bugün

Tipten çok beynini geliştirmiş hımbıl ve yıkık modellerden hoşlanan kadındır. Şaka len yoktur öyle kadın.
Abırlaynın müstakbel sevgilisi olabilir...
Hayatında sükunet istiyordur.
Bizimle mi uğraşacak.
Oturaklıdır kafası gürültü patırtı kaldırmaz.

Eee bir de Bi bar çıkışı siyah saçlı siyah giyinimli gotik kızla öpüşme olayı olabilir korkusu da var tabi.
günü kurtarmak istemiyordur.

neticede o da bilir ki onun sadık yari takım elbiseli, jilet tıraşlı, kariyerli ve zengin erkektir.
Nereye fırladığı önemli ama..
ciddi ciddi, gözlemlendikten sonra belirtilmiş bir şeyin sırf kötü niyetli, şımarık şahıslarca beni tahrik edip sinirlendirmek amacıyla kullanıldığını biliyorum. dolayısıyla bir hatam olmadığından eminim, bu iddiamı sırf beni rahatsız etmek için alaycı kullananların aksine haklıyım yani.
olmayan kadındır. kadınlar günümüzde ilişkide ilk olarak dış görünüşün çekiciliğine, meslek sahibi olunup olunmadığına, laf yapan ağıza, aşırı özgüvene, fırlamalığa bakar. motorcular asidir, asilik kadınlara çekici ve kaçıp rahatlama imkanı verdiği için çekici gelir. müzisyenin özgüveni kalabalık karşısında başarıyla çaldığı için etkileyicidir. fırlamalar zaten kadınların gözdesidir çünkü çoğu kahkaha atıp geyik yapmaya bayılıyor.
haydi bu açıklamaya rağmen beni sinir etmeye devam edin bakalım. kolay gelsin.