bugün

son yıllardaki uyanma şeklimdir.
Alarm 7 den once otuyorsa olan durumdur.
Calisma hayatina atilan her bunyenin mutlaka yasadigidir. Ise gidecegi bir sabaha mutlu uyanan insan, hayatinin zirvesine ulasmistir.
Yanlıs alarm kurma sonucu gerceklesen eylemdir.
mutsuz uyumanın doğal sonucudur.
nasıl yatarsan, öyle kalkarsın.
Gözkapaklarınî aralayıp içeri ışık sızdığında yaşanan durum. Zira bu ışık yeni bir günün habercisidir e bu da mutsuzluğa yeterdir.
Geri uyuma sebebidir. Her gün 1saat daha.
Bu aralar çok fazla etkisinde kaldığım hayat rutini. Ulan insan neden bu kadar mutsuz olur ki? ya da yalnız olmak bu kadar mı acı verir insana. Bazen diyorum ki keşke hiç uyumasak da şarj olsak. Uyku şarjı. ne iyi olurdu lan.
gün bitene kadar aynı tatsızlıkta devam etmekle birlikte, lanetli bir gün sebebidir. vaktiniz varsa yer değiştirip biraz daha uyumak, durumun değişmesine yardımcı olabilir
son bir haftamın her sabahıdır, bıktırmıştır da artık, dayanamayıp yürüyüşe çıkınca ancak biraz geçiyor.
mutsuz uyumakla başlar. mutlu insanın en mutlu anı uykuya daldığı andır ve mutsuz bir insanın en mutsuz anı ise uykudan uyandığı andır.
Dün yapman gereken şeyi yapmamandan kaynaklanır.
bu aralar sebebsiz hergün başıma gelen hadise. Mutsuz ve umutsuz. Hemen akabinde bide hüzünlü müzikler dinleyerek taçlandırıyorum mazoşistligimi.
kötü düşüncelerle, kötü bir şekilde uyuduğunda, muhtemelen uyandığında da kötü ve mutsuz şekilde uyanma halidir..
ben şunu niye şöyle yaptım, ya şuna şu lafı niye söylemedim?.. diye çok eskilerden kalma alışkanlıklarının tekrar gündeme gelmesi halinde kendini suçlarsın.. hem başkalarına hem de başkalarına kızarsın..
bunlar bazen de adamakıllı bir uğraşın olmadığından, önemli, anlamı uğraşlarla meşgul olmayıp mutsuz edecek ve eden olaylarla uğraşmaktan, onları hatırlamaktan kaynaklanıyordur..
insanın hem ruhen hemde bedenen yorgun olmasından kaynaklanan durumdur. Canı sıkan şeyler vardır ve bunlara kafa yorulmuştur. Sabah amaçsız açılan etrafa boş boş bakan gözler, yorgun bitkin dayak yemiş hissi veren bir bedenle güne başlanır. Herşeyi anlamsız kılar.
uykun varken uyanmak , mutsuz eder. .
Sevdiğinden bir günaydın mesajı almadan uyanmaktır.
(bkz: mehmet pişkin)
mutsuzluğu bile unutmuş olmamla kurtulduğum bela.

bir sikim hissetmediğim için sülalem raad. depresyondayım elleam.
3 4 haftadır her gün böyle uyanıyorum. Cidden yazık lan bize.
içini yakan bişey var ama anlamlandıramazsın öyledir işte...seni fazla zorlarsa hayat bir yerden koyvermek gibi yada boşlukta belki arafta kalma...
Günün kötü geçeceğinin belirtisidir. Hayatta kimse kendini sevmiyormuş gibi hisseder insan. Sigara bile geçirmez bu mutsuzluğu.
Hiç uyuyamamak kadar kötü değildir.

Beybi!
Saat 6 da uyanınca mutlu uyanmak anormaldir.
gün boyu huysuz şirin modunda dolaşma sebebi.
güncel Önemli Başlıklar