bugün

biraz daha serpilince genel başkanın otomatik nikahlısı olabilecek kapasiteye kavuşmaları bunlardan mesela, tesettüre girip kadının eşine arkadaşını önerebildiği sapkın bir kültürde ikinci sınıf hayat yaşayacaklar.

başlık laikçi ve solcu kızların genel özellikleri konularında elin kızına umursamadan dil uzatan mümin kardeşlerimize yol göstermesi bakımından açılmıştır, evet biraz acıtacak.
Laikleri kudurturlar.
köktendinci çocuklar yavrulayarak ülkenin geleceğinin içine sıçılmasını garanti altına alırlar.
"kun fe yekûn" çok doğru bir tespit. instagram'da yazıyorlar genelde.
baba dayağı korkusuyla yalan söylemeye alışmışlardır.
çabuk vermeleri..
Sosyal medyada yüzleri gözükmeyecek şekilde doğa ve çay manzaralı fotoğraf paylaşmaları.
götten verirler.
Bunların da bir kaç tipi vardır. ilki, kapalı ya da açık olabilir, sadece kızlarla takılan, sessiz sakin, genellikle etrafınızda olduğunu fark etmediğiniz kızdır. çok da güzel olsa bile, o denli sade bir kişiliği vardır ki, fark edilmez. hayatını gelenekleri ve görenekleri etrafında şekillendirir, genellikle çalışkandır, ev işlerinden anlar.
bir tip daha vardır ki, bunlar yine kapalı ya da açık olabilir, ilkine nazaran çok daha konuşkandır, biraz popi oılmaya kayarlar, erkekler ile muhatap olsalar bile belli başlı limitleri vardır. Sizinle sohbet ederler ama 15 dakikadan fazla sohbet etmezler. genellikle cana yakındırlar, bolca arkadaşları vardır.
son tip ise, açık ya da kapalı fark etmez, aktivist falan takılır. böylesi ile çok tanışmadım, ama var olduklarını biliyorum.

bir de nette gördüğümüz böyle kokona tipler vardır. bunlarla da hiç tanışmadım. ama var olduklarını biliyorum. bunlarda her bir bok döner.
Azgın olmaları.
(bkz: Gülhane parkı)
hepsinin kesin olan ortak yanı, türbandan kaynaklı yanık kokularıyla ve saçma sapan ideolojileriyle birlikte benden uzak durması gereken kızlarıdır.
öyle bir kızın tillahıyla (türbanlı ve süleymancı) 2 sene ilişki yaşamış ve böyle pek çoğu ile de iş münasebeti nedeni ile tanımış biri olarak söyleyebilirim ki, muhafazakar erkeklerle benzer kafayı yaşarlar. gençken gezip, tozayım; bu haltı da herkeslerden gizli yapayım; sonra da iyi bir erkekle görücü usulü evleneyim kafasındalar. imam hatipli kızlar bile ne fırıldaklar çeviriyor, aklınız durur. muhafazkalrlık iki yüzlülük ve propagandadır. propagandalarla sizi sırf türbanlı diye temiz ya da tövbelii gibi gösterirler. 3. sayfa haberlerine bakın, gayet iyi anlarsınız.