bugün

seyirciyi coşturmayı iyi bilen spikerdir. en iyisidir de.
hala küfretmedi finalde bekliyoruz murat abi.
yeni yetmeler bilmez bu adamın kıymetini..bir nesil bu adamın maç anlatımıyla sevdi basketbolu, basketbolda fener-gs derbisinin olduğu yıllarda..ligimizde oynayan hayranlıkla izlediğimiz amerikalıların lise yıllarını, ncaa yıllarını bazılarının sokak çeteleri arasında geçen çocukluklarını maç arasında anlattırdı da daha çok severdik lloyd daniels ları, conrad macrae leri...şimdi bazıları çıkmış tarafsızlık diyor, kafa sikiyor diyor..gidin eurosport izleyin birader..bu adam bilir o sahada dönen pislikleri, yunanlıların, sırpların lobi oyunlarını, oyuncuların karakterlerini, çirkeflikleri, kötü niyetli hakemleri, kurt hocaları.. siz bilmediğiniz işe karışmayın.
amerikada yaşamadığınız halde ''rodriguez'' ismini görünce ''radriğgız'' diye okuyorsanız murat abi nin sesinden suproleague maçları izlemişsinizdir muhtemelen.
ister 100 sayı önde, ister 100 sayı geride olalım blok gelince kendinden geçen, çıldıran spikerimizdir.
-aooooooaaaaaaaaaaaaaaooooa blok geldi, blooooooooooooooook!
cok begendigim bi spikerdir ama abd maclarında billups telaffzuna dogru olsada ayar oldugumdur.ve dunku son basketten sonra 10 15 defa kerem gonlum diyendir.
sanki kendisi hiç bogdan tanjevic'i eleştirmemiş gibi konuşan spiker. fedarasyona kapağı atmadan önce hem turgay demirel'e hem de tanjevic'e demediğini bırakmıyordu. tabii türkiye'de insanlar rüzgar nerden eserse oraya dönüyorlar. her bokuda hakemlerden bilmesi ayrı konu zaten.

edit büdüt: akşam unutmuşum. sürekli olarak amerika'nın 1984 yılında sonra ilk kez dünya şampiyonu oldğunu söylüyürdu. 1984yılında değil 1994 yılından bu yana olacaktı. 1984 yılında dünya şampiyonası düzenlenmemiştir.
referandum nasıl amerikan aksanı ile söylenir bize öğreten efsanevi spiker.
Öyle bir refirendum özıl deyişi vardı ki sormayın gitsin. Kendi fark etmiş midir acaba ne dedim ben diye meraklar içerisindeyim. Güzel bir şampiyona dinledik sayesinde.
-oooooooooooooooouuuuuuvvvvvvv oooooooouuuuuvvvvv ohhh hooohhooh hooo.
+(benim iç ses) la noldu amk bişey mi kaçırdım lan.
-evet top amerikada.
+hay amk.
güldürmesiyle ömer üründül'ü bine katlayan spiker. iğneleyici lafları ayrıca hoştur.
--spoiler--
yunanistan maçında.

-sırta çıkma serbest miydi ?
--spoiler--
basketbol maçlarını televizyondan takip etmeyi keyifli hale getiren önemli etkenlerdendir kendisi. bu dünya şampiyonasında da unutulmaz anları daha hoş kılmıştır.akla kazanınan unutulmaz sözlerine yenilerini eklemeye hızla devam etmektedir tabi.
kerem tunçeri............. biliyosunuz zaten.
kendi tarzıyla hıncal uluç'a çok sağalm ayar vermiş yazardır. bi boktan anlamayan bir adam için "usta" diyerek bile ayarın alasını vermiştir.

http://www.nbaturka.net/f....html;msg221447#msg221447
mikrofonunun daha aktif olmasını istediğim basketbol adamı.

http://sampiyonlukyuzugu....ikrofonlari-yetmiyor.html
çocuklar duymasın isimli dizide gençlere basketbolu sevdirmek adına rol aldığı sahnede,dizinin ufak ve afacan karakteri orçun'un annesinin kollarına koşmasını üstüne alınan ve orçun'un annesinin kollarına atlamasıyla sap gibi kalan değerli basketbol yorumcusudur.
dünyanın en güzel boston celtics diyen insanı.
allen iverson transferi sonrası. beşiktaş cola turca maçlarını sunmasını istediğim spiker
yeni sezonda nba stüdyo'da boy gösterecektir. Aksanını birçok kişi beğenmiyor, haklılar da ama basketbol bilgisine saygı duymak lazım. Türkiye'deki en önemli basketbol yorumcularından biridir.
illinois üniversitesi mezunudur.bu yüzden deron williams'a büyük bir hayranlığı vardır.12 eylül türkiye-abd maçından sonra referandum özeli türkçe ama amerikan aksanıyla söyleyerek beni benden almıştır.
(bkz: yok artık lebron james)
"üç yıldır böyle yardıma gelmiyordu."

murat murathanoğlu'nun, 25 aralık 2010 los angeles lakers miami heat maçında erick dampier için söylediği söz. güldürmeyi başarmıştır murathanoğlu.
kerem tunçerinin ismini sırbistan maçında 1 dakikada 26 kere tekrarlayarak öğrenen futbolun ercan taneri olan basket adamı..
sırf lebron james demesi için evde beslenesi adamdır. Adam bir başka söylüyor yahu!
bahçeşehir' de ikamet eden basketbol yorumcusu. şansınız yaver giderse ticaret merkezi iddaa bayiinde görüp, basket tüyoları alabilirsiniz. adam biliyor işi.
çok sevdiğim ama son 6-7 haftadır nba stüdyo'daki tavırlarından aşırı rahatsız olduğum yorumcu.

önce utah'ın kolay fikstürle iyi gitmesini kullanmıştır.

- millsap ya da jefferson. ikisi de boozer'dan daha iyi.
-> birkaç hafta sonra ılgauskas bu pota altına karşı çift haneli ribaunt sayılarına ulaştı.

daha sonra boozer'a her fırsatta geçirmiştir.

- sakatlıktan çıkmıyor ki adam büyük kontrat aldı bak gene sakat.
-> bir adam bir sene kontrat yazı için kasar. bu adam 3 sezondur deli oynuyordu.

dünkü programda rosu överken artık boozer'a laf sokmanın b.kunu çıkarmıştır.

- sezonun ilk ayı boozer yoktu bak. sonra noah yoktu. son maçlarda boozer da yok gene. bir maç mı iki maç mı? tamam iki maç o 9-10 maç olur. o bir bahanesini bulur nasılsa.
-> boozer bu sezon oynadığı maçlarda sahanın yıldızı oluyordu genelde.

bu kadar takıntı bana cidden fazla.