bugün

çünkü kandırılmışsın, sende başındaki gibi öyle de, kim bilecek amk. la sevmezsin ki zorunda da degilsin, fakat gün gelir, devran döner ya, ha işte o zaman seviyorum aslında derseniz karakterinizin amk.
(bkz: siktirgit onunbunun çocuğu)
terörist bir provakatör beyanı.

ülkenin kurucu lideri hakkında saçma sapan konusmaktir.

ne zaman ki bu tip serefsizler milleti ata'nın çizdiği yoldan saptirdı, başa gelmeyen felaket kalmadı.

laikçilik, şeriat, başaçma vs. diye diye, orospu cocugu fetullah gibilerine, memleketin anasını siktirdiniz.

atatürk düşmanı siyasal dincileri sevmiyorum çünkü;
şerefsiz birer halk düşmanı hepsi.
yahu sevmeyebilirsin, bende senin sevdiğin birçok zat-ı sevmiyorum.

ama durmadan yok öyle sevmiyorum yok böyle sevmiyorum dediğin zaman terbiyesizlik yapmış oluyorsun.

ya ben sana sev demiyorum kendi halinde yine sevme bize bunu söyleyince nasıl bir haz alıyorsunuz.

aslında sadece sevmediginizi söylemek için sevmiyorsunuz, yoksa gerçekten sevmeseniz adamın temelini attığı ülkede ne işiniz olurdu dimi sktirip gidersiniz biliyorum, öylede delikanlı tiplersiniz halbuki, severim sizleri...
cunku orosbu cocuguyum.

en güzel acıklama budur bence. ama hic bir orospunun evladı kendisine "ben orosbu cocuguyum" demez çünkü orospu cocugudur.
dindarların yaptığı zülumler, saçmalıkları görmeyeceksin ama mağdurum diye zırlayacaksın. mağdur olamazsın, saplantılı manyak herif. ben mağdur olabilirim. sanki yüzlerce yıldır seçimlere gidiyormuş gibi diktatör diye ağlıyor, padişahların hiç birine toz kondurmaz.
Şu ülke tarihinde gerçek zulümü hep dindarlar yapmıştır. her zaman. Her zaman. sonra da kalkıp zulüm yalanından yürümeye çalışmışlardır.

bakın yukarıda pek çok islami terörist zorba mevcut.
Pkk yi savunup dersinde katliam oldu diyenler tutarsizlikta 1 numara. Atatürk e ufak bile olsa minnet duyan herkese selam.
savunsan Atatürkçü savunmasan ocu bucu olabileceğiniz durum... saçmalık lar arasında birşey aslında iyi araştırılsa gerçek tarihi....

16 yıl bu ülkede Ezanı Türkçe okunmasını onaylayan kişi veya kişilerdir.
ingiliz ajanı olduğu kanıtlanmış.

kim kanıtladı peki? maraş dondurmacısı, deli orospu çocuğu mu?

kendisi ne bok yemeye londra'ya kaçmış peki türk mahkemeleri tarafından yargılandığı dönemde?

bütün ortadoğuda, ülkeleri parça parça edip, hepsinin başına da bir kukla kral geçiren ingiltere, ne hikmetse aynı tabana sahip türkiye'de demokrasiyi ve laik cumhuriyeti getirdi öyle mi?

bunun için de çanakkale'de, 1. dünya savaşının en büyük kaybını vermesine sebep olan mustafa kemal'i seçti?

cahil köpekler sizi.
islami bir ailede doğmuş ve ezik yetişmiş kendini müslüman sanan ve arap kültürünü yaşayarak müslüman olacağını düşünen cahil yobazsan eğer

sevmezsin.

latin alfabesi ile bir gecede atom parçalatmadı ama bu beyinsizin ( anladınız siz ) anlamayacağı şeyi yaptı. Bugun müslüman ülkelerin arasında en moderni biz isek bundan dolayıdır.

modern bilim toplumuna karşı olan herkes atatürk düşmanıdır.
Böyle konuların tek güzel yanı ne kadar çomar varsa donuzlayabilmek.
türk olmamak yeterli, niye daha derin nedenler arıyorsunuz ki.
Güzel oluyor bu tarz başlıklar. Bütün vatan haini köpekleri görmemizi sağlıyor.
ingiliz olmak.
fransız olmak.
türk olmamak.
ingiliz muhipleri cemiyetinin, mandacıların torunları atatürkü ingilizcilikle suçluyor.
Vahdettin ingiltere'ye kaçıyor, atam vatanını koruyor. Ama nedense ingiliz ajanı olan atam oluyor. Bir siktir git allahını seversen...
@16 qnk o dediklerin sadece ingiltere'de yoktu sana göre atatürk tüm batının ajanı olmalı * amk beyinsizi laskakajsj

Olmayan nedenlerdir.
Çomar olmak.
Tabi ki de müslüman olmak. Gerçek müslüman ama böyle sizin gibi islamı bilmeyen, tatlı su müslümanlığı değil. Şeriatçı, yobaz, kitaptan başka bişeye uymayan, okumayan, sorgulamayan, yeniliğe açık olmayan, bilimle kitabı çelişse kitabına inanan, ahlakla kitabı çelişse gene kitabına inanan. Başka ne nedeni olacak?
Benim için en önemli beden harf inkılabı adı altında yapılan katliamdır.
Bak hacı Hocaları idam etmeleri falan bile sineye çekebiliyorum bazen. Ama harf inkılabını bir türlü anlayamıyorum. Bir insan niye ülkede alfabe değiştirir?
Bak latin alfabesini kabul etmek değil benim derdim. Niye var olan alfabe siktirediliyor? Hangi akla hangi zekaya uyuldu burada. Evet latib alfabesi tum dünyada kullanılıyor. Ama kimse anadilinin alfabesi latin alfabesi olmayan hiç bir ülke asıl alfabesini çöpe atıp latin alfabesine geçmemiştir. Biz hariç. Japonya bile lan...
Latin alfabesi kabul etmenin en önemli amacı bizim alfabemizi bilmeyen insanlar yazımızı daha kolay okuyabilsin, dilimizi daha kolay öğrenebilsin olmalıdır.
Bunu bugün düşünsene. Akıllının teki çıksa, latin alfabesini kaldırıyorum sanskritçe kullanıcaz amk dese, bunu hanginiz destekler?

Harf devrimi en akıllıca şu şekilde uygulanırdı. Osmanlı alfabesinin yanında latin alfabesi de kabul edilirdi. Halk öğrendikçe okuma ve yazma kolaylığından dolayı latin alfabesini daha çok kullanırdı zaten. Ama bu şekilde inkılap olurdu. Öteki türlü dayatmadan başka birşey değil abi.
Harbiden mal olan insanlarin beyinlerinin yerlerine orumcek aglari oluşmuş ya da ancak uckurunu dusunecek kadar beyni kalan kisilerin olduğunu gormek cok aci.
Lan beyinsizler bugun ana babani biliyorsan dua et kopeklik be itlik yapmanin manasi yok!
Sev demiyoruz ama saygi duy!
Senin ve senin gibi din tüccarlari yuzune suan bu halde bu toplum

Yobazlar daha iyidir sizden.
Siz dini satan dinle beslenen kendinizi sözde dindar sanan andavallarsiniz.
Keske atam kökünüzü kaziyabilseydi!
Ufurukculer, yok muskacilar!
Bunlardir ulkenin kangren parcalari.
Kesip atilmasi gerek!
arap alfabesini kendi alfabesi sanan çomar sürülerini gösteren başlık. latin alfabesi ile de ingilizce öğrenilemiyormuş savunmaya bak be helal kardeş çürüttün tüm inkılabı.
ulan dürzü senin savunduğun arap alfabesinin tedavülde olduğu zamanki okuma bilen insan tüm osmanlı'nın yüzde 5 i idi. latin harflerinin sadece ingilizce öğrenmek için kullanılmaya başladığını sanacak kadar cahilsiniz lan. birileri de ayrıca 57. alaydan bahsetmiş saklanmış demiş. saatine gelen kurşunu size ölmeyi emrediyorum sözleri de saklandığına dalalet demi. 10 büyük savaşa katılmış adamı ishal ağız boş beyinle nasıl yererim diye çabalara bak çıldırıcam iki de cahil buldular mı hemen gaza geliyor şeyh saitin torunları.
bunların dedeleri 100 yıl evvel ingiliz fransız amerikan mandasını isterken ata'm dimdik karşılarında durup bu vatanı kurtarmak için samsun'a yola çıkıyordu. bu ve bunlar gibi şeyh sait torunları da ingiliz uşaklığı peşindeydi. ulan gerçekten çok ihtiyacımız var be şu an mustafa kemal'lere yobaz şeyhleri ve onların müridlerini tekrardan sallandırmalı dar ağacında yoksa ülkenin sonu hayır değil.

editleyelim: 'bin siviyirimdi bı kimilistlir yizindin sivmimiyi bişlidim' affedersin ama samimiyetini sikeyim bakın bu gibilere dikkat edin atatürk'e küfür eden orospu çocuklarına tek laf etmezler ama atatürk'ü savunan adam görseler hemen ' ya bu kemalistler' diye başlarlar.

evet çok netiz bu konu da.
atatürk düşmanlarının anasını sikeyim.
okumaktan, eleştirmekten aciz olmak, türk düşmanı arap hayranı olmak, en korkutucu ve büyük sebebi ise dini duygularıyla güdümlenmiş olmak.he bi de sol adı altında terörü desteklemek.
(bkz: orospu çocuğu olmak) başka bir nedeni olamaz.
fikirlerini icraatlarını yanlış anlamak olabilir. misal, atatürk'ün astığı kişiler kafatasçı, isyancı, dini kullanarak kitleleri çıkarları doğrultusunda kullanan, devletin bekasına kastetmeye teşebbüs eden din adamlarıydı. ama ne hikmetse bu din adamlarını astı diye atatürk'e cephe alan kitle bugün aynı bokun laciverti fetonun resimlerini iplere takıp yakıyorlar.