bugün

entry'ler (77)

taksim de soma protestosu

ölü işçiler için literatürde var olağan şeyler demedikleri için ölü işçilerin üstüne basmışlardır. Susup otursanıza be çocum ölen sizin yakınınız mı? aslında mesele 300 500 işçi değil dimi? inşallah bir gün bu anlayıştakiler canları yandığında susup oturmak zorunda kalır.

penis zedelenmesi

(bkz: nasırlı el)

bilgisayarıyla evlenmek isteyen amerikalı avukat

evlilik aşkı öldürür yapma avukat!

türkiye nin en yaşanabilir illeri

aydındır efendim hatta çok eksi almama sebep olsa da izmirle birlikte aydına giden herkesin oluum aydın izmirden daha güzel laan demesine sebebiyet verir inanmayan gidip görür.

tuborg seven bayanlar

kadın gibi kadının içtiği adam gibi biradır.
adam gibi adamları bulasın.

kızlık zarının en çok dikildiği memleket

kendi her haltı yiyip hala bu zarın önemli olduğunu düşünen insanları kazıklamak müstahaktır.
dipnot: he sen kimseye el sürmemişsindir bakire kız istemek hakkındır ama sen her bi haltı ye sonra neymiş sevgilin bakire olsunmuş yok yaa senin dürttüğün kızlar da ilerde birinin kocası olcak asıl godoş sensin

en güzel sigara

lisedeyken babamlar da bunu tartışıyorlardı bir ara alakasız konuya girip en güzel cuvara l&m dememle tokadı yemiştim.. öyle işte

msni özleyen yazarlar

karı kız muhabbetinden kralı dönerdi ilk sevgilimi burdan yapmıştım. hele hele 90 jenerasyonundansanız msnin patlaması tam ergenlik döneminize denk gelir ve Sinirliyim Yazmaa!!! lar mı dersin, avatara sevgilisinin fotoğrafını koyanlar mı dersin, görünmez nickler , media playerda dinletilen göndermeli şarkılar ,neler neler hey gidi günler be...

efsane denilince akla gelen isimler

(bkz: zinedine zidane)
(bkz: michael jordan)
(bkz: kemal sunal)

herhaltibiliyoring

çok cesur bir dişidir. Kendisi atama bekleyeceğini bile bile her fırsatta lafını çekinmeyip herkese verip veriştirebilen bir insandır dikkatli olunması gerekir.

finitolar

aydının yükselen değeri sloganıyla aydın gibi aydın bir şehirde kültürel faaliyette bulunan hakettiği yerde olmayan grup. hiçbir maddi gelir beklentisi olmadan gecesini gündüzüne katıp çalışan bu insanların biraz daha desteğe ihtiyacı var en azından belediye tarafından.

felipe melo vs manuel fernandes

melonun bu sezon asisti yokken fernandesin 15 asisti vardır.

akıllara zarar evlilik teklifine cevap

http://www.facebook.com/v...video.php?v=1879458618727 bunu nasıl bulacaksınız bakalım .)

inanılmaz evlenme teklifi cevap

http://www.facebook.com/v...video.php?v=1879458618727 bunu nasıl bulacaksınız bakalm? .)

yapılan en büyük salaklıklar

şuan şu saniye olmuştur...arama kısmına inci sözlük yazdım enter tusuna bastım sol framede tüm baslıklar inci sözlük oldu tabi olayın bas kahramanı salak ersan bunun farkında değildir ve 01 09 2010 gecesi inci sözlük saldırısı başlığındaki (#9242210) entryi okur...okur okumaz inci sözlügün gerçekten saldırı yaptıgını sanar monitörün fişini çeker.

bernd schuster

olası transferi halinde unutulmaması gereken bir detay var ispanya ekolünden çıkan hiçbir futbol adamı türkiye de başarılı olamaz. ispatı:
(bkz: luis aragones)
(bkz: del bosque)
(bkz: juanfran)
(bkz: daniel güiza)
(bkz: frank rijkaard)
(bkz: josico)
(bkz: nihat kahveci)
(bkz: leo franco)

fenerbahçe nin alamadığı kupaya sevinen ezik kitle

Beşiktaş'ın 2-2 yaptığı haberini duyunca beşiktaş tezahüratı yapan eziklerden çok daha normal olan davranıştır.
Şampiyonluk gitmiş nafile fenev formalı insanlari beşiktaş diye çıldırırcasına bağırırken gördüm ya o yeter.

beşiktaş tezahüratı yapan fenerbahçeliler

bursanın şampiyonluğuna sevinen galatasaray ve beşiktaş taraftarlarına laf eden fenevbahçelilerin görmezden geldiği olaydır.
(bkz: ele verir talkını kendi yutar salkımı)

saraçoğlu stadı nda 2 2 anonsunu yapan kişi

bu ilk değildir. http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=3990944&op=2&o=global&view=global&subj=37161473389&id=535802901 eksile kardeşim tabi ya
(bkz: sampiyonluk gidince ne yapacağını şaşıran fenevli)

ama alışın bunlara ilk değil ki

kızılderili

kavimler göçü sonrası bering boğazından geçen bir türk kaviminin oraya yerleşmiş olma ihtimali vardır.