bugün

perşembe günü oynanacak boluspor maçında ilk 11 çıkarılmalıdır. gelecek sene itibariyle de 20 maçın üzerinde oynatılması lazım.
boluspor ile oynanan kupa maçında ilk 18'e bile alınmayan genç yetenektir. götürülen as oyuncuların çoğu 'burda ne işimiz var amk' havasında oynuyorlardı. ulan carlos alsana şu çocuğu ikinci yarı, muhammed tek maçta olsa yardıra yardıra oynardı fırsat bulduğu için. carlos'un gençlere değil kendine güveni yok.
Gelecek yıldan itibaren formayı sırtına geçirmesi gereken futbolcu. Bolu maçı için muHAmmed nerede, atınç nerede diyenler sakin olun. Ikiside u17 milli takım kampında bu iki oyuncu.
daha geçen yıl schuster'in kadroya aldığı ve bu yıl ortalıklarda görünmeyen genç yetenek. semih yaratacaklar kendisinden herhalde. bir de schuster'i çok beğeniyordum ben lan.
buGÜN çakal carlos tarafından kurtarıcı olarak sahaya sürülen ve kurtarıcı olarak çıktığı bu lig maçı, kendisinin ilk lig maçı olan, Büyük umutlar bağladığımız genç futbolcumuz.
Kendisi oyunda kaldığı 15 Dakika boyunca attığı isabetli paslarla velinin sahada verdiğinden çok daha fazlasını verebileceğini gösterdi. Ha daha fizik olarak zayıf diyeceksiniz. Onun yerine oynayan veliden FIZIKSEL ANLAMDA bir farkı olduğunu SANMıyorum.
iyi bir türk hoca ile hem beşiktaş'a hem de türk futboluna çok faydası olur.
bir türlü patlamasını göremediğimiz futbolcu. geçen açıkladılar güney amerikada 20 yıldır patlamayan volkanik dağ harekete geçmiş bu çocuk hala yerinde sayıyor. 10 yıldır da ha geldi ha gelecek.
gelecek yıl hem beşiktaş ta, hem de milli takımda oynayacak olan futbolcu.
11 yaşındayken ribery, ronaldinho, messi karışımı çalımları ve şutlarıyla ilk olarak telegol da yayınlandığında, erthem şener in geleceğin maradonası demesine şiddetle karşı çıkan ziya şengül, maradona değil, pele olur bu çocuk demiştir.
bu yıl muhammed i idmanda izleme şansım da olmuştu. iyi tekniği, muhteşem çalımları, ara pasları ve uzaktan vurduğu etkili şutlarıyla bir messi olmasa da, bir sergen yalçın, bir alex olmaya adaydır. olsun biz ona da razıyız. tek eksik yanı zayıf bir fiziğinin olmasıdır. derhal vücut geliştirmeye gitmelidir. yaşı daha genç, fiziğini geliştirebilir.
bir kaç sezondur son haftalara bir iddiası olmadan giren beşiktaş ta neden hala forma şansı bulamadığını anlayamadığım futbolcu. gelecekte türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcularından biri olacağına inanıyorum bir galatasaraylı olarak. hatta sergen yalçın dan bile daha yetenekli olacağına inanıyorum. umarım sergen gibi kendisine yazık etmez. bir kaç sene sonra beşiktaş formasıyla galatasaray karşısında maça çıktığında, bir galatasaray lı olarak beni korkutmasını diliyorum.
inşallah sonu genç semih e benzemez dememiz gereken süpersonik futbolcu. artık sahalarda görmek istiyoruz.
türkiyedeki kasap futbolu yüzünden hiç bir şey olamayacak futbolcudur. beşiktaş da hala inatla elinde tutmaya çalışıyor. bırakta koşuştursun avrupada eleman.
dün akşam rüyamda sivasspor'a gol atan über genç yetenek.
2012 - 2013 sezonunda artık oynatılması gereken futbolcu.
Geleceğin parlak isimlerinden.
iyi futbolcu iyi yetenek.
yukarıda link verilen videoyu seyredince bende 'en azından bir sergen kadar olur' kanaatini hasıl etmiştir.
doğal frikik yeteneği olan genç yetenek. daha ne yetenekleri var ama değerlendirecek hoca yok beşiktaş'ta.

http://video.fanatik.com....etmedi_1_35058.htm?auto=1
beşiktaş'ın en karışık dönemine denk gelen yetenekli genç.
football manager 2012 adlı oyuna göre, ikinci sergen vakası olacak çocuk. teknik ve özel yetenek 20. top sürme 18. hız 10 hızlanma 15. bitiricilik 10. ilk başladığındaki özelliklerden, gram ilerlemiyor. umarım fm yanılır ve türk futbolu uzun süredir aradığı 10 numarasına kavuşur.
edit: sezon 2026-2027 bu arada.
fiziksel gücünü gelişteremediği sürece bir yerlere varamayacak genç.
bu sene patlama yapacak genç oyuncu.

dünkü idmanda şöyle bir gole imza atmıştır.

http://www.ligtv.com.tr/haber/messi-gorunumlu-mami
dünkü idmanda gayet şık bir gol atıp tekniğini belli etmiş,bu sene artık oynaması gereken genç yetenek.
maalesef türkiye de harcanan mükemmel yetenek.
gol pozisyonlarında bencil davrandığı için samet aybaba tarafından kulağı çekilen oyuncu. işallah bu sene çok süre alır ve artık beşiktaş'a faydalı olur.
topunu oynaması, götünün kalkmaması yüce yaradandan şu mübarek üç aylar yüzü suyu hürmetine niyaz edilen topçudur.

imana getirdin, hatim indirttin bana la bebe, mahcup etme insanı.
dagilmis besiktas takiminda fernandes'le birlikte tutunabilecegimiz tek dal veya öyledir umarim. internette gördügümüz tek tük video disinda maalesef bir sey göremedik.

daha önce yazan yazarlar da belirtmis, vücudunu gelistirmesi lazim diye. aksi taktirde her 2 hafta'da bir verirler bacagini eline. ya messi gibi elastik olup tekmeleri en az hasarla atlatirsin (ki bu cok zor ve dünya'nin en iyi oyuncusundan örnek veriyoruz) veya hayvan gibi calisip vücudunu gelistirirsin.

hadi oglum yillardir bekliyoruz göster kendini...