bugün

hani cennetten yeryüzüne gönderilen melekler olur ya, işleri görevleri bitince tekrar oraya dönerler işte tıpkı onlar gibiydi benim mucizevi insanımda.. hiç beklemediğim bir anda beklemediğim bir zamanda çıktı karşıma mucizevi bir şekilde. önce bana tekrardan güvenebileceğimi öğretti, daha sonra tekrardan sevebileceğimi.. o mutsuz günlerin geride kalabileceğini öğretti, hissettirdi. yeniden gülmeyi öğretti bana, gülümseyebilmeyi. bunları kısa bir süre içinde yaptı, başardı ve ben artık tamam mutluyum dediğim zamanda da görevini yerine getirmiş ve bitirmiş gibi birdenbire geldiği dünyamdan bir gecede yine birden bire gitti. sadece benim dünyamdan değil bu dünyadan tamamen gitti. cennetten gelen bir melekti belki, beni mutlu etmesi için gönderilen, bana yeniden yaşamayı hatırlatması için gönderilen bir melek.. meleklerle faniler birlikte olabilir mi bilmiyorum ama inandığım, inanmak istediğim tek bir şey var o da mucizevi insanımla cennette tekrar mucizevi bir şekilde birlikte olacağım.. * *
güncel Önemli Başlıklar