bugün

üzülüyorum bu adama.
bu adamın gs'ye transferi gerçekleştiğinde röportajını hatırlıyorum. sesi titriyordu, çok mutluydu.
şimdi ayhan ve barış ile birlikte kurban seçilen 3 futbolcudan birisi.
bugün galatasaray'ın stadında oyundan çıkarken yuhalandı.
üzüldüm gerçekten. zor bir durum.
taksim'de bomba patlatan vanlı bombacıya benzeyen futbolcu.
sınırlarını zorlayan pasları isabetli kıpırtıyı sağlayan çalışkan oyuncu.bence iyi bir takımda olması gerekir.
hangi özelliğinden ötürü galatasaray'a transfer edildiği merak konusu. günah keçisi muhabbeti olsun diye demiyorum arkadaş ama adam kötü yahu.

(bkz: amına koyim pino)
galatasaray mp'ye transfer olması gereken kişi. belki basketbol oynamayı biliyordur.
iniesta ile meslektaş olan futbolcu.
(bkz: yorum yok)
2 sezon boyunca galatasaray a takımında oynamak için ne kadar para verdiğini merak ettiğim şahıs.
Futbol yetenekleri anlamında doğru kullanılmamış bir oyuncu. eğer iyi değerlendirilseydi futbolunu doğru yönde geliştirebilir ve faydalı bir oyuncu halini alabilirdi. Galatasaray' da olmasa da olur.
sahadaki silik ve görünmez halleri saha dışında da devam ediyor sanırım. onlarca adam geliyor gidiyor diye haber yapılıyor bir tek mustafa sarpın adı geçmiyor gidecekler arasında.fatih terim varlığından habersiz sanırım.
"bu sene gerçekten farklı.. takımdaki uyum had safhada bu sene kupalar geliyor bu sene benim yılım olacak. bambaşka bir mustafa var"

"cana'nın alınması forma rekabetini artıracak kendime güveniyorum rekabet olmadan başarı gelmez * allah izin verirse her kulvarda şampiyonuz"

9 temmuz 2010'da yazdığı iki twiti yukarıdaki gibi olan oyuncu.
hala takımla ilişkisi kesilmedikçe bünyelerimizi geren oyuncu. bütün oyunculardan da özür dilerim.
eğer gönderilirse galatasaray şampiyonluğun 1 numaralı adayı olur.
mersin idmanyurdu ve samsunspor tarafından istenen oyuncu. kafalar güzel tabi.
bam üçlüsünün m harfi.
xavi'nin krampon bağcığı olamayacak düzeyde oyuncu.
iyi adamdı,
milattan önce...
ayağında krampon değil de parmak arası terlik varmış gibi koşan futbolcumsu.
formasını orta yerinden cart diye yırtıp adidas ı tüm aleme madara eden adam. evet adam. adam olmuş sporcu olamamış.
fırsat bu fırsat, barış özbek'in yanında kampanya t-shirt'ü niyetine hediye verilmesi gereken adamdır. parası neyse biz veririz.

ama düşündüm de trabzonspor taraftarı da insan en nihayetinde, boğazımda bir düğüm...
küfür yiyeceğim diye çok korkuyorum da ben bu adamı bi aralar beğeniyordum ya. bir aralar cidden iyi pres yapıyordu ve enteresan bir şekilde (belki de denk getiriyordu.) adam falan da geçiyordu arada sırada. allah da beni kahretsin, en iyi ihtimalle kötü bir yedek olur lan bu adamdan. hizmetlerinden dolayı teşekkür edip kendisini yollamak daha mantıklı bir hareket olacak.
kendisini göndermek, messi'yi getirmekle eş değerdir benim gözümde. üzerinde galatasaray formasıyla göründüğü her an ızdıraptır galatasaraylılar için.
trabzonspur'un gündemindeymiş.

http://www.ntvspor.net/ha...mustafa-ve-ugurun-pesinde
drogba yı getir + bam ın 3. silahşörü olan bu adamı gönder.
kazancın dağlar, tepeler, piskevitler...
trabzonspor ve mersin idman yurdu'nun ilgilendiği futbolcu.
kulüp içerisinden gelen bilgilere göre, bu hafta sonuna kadar %99 ihtimalle mersin idman yurdu ile sözleşme imzalayacaktır. takımda düşünülmemesinden daha çok bu kendi tercihidir. zira fatih terim ile konuşmasında "galatasaray için yetersizim, ne kadar çok sevsem de bu yüzden ayrılmayı hak ediyorum ve istiyorum." demiştir.

yolun açık olsun mustafa sarp.