bugün

yaşanılan tarifi imkansız güzellikteki olaylara karşı insanın gözlerinden yuvarlanan göz yaşlarıdır.
-evlenme teklifi almak,
-uzun yıllar tedavi gördüğü hastalıktan kurtulmak(omayra annen için bunu umuyorum),
-öss'yi kazanmak,
-uzun yıllar uğraştıktan sonra bebek sahibi olmak,
-hep almak istediği ama alamadığı bir şeyi hediye almak,
-sözlükte çaylaklıktan kurtulmak,
-pembe dizinin mutlu sonla bitmesi,
-uzun yıllar görmediği birini görmek,
-ruh ikizini bulmak vs.
çok komik bir oLaydır...
+neden ağLıyorsun
-mutLuLuktan
+hadi Len...kim deLdi söyLe hadi
-mutLuyum bea mutLuyum
+tabi tabi
-şimdi sinirden ağLıyorum bak
+puhahahahaha

ayrıca...
(bkz: ben bu güne kadar hiç ağLamadım)
sevdiğiniz bir insanın hayata yeniden doğması..tam gidiyor sandığınızda..
(bkz: 17 mayıs 2000 galatasaray arsenal uefa kupası final maçı)
(bkz: 14 mayıs 2008 zenit glasgow uefa kupası final maçı)
hayatında büyük bir başarı kazanmış insanların genelde sporcuların yaşadığı durum.
sevdiklerin için dilenebilecek en güzel dilek belki de.
öfkeden ağlamanın 1 level üstünde bulunan ağlama levelidir. diğerleri için;

(bkz: boşalırken ağlamak)
bono ile şarkı söylerken olabilecek durum.
iş bulduktan sonraki vuku bulan ilk eylem *
olduğunca saçma bulduğum ağlama şeklidir. ağlamanın da bir haysiyeti var yahu.
bütün büyük duyguların gözyaşıyla sonlandığı fikrine beni inandıran duygudur. çok acı çektiğimde de ağladım, çok mutlu olduğumda da, çok sinirli olduğumda da...
duyguların büyüyüp yülselmesi sonuçu göz yaşı kanallarına baskı yapması dolayısıyla akıttığı tuzlu su damlaları. karşısındakini de ağlatabilme potansiyeline sahiptir.
henüz yaşayamadığım...
her daim komik gelmiştir bana. ağlamak için bahane aramakdır bu kanımca.

- çok mutluyum mamut!
+ e ağla madem.
umulmayan mutluluğun etkisidir.... beklemezken gelmiş konmuş omzuna, duyguları birbirine katmış, karıştırmış, aslında gülmek isterken ağlatmış, gözleri yaşlandırmıştır... yaşanan mutluluğun ağırlığı altında ezilmektir; cenneti yeryüzünde yaşama modudur, gülerken ağlayabildiğimiz anlar doğrudan kesişmektedir neresinden bakılırsa bakılsın... acı, bazen tatlıdır.
duyguların taşmasıyla gerçekten varolan ve yaşanılabilen, duygularını belli etmektir... aslında daha çok şaşkınlık, heyecan ve özlemin getirdiği kavuşma esnasında oluşabilen çok güzel bir duygudur.
en güzel duyguların eseridir.
bana kalırsa çok saçma bir duygudur.insan zaten mutluysa neden ağlasın ki?tabi gerçekten mutluluktan ağlayanlara lafım yok.bir de bazıları sırf gösteriş olsun diye mutluluktan ağlamış gibi yapar.işte böylelerine hiç güvenmemek lazım.
aylarca uzak kaldigin ve yorucu bir yolculugun ardindan hava alaninda o ilk karsilastiginiz an en yakin arkadasin boynuna atildiginda gozlerinden istem disi suzulen yaslardir. birde aileye surpriz yapildiysa onlar sizi bir anda karsilarinda gorduklerinde onlarin yasadigi durumdur. (bkz: herkesi sevincten aglatmak)
eski sevgilinin mesaj atması sonucu gerçekleşebilen olay. *
bir şarkıyı dinlerken
nikah günü adım adım o an'a yürürken ki zerafeti hayal ederken
eski dostu görünce
eski dostu arayınca ve eski dostu anınca
anıları hatırlayınca şarap ile
sım sıkı sevgiliye sarılıp aşığım sana derken
sevgilinin sım sıkı sarılıp aşığım sana demesi
sevgiliyi uyurken izlediğinde
kardeşi işe giderken öperken
anne ile manasız zıplarken
durduk yere ansızın
apansızın gözden kopup gelen sorumsuz ve sorunsuz yaşların tarifidir.

dünyanın en güzel coğrafyalarından, iklimlerinden biridir.
02.05.2011 tarihinden itibaren her gece gerçekleştirdiğim eylem...
Bi kere olmuştu.
Hep merak etmişimdir mutluluktan ağlamaktan neyin nesidir. Mutluluktan dahada büyük birşey yaşadığınız zaman bu duyguyu tadarsınız.Dün itibari ile ilk defa tattığım duygu.