bugün

internet explorer kadar iş görmeyen özellikle tasarım yapan insanların kafasını s.ken browser. her haltta arıza verir aynı anda iki js kodunu çalıştırmaz bunu çıkaran kişiler öbür dünyada sonsuza kadar ajdar anik'in komşusu olsunlar.
ogame oynayanların sıklıkla kullandığı tarayıcı.
deli gibi ram yaksada tab özelliğinden dolayı kolay kolay bırakılmaz.
internet explorer dan çok daha hızlı ve güvenli web tarayıcısı. Surfçülerin vazgeçilmezi...
Açılmak istenen site isteğe cevap vermeyince, tarayıcı da beklemeyi bıraktı

bu uyarıyla gecemize renk katmış browser'dır kendisi.
betigi durdur ikaziyla cildirtan program..
internet explorer 7'deki sekmeli tarama esinlenmesinden sonra acaba "internet explorer 8 için ne arakladılar?" diye düşündüren kullanıcı ve bilgisayar dostu browser.kanımca microsoft'a "browser nasıl olmalı?" sorusu için yeterince yol gösterici olmuştur.
oldukca hizli browser ve oldukca sistem kaynagi yiyen (ozellikle de ram). ama deger.
(bkz: ie tab)
tek eksiği memory management'tir. bilgisayar başında saatlerce oturup da hayvanlar gibi gezinen kullanıcılar, (misal ben) task manager'a bakıp firefox'un 600 mb hafıza kullandığını görebilmektedirler.
yanında bi de photoshop, sony vegas filan kullanılıyorsa, 1gb ram yetmez, windows swap alanından kullanmaya başlar.
e ne olur o vakit? yavaşlar da yavaşlar pc.
açılan 20-30 tabın kapanmasıyla o ram boşalmıyorsa, ben bundan şikayet ederim arkadaş. yapın şuna bir şeyler..
bunun dışında onlarca eklentisiyle, end user'ından web developer'ına kadar herkese hitap eden eklentileriyle tadından yenmiyor.
logosunun sırrını çözmüşler sonunda. *
http://www.cnnturk.com/BI...PID=15&haberID=447850
bunca gelişimine rağmen hala flash animasyonlarıyla alakalı sorununu çözememiş tarayıcı. şöyleki, işaretçi üzerine gelince büyüyen reklam amaçlı flash animasyonları var. işte bunların tam genişlediği bölgeye konulmuş olan linkler çalışmıyor. daha doğrusu bunlara tıklanamıyor. browser devamlı bu linklerin üzerinde reklam animasyonu varmış gibi davranıyor. ve böyle olunca mecburen kısa süreli de olsa ie'nin yolunu tutuyorsunuz.
güvenlik ve hız konusunda operanın eline su dökemeyecek browser.
tarayıcının 2.0.0.14 sürümü çıktıaa. hakan attııaa, kıraall attııaa 14 olduaa. türkçesini indirmek için dolaysız link: http://download.mozilla.o...14&os=win&lang=tr
güncelleme yaptıktan sonra yer imleri gümleyebilen tarayıcı. yedekleme yapmayı unutayım demeyin sakın.
sürekli ve ısrarla arıza veren browser.Allahtan oturumu kurtarıyor.
internet explorerdan 2 kat hızlı tarayıcı.
explorer çok kasınca kullanılan yedek browser.
oynasana com da call of duty 2 oynamak isteyen oyuncu profilinin tercih edemeyeceği browser*.
explorer gibi kendini kaybetmeyen adam gibi browser. fuck you explorer love you firefox.
rezalet bir tarayıcı. işlemciyi sömürüyor. hem de durduğu yerde, hiç bir şey yapmazken. tamam çok karizmatik, çok güzel bir program ve de açık kaynaklı olduğu için insanın içi ısınıyor ve internet explorer 7 faciasından sonra ilaç gibi gelmişti önceleri -sürekli çöken ie ye karşılık firefox un bugüne kadar hiç çöktüğünü görmedim- ama sistem kaynaklarını tüketme konusunda tam bir canavar. belki başka bir çözüm daha vardır, ne kaynak sömüren ne de çöken. * *
adres çubuğu, hız ve hafıza kullanımı alanında gelişmeler içeren üçüncü versiyonunu haziran ayında çıkaracak internet tarayıcısı. özellikle sitelere erişim hızının 2-3 kat artacağı söyleniyor.*
bu aralar sıçıp batırmıştır pc'yi.. hatanın nerede kaynaklandığını bulamamak daha da beter.
kullanııslı, bir elinde on marifet fakat biraz ekabir olan browser..
neden ekabir efendim?çünkü kendisi kafasına göre az evvel cookies *i kapatmıs ve ben bunu anlayana kadar * hicbir siteye sozluk dahil üye girişi yapamamışımdır. yapma boyle be firefox, opera'ya dondurucen bizi..
son günlerde pentium 4 1.7 ghz işlemcimin yüzde doksanını kullanan ve haliyle bilgisayarı kastıran browser. sorunu anlasam..

edit : ayarlara aşinayız. ama cidden sorun devam ediyor o yüzden ie belasını kullanıyorum. ayar değil çözüm pls. ok bye.
son günlerde celeron 2,4 ghz işlemcimin %50'sini bile kullanmayan 256 ram'e rağmen kastırmayan browser. cayır cayırdır kendisi.