bugün

(bkz: sanal aşıklar)
çok mu yaşlandım bilemiyorum ama şimdiki gençliğin eğlence anlayışı, aşkları, ilişkileri çok yüzeysel, çok boş geliyor. msn aşkları ise bu saydıklarımı özetleyen ne demek istediğimi anlatan en basit, bariz örnek. kablolarını keseceğim bunların o olacak. *
(bkz: yaşlanma belirtileri)
16 - 17 yas grubu cocukların pc basında oynadığı evcilik oyunu.bi süre sonra sıkar " lan napıyorum ben olur " durum .
(bkz: türkiye online bir devlettir)
(bkz: lan acaba aşka meşke girersem webcam açar mı)
gereksiz aşklar listesinde sırayı çekecek olaylar silsilesidir.
internet başında sıkılınca insanın bulması gerektiğini düşündüğü sanal aşktır. bu aşklar çok uzun sürmez. insanlar bir müddet sonra sıkılmaya başlar. kısaca gelip geçici aşklardır.
bazen reelden daha reel olabilen aşklardır. *
nadiren gerçek aşkı sanalda yakalayanlar çıkabilir. hayat bu. biraz tuhaf olsa da...
olmazsa olmazı için; (bkz: webcam)
aşk bir insanın dokunuşunu, bakışlarını, mimiklerini, tavrını da beğenmek demek olduğundan aşk olarak nitelendirilmemesi gereken olay. beğeni ve etkilenmeden öteye gitmez. öte yandan bu etkilenmenin boyutu büyük olabilir zira bir insanı beğenmek için önce onun düşünce tarzını beğenmek gerekir. eğer gerçek hayatta da sesiyle duruşuyla beğenilecek biriyse karşı taraf işte o zaman olay boyut değiştirir.
beğeni, hoşlanma, etkilenme vb. birçok kelimenin kullanabileceği fakat bunların içinde asla aşkın olamayacağı kavram.
saçma sapan aşk. ulan msn de aşk mı olur .
(bkz: msn cikti mertlik bozuldu)
(bkz: msn ile başlayıp sms ile biten aşklar)
mümkün hadisedir. msn adam bile yalanır aşk neden olmasın.
ilk etapta saçma gelen ama biraz daha derine inip düşündüğümüzde, çokta anormal olmayan aşklardır.
tabi eğerler şöyle gerçekleşiyorsa:
-kişiler bir şekilde internette tanışır ve muhabbet ederler.(daha ilişki adına herhangi bir açılım yok.)
-bu muhabbetlerden zevk alınmaya başlandıysa, kahve içmeye davet edilir. artık sosyal yaşamda da birikte olunmaya başlanır.
-eğer hoşlanılmışsa teklif edilir ve yola devam edilir.
eğer bu şekilde gerçekleşiyorsa aslında çokta anormal değil. ama hiç buluşmadan sevgili olduğunu sananlar, var işte bunlar baya anormal.
not: hiç msn'den aşkım olmadı, bendeki bu önyargıyla olmazda, olmasın da zaten.*
başlık parası'nın, töre'nin, görücü usulü evliliğin, televizyonda eş aramanın günümüzde tamgaz yol aldığı ülkemizde, msn aşkının yadırganmasının, yadırganması gereken başlıktır. ayrıca aynı millet aynı kültürden biriyle yaşanan msn aşkı, iki farklı kültürden insanların yaşadığı aşktan (ki bu aşk elele dizdize gözgöze olsa bile) daha gerçek daha mantıklıdır.
(bkz: msn aşkları)
onu ilk çevrimiçi gördüğümde tamam işte hayatımın kadını bu dedim.
(bkz: içeri girdiğimde klavyeyi okşuyordu)
saçmalamaktır, boş işlerle uğraşmaktır.
sonuçları genelde acıdır, çünkü iletişimden bihaber insanımsılar bulunur internet aşklarının başrollerinde. birbirini görmezsin, karşıdaki hatun/herif nedir kimdir, psikopat mıdır,, asosyal bir bünye midir?
hee, aşk değil de arkadaşlık konusu biraz daha hazmedilebilirdir. olur, bir ortak fikir etrafında birleşirsin, bir süre sonra görüşürsün ve kafana uyan birisi ise farklı yöntemle bir arkadaş edinmiş olursun.
uzak durulmalıdır bu internet aşkı sevdasından, boş yere vakit kaybı olur başınıza.
uzak mesafe ilişkisinin dönüştüğü şekil de olabilir.
sanaldırlar.Nasıl olurdu bir insan bir insana sanal ortamda aşık olur ya hayret birşey.
listemdeki bir arabesk-rap seven arkadaşın paylaştığı şarkının ismidir ayrıca.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=126489994064707&oid=129788572062&comments
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar