bugün

entry'ler (171)

düşün ki o bunu okuyor

değdi mi?

gecenin sözü

''sana inanmışlığım büyük bir olaydır.''

(bkz: turgut uyar)

en güzel rüyalar senin olsun yçm.

uzak mesafe ilişkisi yaşayacaklara tavsiyeler

belli bir müddet sonra aradaki mesafe kalkmazsa yalan olması muhtemel olan ilişkidir. yaklaşık bir sene uzaktan ilişki yürüttüm, bir senenin sonunda kalktım yaşadığı şehire taşındım, yaklaşık da dört sene kadar beraberdik. bu arada yaş, uzun ilişkide çok önemli bir faktör. hayatına yön vermen gereken yaşlarda isen uzak mesafe ilişkisi seni mahveder aradaki mesafe 40 dakika da olsa yürümüyor, üzgünüm.

sevilen yerini yalayan kedi

kedilerin koku duyuları çok hassatır ve birbirlerini kokuları ile tanırlar. bir kedinin sevilen yerini yalaması üzerine sinen kokuyu çıkarıp kendi gibi kokma içgüdüsünden kaynaklanır.

abi çok seviyorum lütfen görüşmeyi keser misin

sosya medya duyarcısı olduğu yorumunu yapabildiğine göre sosyal platformlarda etkileşim halindesiniz diye düşünüyorum. melek profili çizen bir kadının üç yıllık ilişkisini sosyal medyaya yansıtmaması çok olağan olmadığı için; ya sen durumu zaten biliyordun ya da götünden uyduruyorsun.

beyin bedava ya.

acı gerçekler

dünyanın bizim onun üstünde yaşadığımızdan haberinin olmaması.

paladins

tam olarak overwatch çakması olmayan hakkının yenmemesi gereken oyundur. deli gibi oynamaktayız.

az sayıdaki türk yayıncıdan biri olan http://www.twitch.tv/unbreakabletr kanalında düzenli yayını bulunmakta.

bekleriz efenim.

gecenin şarkısı

budur bu.

http://www.youtube.com/watch?v=_uawBIgQAFA&feature=share

sözlüğe bir isyan bırak

kainatın amına koyim.

sen aydınlatırsın geceyi

onur ünlü nün her izlememde iflahımı siken uzun metraj filmidir.

başlığı okuyanlara ayıp olmazsa filmin analizinden ziyade hissettiklerimi yazmak istiyorum.
hiç olmasaydık ya biz? ne olurdu o zaman? hiç bir sik olmazdı afedersiniz. gelmişiz bir şekilde yaşayıp gidiyoruz işte. ister ege'nin küçük bir kasabasında olalım ister dünyanın en cafcaflı şehirlerinden birinde olalım hep aynı. ister düz adam sami olalım istersek thor olalım. ister duvarların içinden geçelim istersek tek bir numaramız olmasın. insanlar aynı. düşünceler aynı, ön yargılar aynı, ikiyüzlülük aynı, sistem aynı. ''her şeyleri bilmekle hiç bir şeyi bilmemek aynı şey. odun gibi oluyo insan.'' insanın odunluğu aynı. bir şeylere cevap arayıp hiç bir cevap bulamamanın insanı getirdiği nokta aynı. her şey koskoca anlamsız bir şey gibi. adını koyamadığım bir şey. ee nabıcaz o zaman? oturup ölümü bekleyelim amına kodumun yerinde. yok olmaz. insanın fıtratına aykırı bu durum. bir şeyler yapıyoruz, devam etmeye çalışıyoruz, devam etmenin neden önemli olduğuna kendimizce anlamlar yükleyerek yapıyoruz bunu.

ya filmin sonundaki cemal gibi arafta kaldıysak da haberimiz yoksa?

http://www.youtube.com/watch?v=_uawBIgQAFA&feature=share

halen sevmek

başından beri karşılık alamadan sevmek versiyonu çok daha ağır olan eylemdir.

en güzel sütyen rengi

açık ara farkla bordodur.

türklerin tarihteki büyük hataları

islamı kabul etmeleri.

ayrıca islamı etmeselerdi hristiyanlığı edeceklerdi diye bir şey yok. mis gibi gök tanrı inançları yeter de artardı.

gecenin sözü

mahalle yanarken orospu saçını tararmış.

masum

blutv üzerinden izlenebilen türk yapımı internet dizisi.

sanırım behzat ç.'den bu yana izlediğim en kaliteli türk dizisi. berkun oya nın bayrak adlı oyunundan uyarlamaymış. gerek oyunculuklar gerek çekimler, renkler insanı ekran başına kitlemeyi başarıyor gerçekten. sinemaya aşina bir yönetmenin elinde dizilerin bile mükemmel görüntülere sahip olabileceğinin kanıtıdır kanımca.

(bkz: seren yüce)

bir de introsu beni benden almıştır.

zengin koca arayan kızın fahişeden farkı

fahişenin daha masum olmasıdır.

yazarların cinsel performansları

kısa performanslı bi arkadaşın yalnız olmadığını anlamak için açtığı başlık.

hay bozkurtunuza sizin

katılıyorum.

(bkz: çık git lan bu siteden)

yazarlara ilginç gelen yemekler

(bkz: şırdan)

hdp nin muhalif olmadığı gerçeği

bu ülkede kim muhalif ki dedirten başlık.

siyaset en nihayetinde bilmem kaç yıldır pis bir oyun. halkın iradesiymiş, iyiliğiymiş bunlar boş lakırdı hocam. sözüm hepsine sadece hdp'ye değil. ne iktidar görevini yapıyor, ne muhalefet. hdp de meclise demokratik hakkını kullanarak girmiş diğerleri gibi kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden bir game team.