bugün

taraf belirleme turnusolü haline getirilen zat. Türkiye Cumhuriyeti kurucu cumhurbaşkanı. dini görüşünüz ya da ideolojiniz ne olursa olsun saygı duyup sevebilirsiniz.
atam senin kurduğun parti zıvanadan çıktı, meclise saldırıp sağı solu yıkmaya milleti ısırmaya yumruklamaya başladılar.
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderdir.
Çağın ilerisinde kabul edilir, siyasi bir dehadır. Planlı ekonomimizin temellerini atmıştır.
Görüşleri değerli adam. Sevmeyenleri olsa da sevenleri yeterli. iyi ki var.

Not : keşke atatürkün kurduğu şekilde kalsaydı cumhuriyet halk fırkası...
teröre karşı her daim dik durmuş gazi.

ancak şimdiki chp de bunun görmek imkansız ilkelerin dışına çıkıldı.
büyük adam vesselam!
her daim saygı, sevgi ve minnetle.
türk ulusunun son başbuğu, istanbul'un son fatihi, yüce allah'ın türk milletine bir hediyesi olan büyük türkçü ve ilk cumhurbaşkanımız. cenab-ı allah mekanını cennet etsin, rahmet ve minnetle anıyorum.
bu adam daha ne yapsin ki?

yapilacak herseyi yapmis.. anayasaya ilk uc maddeyi koymus ustune ustluk degistirilmesi teklif dahi edilemez demis.

ben ulkemizden sadece basarili bir hukuk devleti olmasini beklerdim.. suclular, hirsizlar, vatan hainleri ve kanunlari cigneyen kim olursa olsun zamaninda cezalandirilmadi ve sonuc olarak naylon bir hukuk devleti olduk.

son 10 yildir rejimin zaten diktatorluk olmadigini soylebilir misiniz??

abi millet olarak hep tek adamlikla yonetilmissiz.. lider biri tarafindan gudulmek kanimizda var yemisim ozgurlugunu.. ataturk turk milletine verilmis bir sansti.. allah boyle bir adami niye turk topraklarinda yaratti bilinmez onun isine karisilmazda fakat albert einstein almanya icin bir sansi ama onu abd kullandi. ayni etkiyi ataturkun yolunda yuruseydik bizde yasardik.

mavi gozluk guzel insan sen uzulme biz seni cocuklarimiza ve torunlarimiza, egitim kitaplarindan daha iyi anlatacaz. senin fikirlerini hep yasatacaz
Cumhuriyetin kurucusu .
allahin bu ülkeye ve insanlarina ve hatta dünyaya en büyük hediyesidir.
ulu önder.
yazmış olduğu kitapları okumadım, okursam hakkında fikir edineceğim efendim. realist olalım.
https://www.youtube.com/watch?v=XJLzSl9PoxI
nerede olursam olayım ne şartlarda olursam olayım ruh halim nasıl olursa olsun ismini her duyduğumda, gördüğümde içimde olumlu bir şeylerin filizlenmesine yol açmakta olan atamdır. bizim için yanındaki kurmayları ve yokluk içerisinde bitap düşmüş diğer atalarımız ile beraber yaptıklarını başarabilecek insan sayısı o kadar az ki. insanların böyle birisine yani tek suçu vatanını ve milletinin istikbalini kurtarmak için ömrünü feda etmiş birisine düşmanlık besleyebilmesi hakikatten insanlık tarihinin en büyük nankörlüklerinden bir tanesidir. kimse sevmek zorunda değil elbette sevmeyebilirsin ama düşmanlık derecesinde sevmemek işte bunu akıl almıyor..
değeri bilinmeyen ulu insan. türkiye cumhuriyeti devletinin yegane kurucusu.
Mustafa Kemal' e yabancı bir gazeteci sorar; "başaramazsınız ne olacak?" Atatürk yanıtlar" Başaramazsak mezar taşımıza ' çalıştılar, başaramadılar, feda oldular' yazmaları bize yeter!" Çalışmaya devam edeceğiz. Bağımsız bir Türkiye için her yolu deneyeceğiz. Türkiye ayaklar altında kalırsa, "bakın gördünüz mü başaramadınız" demek için bizi arayanlar, bizi bulamayacaklar. Çünkü biz, "YA iSTiKLAL YA ÖLÜM" diyenlerdeniz.
görsel
yaptığı en güzel şey cumhuriyet kurulduğunda bugün ki fethullah ın dedeleri olan emperyalizm kölesi imamları asmak idi.

kürtleri ve ermenilere söz hakkı tanımamak, bırakın meclisi devlet kurumlarına dahi sokulmuyordu.

şimdi bakıyorsun chp gençliğine ohooo pkk ya gerilla demeler, terörist cenazesinde boy göstermeler çelenk göndermeler apo ya sayın demeler, meclisle birlikte oturmalar daha aklıma gelmeyen yığınla utanç.

başkası adına utanmak bu olsa gerek, atatürk yüzünüze tükürürdü.
başbuğ,başkomutan, başöğretmen,gazi,mareşal, cumhurbaşkanı,önder, asil ve yeryüzündeki tek TÜRK dünya lideri.
Arkasından dua edecekleri yerde, beddua eden, lanet okuyan, unutturmaya çalışan orrrrrrospu çocuklarına inat saygıyla yad ettiğim lider.
türkiye cumhuriyetini bize armağan eden güzel insan ve Gerçek başkomutan !

görsel
görsel
Ülkeyi yönettiği dönemlerde ülkenin halkının anasını ağlatmıştır. Kendisine türk demesine rağmen, adını türkçe bir anlamı olmayan kamal yapmış, dünyadaki tek bir türk'ün dahi yatmadığı şekilde yunan tapınağı tarzı bir tapınakta yatmaktadır.
Koyunların boş boş arkalarından konuştuğu,akıllarının onun inkilaplarına basmadığını biliyoruz.Bu yüzden beyinsiz beyinsiz yorumlar yapabilirler.
Keske tum yobazlari assaymis bugunku tiplerle ugrasmak zorunda kalmazdik.
Anıyoruz ve arıyoruz.
Devlet kurmuş Türk önderi. Adı mete hanlarla, atilla hanlarla, Osman gazilerle yarıştırılır. Öyle 3-5 yıl sonra unutulacak tiplerle değil.