bugün

(bkz: ileri derecede gerizekalı)

mustafa kemal dışında birileride pekala kurabilirmiş. Gerizekalı sözüme alınma ben sana ayna vazifesi görüyorum. Fidel castro gibi devrimci bile atatürk'ün yaptıklarını yapamazdım diyorsa o dediğin birileri bir yarrağımı yiyemezdi dostum.

Senin deden anca bitli piyade olurdu, kendini kandırma yani.

edit: başlık başıma, tamam vurmayın öldü..
kurmak değil mühim olan kurtarmaktı. genede şahsi fikirlere saygı duymak lazım

edit: acımadım
sen sevme zaten ulan ayı adlı eserden alıntıdır.
şimdi sen rte Atatürkten daha iyi kurtarırdı, kurardı da dersin.
Mustafa kemal i sevmemek sevmeyenin suçu değil ki. Bunları yetiştirenlerin suçu. Son yıllarda mantar gibi biten vatan düşmanlarının suçu.
Yurdun dört bir yanı cehaletle örtülüyor. Bildiği yanıldığına yetmeyen insanlar sardı etrafımızı. Atayı hazmedemeyenlerin anlayamayacağı şeyler bunlar. Çok yazık memlekete...
Hiç umrumuzda değil. Görüldüğü üzere.
"... dedi sığır adam."
Ne entry yazmaya ne de eksi vermeye değecek görüştür. Ama dayanamayıp eksini de entry ini de gireceğim:

sabah sabah herkesten küfür yemek hoşuna giden insanoğlu (neylersin işte) düşüncesi. ötesi yok.
ülkece çok üzülüp 3 ün yas ilan edilme sebebi olacak sıçılmış insan söylevi.
Kimse kimseyi sevmek zorunda degildir. Insan olarak bir birine saygi duymak zorundadir.
ön cümlesi "başıma bişey gelmeyecekse" olan ve türbanlı bir nankör tarafından zikredilen içi boş cümleCik.
şahsi fikirler bizi ilgilendirmez tabi. benim ilgimi çeken kısım bu hesaptan anti-kemalist diğer hesfsajkfgasfa kısmıydı. bilgisayar başında eliyle ilişkiye girmekten başka bir şey yapmayan ergen entrysi girip sözlükten kız kaldırma fantezisine girmen gerçekten ilginç.
Adam haklı beyler dağılın.
avukat olduğunu iddia edip "yehuuu allah super gelsin şeriatlar" nidaları eşliğinde fransız şarabı içerek trollük yapan yazar beyanatı. sevmek zorunda değilsin biz de sana katlanmak zorunda değiliz. by.
valla kemalistler olarak bizi yasa sokan söylemdir. beyan sahibi keşke sevseydi de kahrolup gözyaşlarına boğulmasaydık.

(bkz: aman mustafa kemal duymasın)

edit: bi de çok mantıklı bir cümledir yazmış amk. (bkz: bakın şimdi espri yapcam çok komik)
(bkz: ahahahah lan ahahahah)
(bkz: bilge kağanı sevmiyorum)
(bkz: çok da sikimde ya amk)
dönem adamlarının laflarıdır
atatürkü sevmezler ama kul hakkı yiyenleri severler
atatürkü sevmezler hırsızlara bayılırlar
bunlar kamuya kedilerini köpeklerini doldurup milletin parasını çar çur edenlere sempati ile bakarlar
millet asgari ücrete tamah ederken karıları 200.000 € luk araçlara binenler hoşlarına gider
ulan sizi kim sevsin çakma müslüman çakma solcular.
kimse kimseyi sevmek zorunda değil. türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğun halde atatürk'ü de sevmek zorunda değilsin. ama mesele saygı duymak. bunun ayrımını yapabilmek. sevme tamam. ama yaptıklarının bilincine var ve saygı duy. ya da defol git bu memleketten.
Atatürk'ün okuduğu kitap sayısı kadar beyin hücresi olmayan insan beyanı.

Ya bi siktir git sen kimsin anasını satayım.

Atatürk ananızı mı sikti? Ne bu nefret? Adam imkansızlıklar içinde asker sayımız düşmanların yarısı bile değilken teknik ve taktiklerle güzelim ülkeyi şerefsizlerin elinden kurtarıp bize vermiş bunun gibi orospu çocuğu nankörlerde götünden sallıyor.

Başkası da yapabilirdi diyor herif. Lan yapsaymış başkası atatürk yerine alıp onu bağrımıza basardık. Ama bu ülkeyi kurtaran atatürk buna saygı duyacaksın. O gücü kendinde toplamasa ananı sikiyor olacaklardı şu an.

Adamın bir tek içki keyfi var o da sorun olmuş. Kesin tayyipçi bu. Şimdi atatürkçüyüz diye bize kafir de der.

Bunun gibilere laf anlatılmaz kafaları almaz ama insan yine bir umut diyor.
O adam olmasaydı anan belli baban anonim olacaktı madafaka.
Sana seviyormusun diye kim sordu ki zahmete girip yazmışın uzun uzun. Senin gibiler sevmesin daha iyi. Hatta 10 kasımlarda kazık gibi dikilmeyin saygı duruşunda bulunmak adına. Siz gidin peygamberin tüm sıfatlarını bünyesinde topladığını iddia ettiğiniz liderinizi uçaktan inerken uzaktan da olsa göreyim diye havaalanlarında bekleyin mustafa sandal gibi. Sözlükte biri çıkıp Hz.Muhammedi sevmiyorum dese, bırak eksilemeyi adamı bimere şikayet edip polis sayesinde evini bulup mahkemeye çıkartrsınız ama konu kendiniz olunca fikirlerinize saygı beklersiniz. Bu ülke artık sizin gibilerden bıktı. Siktirin gidin arabistanda yaşayın.
hırsızlığı , kul hakkını , devlet malından aşırmayı normal karşılayan
bununla birlikte müslüman olduğunu iddia edenlerde daha sık rastlanır
dip not olarak belirteyim dedim
hani inkar eden olur ise , 3 maddenin de türlü türlü kanıtları 16 yaşında bebeler tarafından bile bilinir
tabi işin güzel yanı inkar eden de yoktur , böyledir bizim ak dindarlarımız
dindarlık o kadar ucuz değil beyler , siz particilik oynamaya devam edin.
mustafa kemal atatürk; bütün dünyanın evrensel kabul ettiği imkansızı başaran büyük bir lider, büyük bir asker, büyük bir devlet adamıdır. bundan daha ötesi var mıdır? bütün başarıları gerçektir ve tarihi belgeler de ortadır. Fakat, neden bunu bir türlü kabullenemiyorsunuz ve Neden bu kadar zorunuza gidiyor? aç çanakkale savaşını oku, aç kurtuluş savaşını oku, yada inkılap tarihini oku. yok kadınlara düşkünlüğü varmış, yok içki içermiş, öyleymiş, böyleymiş..... onun başarılarından çok özel hayatına takmışsınız kafayı. tamam sevmeyebilirsin ama saygı duymalısın.