi" demesi de akla gelirse...

konu yine aile akraba içinde yasak ilişki seks gönül ilişkisi galiba...

yasak aşk ensest akraba ihanet vs ne olursa böyle bir durum var da bunun için millet görmedim duymadım hatırlamıyorum diyor.

bunun için mi üzerinde barut izi olan, cinayet mahalinde bulunan insanların bir dediği bir dediğini tutmuyor ve bunun için mi her şey açıklanıp suçlu ortaya çıkmıyor.

bunun için mi katili cinayeti aydınlatacak süreçte önemli ipucu yüzlerce mesaj siliniyor?

aslında gizlenen katil değil, yasak ilişkiler mi?

akla gelen deli sorular.

asıl komik olan böyle bir travmayı yaşayan insanlar nasıl unuttum hatırlamıyorum bilmiyorum der.
ulan biz olsak binlerce lira psikologlara seans tedavi parası öderdik, böyle travmayı atlatayım diye.
bırak unutmayı her gün rüyalarımıza girecek durum.

harbiden anadolu insanı deyince korkmaya başlıyor insan.
tv ekranlarında cinayet ihanet dolandırıcılık aldatma namussuzluk katillik dolandırıcılık pezevenklik vs gırla gidiyor.
(bkz: müge amlı ile tatlı sert büşra)
(bkz: zeynep ergül)