bugün

cidden eski güzel msn sohbetlerini özleyen yazarlardır. hey gidi günler hey...
Oyunlari ozleyen yazarlardir. Misal mayin tarlasi bayraklari...

fena degildi.
Hakikaten özledim msni. Keşke geri gelse.
bu güzel sesleri özleyen yazarlardır. http://www.youtube.com/watch?v=z30oQIEzzvo
şimdiki soğuk whatsapp sohbetleri şunun yerini doldurabilirmi :

+ nbr? (animasyonlu naber)
- ii (animasyonlu iyi) sn ?
+ ii nabion
- oturuyoz işte xD (kıkırdayan animasyon)

birbirine uzaylı göndermeler filan... çocuktuk be sözlük.
duygulandım vallahi. ne anılarımız geçti seninle msn..

o değilde en çok dumanlı sigara işaretini beğenirdim durumumda kullanırdım ve o şimşek çakan bulut çok hoşuma giderdi.
en çokta ne dinliyorsun özelliği ile karşı tarafa laf sokma çabasını özledim.
en son kız arkadışım pasaport için bir ay yurt dışında kalmıştı ikimizde pc başında sabahlamış bir birimize bakarak uyuya kalmıştık ne günlerdi bee ...
sabah laptop yerdeydi o ayrı bir konu .
ah şimdi msn olucaktı birde o uzaklardaki eski dostlar, şöyle sabahlara kadar konuşucaktık bir be. vallahi özledim.
cam sex seven yazarlardır aynı zamanda çoğu.
neslin gidişatının kötülüğünü gösteren durumdur. nerde o eski sohbetlerden nerde o eski msn konuşmalarına gelindiyse heralde 10 yıl sonra konuşabiliyor olduğumuz günleri özleyeceğiz.
skype'ın msn'in yerini tutmadığının farkında olan yazarlardır.
benim eskiden ne karı kız düşerdi de cama soyunurdu... hey gidi günler hey...
Bir zamanlar msnde dinledigi sarkıdan birilerine mesaj vermiş yazarlardir.
karı kız muhabbetinden kralı dönerdi ilk sevgilimi burdan yapmıştım. hele hele 90 jenerasyonundansanız msnin patlaması tam ergenlik döneminize denk gelir ve Sinirliyim Yazmaa!!! lar mı dersin, avatara sevgilisinin fotoğrafını koyanlar mı dersin, görünmez nickler , media playerda dinletilen göndermeli şarkılar ,neler neler hey gidi günler be...
(L) Plus sürümünü kurup cool olmaya çalışan yazarlardır.
basit sade bir kullanımı vardı ben seviyordum kısa sürdü hemen facebook geldi zaten.
Karşıdakinin ekranını döndürmeyi özleyen yazarlardır.
Çevrimiçi olan herkesin birbirine mutlaka yazdığı veya en azından titreşim gönderdiği dönemleri özleyen yazarlardır.
yakın insanların arkadaşlık isteği gönderip hiç selam vermeden davranmamalarını özleyen insanlardır. üzücüdür. facebook'ta bu var zira. adam arkadaşınız istek yolluyor kabul ediyorsunuz ama sonra bir selam bile vermezler. sildiğinizde de neden sildin derler! msn de bu yoktu. ya da olayın msn ile alakası yok. o zamanlar samimiyet vardı şimdi yok sanırım.
Ayça22'nin şu an kaç yaşında olduğunu merak eden yazarlardır..
Dıdıdıt diye mesaj gelme sesini özledim.
Hangi şarkıyı dinlediğini göstermek için full rock müzikleri dinlemek ile, titreşim göndermekle, gecenin köründe sabah görüşeceğin arkadaşınla bile konuşmak ile, o beni eklesin ve ilk o slm yazsın tribi ile... özlenendir.

Edit: bir de me se ne diyeni linc etmek ile.