yeni bir yedinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(#7100932) dersini iyi çalışmış; aferin sana hoşgeldin genç yazarı. yedinci nesil yazar kulvarında koştursun bakalım entry'leri ile...
biricik kardeşim.
nar tanesi, nur tanesi, calyx'in bir tanesidir. *
bir koli eti puf aldığım yazardır.
kardeşlerin en tatlısı.
şu sözlükte nefes almamı sağlayan tüm ablalarıa, beni kardeş kabul eden bütün ablalarına, abilerine teşekkür eden yazar. yazar değilimde olmaya çalışıyorum. bir kişiyi bile tebessüm ettirebilmişsem mutlu olurum hemen. zaten basit şeylerden bir gülücükten bile mutlu olurum. bir koli tadelleye, kardeşim denilmesine dünyanın en mutlu insanı olurum. *
(#7259501) entry si dikkatimi çeken şeker kardeşim...

edit: sen o kurtları bize bırak, biz uluyan her kurda yerinde darbemizi koyarız... *
nickden cinsiyet tercihinde aşmış genç yazar. kutluyorum ve yanaklarından öpüyorum ablası olarak.
en küçüğümüzün sözlüğün namusunu temizlemesi hadisesindeki yazar sanırım.*
(#7305748) oku bakalım abisi. hoşgeldin abisi. agugugugu abisi...

bir yedinci nesil.
nickine bakıp aldanmamak gerekir. gayet sıcak kanlı ve mütevazi biri. yedinci nesil olması sebebiyle hoş geldin demek farzdır. ne iyi etmiştir...
kardeşlerin en tatlısıdır. çaylaklık sürem içerisinde güzel temennilerini benimle paylaşmış sevgi pıtırcığı.
yazdıklarının tadı damağımda kalan enfes yazar.
(bkz: #7434367) entry'si ile ne kadar doğru tespit yaptığını gösteren yazardır. helal olsun. ben yazacaktım, kalemim olmuş resmen.
o kadar mağrur o kadar duygulu ki gözlerimi yaşarttı.
(bkz: ezeldenmusterih/#7291860)
hem öyle nasihatler etti ki ömrüm boyunca aklımdan çıkmayacak. ben de karşılık olarak kendisine bir atasözüyle nasihatte bulunmak isterim.

(bkz: tedbirsiz sıçan domala domala taş ararmış)
(bkz: #7598296) birkaç gündür entrylerini okumaktayım sürekli olaraktan yazar kardeşim kernel'e girdirmeye çalışıyor, aferin sevdim keratayı arkandayım.
farklı bir stili var, eski başlıkları sol frameye taşımak en büyük tutkusu, hoş gelmiş.
gece gece sözlüğün derinliklerindeki matrak başlıkları sol frame e taşıyan çalışkan yazar.
(bkz: #7835920) çaylaklığın yaramadığı yazar.
nesildaşımdır. oda benim gibi hoşgelip sefalar getirmiştir.
kernel amadeus yalakası bir yazar görüntüsünde. bok atmıyorum yazdıklarına bakınca bu çıkıyor ortaya ben ne yapıyım. ayrıca muhtemelen 15 yaşındadır kendisi.
15 yasinda diyip ovmusler.
birinin yalakasi olmak onu birebir taklit etmekten daha iyidir.
bu arada aribranin arkadaslari tel tel dokulmeye basladi. *
evetttt.
tam 8 aydir yaptigim staj yarin bitiyor. uzuluyorum aslinda.
imkanim olsa yazinda yapardim. ama kandiramiyorum yoneticimi. *
belki ikna ederim.
gunduzleri bu kadar cok gorusemeyebiliriz gibi. ama ben firsat buldukca annemin tasinabilir internetini kacirip yine girerim. * aksamlari ise otlandigim kablosuz adsl acik oldugu surece zaten giriyorum diymi?
kendimi cok ozletmem yaaa merak etmeyin. yine girerim bir sekilde. *
yaşı küçük, ama aklı ve yüreği büyük genç yazar.
tıp okumaya karar vererek gelecek hedefini belirlemiş hayattan ne istediğini bilen son derece zeki ** kardeşim. kızların neden peşini bırakmadığını belli. * lisede böyleyse üniversitede epey popüler olacak anlaşılan. sana nacizane tavsiyem kızlar için msn e bu kadar çok takılıp anneciği dellendirme artık. *