bugün

hızı ve rüzgarı seviyordur.
a2 ehliyete sahiptir.
özgürlüğüne düşkündür.
adına şarkı bile yazılmış olandır..
(bkz: motosikletli kiz)
her sabah maslak istikametine gidenlerin görebileceği pembe renkli bir motorsiklete sahip olan kızdır.. dışarıdan oldukça hoş bir görünüme sahiptir.. ne cici öyle pembe pembe..
en kral sevgili modelidir. asidir, hızlıdır.
(bkz: özlem tekin)
(bkz: en safkan tekinist)
(bkz: elvin azar)
erkeklere etkileyici gelir.
tebrik edilesi kızdır. fırsat bulursam ben de düşünüyorum öğrenmeyi. ilk bindiğimde bayağı bir korkmuştum ama insan ikinci üçüncü binişinden sonra özlüyor. yazlığa dönüşümle birlikte komşuların kapısını tıkladım "dehan abi bi tur binim mi be abi" diyerek komşunun motorundan faydalanmayı düşünüyorum.

abi eğer burdaysan notu: valla bu sefer çok bağırmak yok, ama o yokuş aşağı kayma olayını bi daha istiyorum haberin ola. tıs tıs.
e2 ehliyeti olan ve hemcinslerinden farklı bir davranışı olan arkadaşımız.ayrıca motorları pembe.
sürdüğü motorsiklete ve görünüşüne, giyimine bağlı olarak aşırı etkileyici de görünebilen, "pardon, hanginiz motor acaba?" tarzında sorulara da maruz kalabilen kızdır.
arkasındaki fortçunun da en masum görüneceği kızdır.
Adrenalin severler.
trafikte sıklıkla görmeye başladığım ve sevindiğim durumdur. önceden araba kullanana dahi öküz gibi bakan milletimiz, bu duruma daha çabuk adapte oldu sanki..dünyanın heryerinde motosiklet, bayan erkek farketmez, çok sık tercih edilen bir araçtır. yakışır kullansınlar. trafiğe katkısı da cabası..
çılgının tekidir.
Sayılarının artmasını istediğim kızlardır. Yoksa motosiklet süren kızlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyor, kask vb koruyucu takmıyorlar asfalta yapışınca da kafaları spatulayla kazılıyor. Olmuyor.
yetenekli ve aynı oranda güzel kızdır.
görsel
saçları rüzgarda uçuşan güzel bir kızdır.

http://www.youtube.com/watch?v=Zo0DflbqXbE
hızlı ve seksi kızdır.
Sözlükte takılmayacak kızdır.
bir kez denemiştin. çok heyecanlı oluyor. her kız denemeli.
--spoiler--
Aşkım valla motorsiklet kazasında olmuştu.
--spoiler--
kara jawa sürenide görülmüştür.
helal olsundur tanismak isterim bu kizla motorsiklet nefes alir canlidir. motorcu kiz hayati yasamayi bilir.
Helal olsundur tanismak isterin bu kizla motorsiklet nefes alir canlidir. Bana da nefes alsin yeterdir zaten.
Bana özenti gibi geliyor. Dövmesi falan da vardır bunun.