bugün

çoğu oturaklı insanın yaptığı eylemdir. ruh haline göre iletisiyle beraber nick değiştirmez. msn'i mesaj vermek amaçlı değil de mesajlaşma aracı olarak kullanır. bir de nickini "yoqum" olarak değiştiren denyolar var ki şu güzel psikolojimi bozmaması için oraya pek değinmek istemiyorum.
(bkz: aa bu benim lan)

bazen de, msn nicki üzerine çok uğraşmış insan kişisidir. elin bebeleri, msn plus denen o illet program sayesinde rengarenk nickler ile gezerken. delikanlı gibi, sadece msn karakterlerini kullanarak oluşturduğu nickine gururla bakar.

kişisel not: olum ben psikolojik olarak sorunluyum galiba msn nikiyle gurur duyulur mu lan?!
hatta abartıp msni ilk aldığında nick bile yazmamış olan ve hala listede sadece e-mail adresiyle görünen kişidir.
msn'in nick kısmına direkt ismini yazan, ya da belirli bir nicki benimsemiş ve ondan hiçbir şekilde vazgeçmeyen kişidir. girdiği her sanal ortamda da aynı nicki alır.
kendi içinde savaş hali olsa da bu haliyle de mutludur. (bkz: psikosomatik)

nick değiştirme gereği duymaz öyle böyle nick kalır hep.kişisel iletisine ise kendine yakın hangi cümle smiley varsa zaman zmaan yazandır.
çocukça nicklerle uğraşmayacak kadar meşgul kişidir.Genelde olgun ve oturaklı kişiler kullanır.
boş vakti olmayan sürekli meşgul olan insan olabilir. msn'i işi için kullanır ve kenara atar. onun süsü püsü gösterişi ile uğraşmaz.
(E-posta adresi doğrulanmadı) yazısını msn adresimi doğrulayamadım için bir türlü silemediğim aynı zamanda da değiştiremediğim için aynı kalan nicktir.
nickiyle adeta bütünleşmiş insandır.normal hayatta da onu adıyla değil nickiyle çağırmaya başlar insanlar. (bkz: Butterfly)
zaten etrafındakiler ondan daha çok alışmışlardır;yanlışlıkla nicki siler ve birden herkes üstüne gelir...Oha nickini niye sildin felan...
Ayrıca nickini iki de bir değiştirenlere de gıcık olan insandır.
msn'de yıllardır avatarını değiştirmemiş insandır ayrıca.*
nick bölümüne mause götürdüğünüzde yeşil bir koku bulutu sarar.
takdir edilesi insandir. bu donemde zor bulunuyor. ama uzun zamandir ben de bu grubun icindeyim cok sukur *
msn kişi listesine baktığınızda ve kişi yandan ding sesiyle oturum açtığında hemen tanıyacak olduğunuz insandır.
(bkz: yağmurcan)
msn adresim açıldığından beri değişmedi; єﻮzค๓ค
öncelikle: (bkz: aa benim lan bu)
msn nicki kendi ismi olan insandır. ismini değiştirmediği sürece nicki de değişmez tabiatıyla.
hiçbir zaman değiştirmeyeceğim nictir.
msn de yazılı nickini çok seven ve onunla özdeşleşmiş bir insandır.
adi degismedigi icin nickide degismeyen insandir.
(bkz: aa bu benim lan)

işi msn'de arkadaşlarıyla görüşmek olan, beğendiği bir nicki devamlı kullanıp; msn'i nick ileti kapışması için kullanmayan oturaklı, sakin, kendi halinde insandır.

(bkz: wirklich haupt)
Msn nickinin önemsizliğini bilen insandır.
msn'deki nicki nick@hotmail.com olan insanlar kümesiyle kesişimleri de hallicedir.
görünen ad kısmına adını ve soyadını yazan insandır.
gereksiz ifadeler yerine isminin yer almasını daha mantıklı bulmuş insandır. haklıdır.
(bkz: ben)