bugün

Cumhuriyet Halk Partisi yeni genel başkanı olacaktır. şimdiden hayırlı olsun.
belediye başkanı seçilememesi üzmüştür.
chp-mhp-cemaat koalisyonuyla bile topbaş'ı mağlup edememiş boksör. kanal istanbul'u yaptırmayacaktı. iyi oldu seçilemediği.
kadir topbaş ile değil bizzat başbakanla yarışmış başkan adayı. aldığı oran az değildir.
istanbul'da birçok kişinin özellikle istanbul'un yoğun nüfusunu oluşturan orta ve dar gelirli kesimin uyuz olduğu bir adamdı. Bu kesimin büyük bir kısmı da akp seçmeniydi sen chp olarak bu adamı aday gösterirsen akp den vazgeçecek olan adam bile kazlıçeşmeden binip ayrılıkçeşme de inince amu goim akabeden önce bu yolu 3 saatte gidiyorduk dedikten sonra yine akp ye oyunu verir.

Gürsel Tekin bile bundan daha iyiydi ey cehape.

görsel
Seçilemedi. geçmişler olsun sarı.
attığı yumruk pahalıya patladı.

(bkz: mustafa morgül)
Seçimin sonunda her türlü kazanacaktı. Kaybetmesi durumunda chp nin başına geçecekti ki öyle de olacak. Böylelikle en çok istediği şeye ulaşmis olacak.
An itibari ile Uyan Sarıgül! Sandığı koru dediğim aday.
beşiktaşta sayımda olan adayıdır. Uyumuyordur
nerde olduğu bilinmemektedir. halbuki çok yakındır üsküdar kartal bakırköy de yoğunluk var oyları sürekli tekrarlatıyorlar oyun yapmaya çalışıyorlar sarıgülün gelmesi lazımdır acil.
ne kadar antipatik bir tiptir, chpli olmama ragmen( bu secimde) bu adama oy vermezdim eger istanbulda yaşasaydim, chp daha halen istanbulun ruhun anlamiş degil bu adamı aday göstererek..secim bitmisken söyliyek eheheh..
Sosyal medyanın gazına gelip kendisini i.b.belediyesi başkanı sanan ama 30 Mart akşamını rüyadan uyanan loser. Hadi CHP genel Kurultayı'na, genel müdürden koltuğu devralma sırası sende süt oğlan.
hileler olmasaydı istanbulun kadir abisini açık ara farkla sikertecek kişiydi.
Adayligi suresince bascalan ve saz arkadaslarindan olusan Hirsiz, katil vatan hainlerinin aylarca yusuf yusuf etmesine neden olan chp ibb adayi..

Yapilan hile ve usulsuzluklere ragmen aldigi oy hic de kucumsenecek oranda degil..
sesi soluğu kesilen kişidir. halkın, öyle kroşe atılmaz, böyle atılır dediği çaremsi. gördük çareyi.
ortalıkta görünmüyor. atıp tutanlar balonun kim olduğunu öğrendi.
klarnet çalan şarapçı koalanın cenaze marşı çalması gerektiği adamdır.
Twitter, ekşi, Uludağ ve iTÜ sözlük büyük şehir belediye başğanı.
Pert olmuştur. Noldu yumruk falan atıyordun.
beni geri alın diye ağlarken görmüşler, şişli belediyesinin önündeymiş bu sabah.
vatandaşa attığı yumruk kendine dönmüş kişisi.
Akp ye py veren chp yi seri yurmukladı
medya desteğinden bu kadar yoksun olduğu halde adam %40 oy almış.

ve yanılmıyorsam chp nin ve shp nin istanbulda en yüksek oy oranı bu.

buradaki şansızlığı akp kadir topbaş yerine başka bir aday açıklayacaktı keşke ondan sonra aday olsaydı.

yani yakın çevremden biliyorum kadir topbaş beyfendiliği ile ve düzgün duruşu ile taktir alan bir adam

ve akp onun sayesinde istanbul u kaybetmedi.
işsizdir artık.