bugün

Çoğu maçta olduğu gibi bugün de oyuna 85'te giren webo kadar adını duymadığım futbolcu, sahadaki hayalet...
85 dakika boyunca sadece 7 kere adını duyduğum oyuncu. Ikisinide çıkarken söylediler zaten. Ulan sen geldiğinde havaalanındaki o anları hatırlıyorum. Bu takım için yaptığın fedakarlıkları hatırlıyorum ama ya topla kendini yada siktir git be olum.
Fenerbahçe taraftarinin sevgilisi
Adamın hammaddesi moussa
görsel
adamın dibi şeker portakalı sempati abidesi.adama beşiktaş maçında gol atacak mısın diye soruyolar.
elcevap''allah bilir''.herifte ego sıfır yok hırslıyım sokucam formdayım sıkıştırcam demiyor.sempatik adam allah için.o kadar ki saat kullanamayan ben bu adam saat satsa alır takarım lan.
fenerbahçeye transfer olduğundan beri beşiktaşla oynanan her maçta gol atmış santrafor. bugünde boş geçeceğini pek sanmıyorum kendisi beşiktaşı çok sever * .
stoch gibi bir çılgın kanadın önce formsuzlaştırılıp, sonra gönderildiği takımda kanat oynayan golcü. ulan koysanıza şu adamı ileri uca çılgın atsın.
Golünü atmış inanmış adam.
Şimdi Beşiktaş'a gol atan oyuncudur.
allah u ekber, vamos fener.
bugün bizi utandırmayıp golünü atmıştır.
Besiktas fenerbahce macinda kirmiz karti verilmeyen futbolcu. Mottaya verdiler ama hemen.
bugün gol atmasını beklediğim türkiyenin en iyi hücum oyuncusu.
Müslümanlığı rant olarak kullanan topçu. Drogbadan bi tık iyi topçu fakat Drogba onun yaşında iken kaldirmadigi kupa kalmamıştır.

Dünya Kupası hariç.
cuma akşamı attığı golden sonra yaşadığı gol sevincini gözardı eden kuşların galatasaray ın yaşadığı normal düzeydeki gol sevinçlerine bok attığı oyuncu. tamam 2 takım da yanlış yaptı ama gerçekleri paylaşamayacaksan gelip de karşı tarafa ötmeyeceksin.

görsel
ilk entrylere baktım da çogunun götü korkmuş adamdan. bak nasıl çatır çatır koyuyor.
sunderland takımının 17 milyon euro teklif ettiği futbolcu. haberlerin yalancısıyım ben de.

edit:imla.
chelsea'nin transfer teklifinde bulunduğu futbolcu.

fenerbahçe'ye bonservis olarak 30 milyon euro önerilmiş. aziz başkanın 'sow'u alırken başbakanın bir talimatı vardı. ona sormadan bu işlere karar vermek bize yakışmaz' dediği iddia ediliyor.

hayırlısı. olursa büyük transfer olur. fener de avrupa kupalarından yediği tepiğin en azından maddi olarak karşılığını almış olur.
Adam gibi adam.
bazı fenerli arkadaşlar adama saydırmıştır. arkadaş ne var bunda adamın kankası demba ba olmayabilir ve sadece türk takımı olduğu için destekleyebilir. tabi avrupa arenasında. bu kadar bölünmemiz bu kadar tahammülsüz olmamız eminim ki zamane iktidarından kaynaklıdır. uç noktalarda yaşamak anlamsız nerede saygı nerede sevgi. not: ne fenerliyim ne beşiktaş ne de galatasaray.
gol vuruşlarındaki becerisi tartışılır olan futbolcu.
gazeteler adama formda diyor. daha golü olmayan golcü nasil formda olur bunu biri anlatsın.
Fenerbahçe'nin gördüğü en iyi forvet keşke hala rovöşata kullansa
üzmeyin, küstürmeyin ulan bu adamı.

şu an burak yılmaz aklıma geldi ve ağlıyorum.
bilerek isteyerek ve sistemli olarak üstüne oynanan futbolcu. bunu en çok fenerbahçe medyası yapıyor bu daha da acı. pek sevemediler bu adamı. ama bu adam santrafor oynamıyor ağalar gol atmaması bu yüzden. gerçi hiç atmasa herif senede 15 in altına düşmedi. müslüman kimliği emenike ya da kuyt gibi taraftar tarafından çok benimsenmemesi bu adamı her form düşüklüğünde ilk plana atıyor. uefa kupasında yarı final oynadığımız sezon moussa sow 2 gol attı ama attırdıkları sol kanatı zieglere rağmen etkili kullanışı aldığı penaltılar savunması çok şey kattı bize. bu adam çok iyi futbolcu ve gayet ahlaklı biri futbol anlamında. emenike gibi şımarık değil , kuyt gibi sinsi değil çok çabuk harcanıyor musa ama hayat böyle işte bir gol atsan kralsın atamazsan yandın. dün gece burak o golü atmasaydı o takımda bidaha sittin sene olumlu tezahürat alamazdı ya da selçuk inanın frikiği girseydi gecenin efendisi taraftarın sevgilisi olurdu. biz de hiç performans değerlendirme yok sadece sonuç odaklı bir toplum olduk. sonuçta çok önemli ama performans daha önemli. ama bu bu ülkede geçer akçe olmadığından umarım musa vurduğun gol olur bundan sonra yoksa işin zor. kimse geçmişine bakmıyor.

santrafor olarak ilk geldiği sezon arası 12 maç 7 gol
sol açık ikinci seszon 29 maç 15 gol
sol açık ikinci sezon 30 maç 15 gol

bu adama kötü futbolcu diyeni allah çarpar. bir sol açık en fazla 15 gol atar zaten.

dünyadan örneklerde bile çok çok azdır 15 golü geçen sol açık.

türkiyede olcay 8-10 gol arası oynuyor , olcan 5-8 gol arası oynuyor , bruma bal yapmayan arı gol atamadı daha , kuyt 12 gol , gökhan töre 3-5 gol bandında .

ey fenerbahçe taraftarı nankörlük ediyorsunuz.
bjk kalesine super bir rovasata gol atan topcu. ama ofsaytti.

edit: yukarıdaki yaziyi görüp kizmis gibi golünü atmistir. ama bu sefer de rovasata değil.
Küsküyü vermiştir.