açık seçik bir gerçek.

atamızı sevmeyen her hainin recmi vaciptir.

ayaklarından sallandırmalı bunları. sonra kafalarına kaya isabet ettirene ödül vermeli.
genel-geçer bilimsel bir gerçektir.
içi boş, sığ kemalist söylemidir. Yanlış bir tespittir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir ayrıca bir insanı vatan haini ilan edicek merci bütün gün bilgisayar başında oturan kendini elit zanneden sözlük yazarı değildir.
Doğru olmayan önerme. Genel olarak bakıldığında Atatürk'ü sevmiyen cogu insan topluma zararlı olması da başka bir gercek.
yaşadığı hayat boyunca böğürtlenli künefe yememiş birinin yapmış olduğu vasat tesbit.

(bkz: böğürtlenli künefe sevmeyen vatan hainidir)
içi boş, sığ kemalist söylemidir. Yanlış bir tespittir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir ayrıca bir insanı vatan haini ilan edicek merci bütün gün bilgisayar başında oturan kendini elit zanneden sözlük yazarı değildir.
altına imza atılabilecek yerinde tespittir.
nokta tespittir.
ve her vatan haini gibi orospu çocuğudur.
ismet inönünün faşist düşüncelerini atatürkünmüş gibi aksettirip o düşünceleri 76 milyonluk halka giydirmeyi amaçlayan klişe söz.

Atatürk'ün vasiyeti ve anıları bir açıklansın, göreceğiz hangi çapta bir atatürkçü olduğunuzu. Ortalıkta dönen haberlere bakıyorum da chp seçmenleri ismetçiler ve atatürkçüler diye ikiye çatırdamaya başlamış. ismetçiler çoğunlukta. Çünkü "atatürk vasiyetinde bunları yazmış olamaz. Yazmışsa da artık onun izinden yürümem" diyen bir kitle var.

Az kaldı chp. ipliğin yakında pazara çıkıyor. Demek ki atatürk'ten sonra kurduğun tezgah ilelebet devam etmezmiş.
açık ve net bir gerçek.

vatan hainleri recm edilmelidir.
su getirmez gerçektir. senin isminin dimitri acnes olmamasının tek nedeni mükemmelite adamdır atatürk. he koyunsan bilemem tabi.
he canım he gülüm... şeklinde cevap verilmesi gereken saçma ifadedir... kimse bu ülkenin ilk cumhurbaşkanı sevmek zorunda değilDir...
gerçektir, idam fetvasını vermek lazım.

asın.
asılmalıdır. kesilmelidir. yıllarca böyle yaptılar.
tespit.

amk ya sıçayım sizin bu anlayışınıza.. şu çocukça sen daha hainsin, hayır sen, çelik ayna muhabbetlerini bırakamadınız amk yaa..

sevmiyorum, atatürk'ü.. ha küfür mü edeceksin et ama önce bir düşün kardeşim.. kardeşim dediğime falan da bakma, ne kardeşi olacağız amk?

ota boka hain yaftalaması yapıştırınca hain olmuyoruz ama siz baktığım yerden çok komik oluyorsunuz..

Bugüne kadar ülkeme hiçbir hainlik yapmadım..

polise taş atmadım..

polis, hamile kadını yerde sürüklerken partizanca polisi savunmadım..

türkiye'nin her spor müsabakasında dualar ettim. hatta namaz kıldım kazanalım diye..

biliyor musun, çok sinirliyim eurobasket2013'e veda edeceğimiz için..

belki ülkemi ileri seviyeye taşıyan bir insan olamadım. müthiş icatlarım yok..

ama yine de seviyorum ülkemi..

hiçbir nuri bilge ceylan filmini izlemeden 'yalnız ve güzel ülkem' benzetmesine duyduğum kıvançtan sevdiğim gibi..

turistlere aptalca 'türkiyeyi seviyor musun' sorusunu soran biriydim..

hatta cahilce chat sitelerine girip türkiye'nin reklamını yapıyordum kendimce..

ne farkım var sizden?

sen nasıl vatan haini olmuyorsun da ben vatan haini oluyorum..

sana fatih'i sevmediğin için kötülük mü yaptım..

yok arkadaş, yok..

ülkeme inancım tam.. ama bu milletle olmaz. bu kafa değişmedikçe olmaz..
Saçmalığın başlık olmuş hali.Sadece Mustafa Kamali sevmemek vatan hainliği ise Mustafa Kamalden nefret etmek ne demek öyleyse? Varsa bir karşılığı şahsım adına işte ondan istiyorum . Sadece şapka takmadı diye insan öldüren, Dersimde sivilleri bombalayan birini sevmemi beklemesin hiçkimse.
bilimsel bir gerçektir.

atatürk'ü sevmeyen düpedüz vatan hainidir ve dolayısıyla idamı vaciptir.
kesinlikle gerçektir.
sevmeyen değil. sevmeyebilir ona karışamam. ama sen atam'ın kurduğu ülkede yaşayıp, bir de ona saygı duymuyosan, üstüne üstlük bi de her ağzına geleni sayıyorsan, kusura bakma hainsin hacı.
vasat tespittir.
katılmadığım, yanlış tespit. atatürk'ü de sevmiyorum, polemiği de sevmiyorum özelden gelirseniz müsait olduğum bir zaman uzunca sohbetimizi yapar, sevgi, saygı çerçevesinde çayımızı, kahvemizi içeriz.
sevmek değil de en azından saygı duymak gerekmektedir.
bir ultra kemalist feryadı.

neden sevmek zorundayım ki birini? neden onun fikirlerine adamak zorundayım ömrümü? neden bir insanın, ölümlü bir insanın, en muhteşemmiş, hata yaomazmış gibi öğretilmesini sıcak karşılayayım ki?

ayrıca mustafa kemal yeniden vatan kazanmadı; boşalan koltuğa oturdu, hepsi bu.
apaçık bir gerçek.

bu vatan hainlerinin recmi vaciptir.

taksimde sallandırsak bir kaçını, bakın bakalım sevmiyoruz diyebiliyorlar mı...