bugün

Kötü bir insana dönüşürüm. Hiç bir şey skimde değil yönümle takılmaya başlarım ve ne acı ki böyle iken işler yoluna girmeye başlar. Sonra kıyamam ama çaktırmam. Gerçekten çok iyi bir pislik olabiliyorum.
uyurum.

uyuyamam ama olsun uyumuş numarası yapıp kendimi kandırıyorum en azından.
Kitap okurum. Genel de Araştırma tarzı kitaplar. Yeni birşey öğrenmekten keyif alırım. Moral bozukluğu yerini yeni bilgiler öğrenmenin mutluluğuna bırakır.
Egzersiz yaparım. Mutlu olduğumda da egzersiz yaparım. Keyfim yerindeyken de, keyfim yokken de egzersiz yaparım.
Uyurum yataktan çıkmam.
Gayet normal insan gibi ağlarım ama böyle arkaya en hüzünlendiğim şarkıyı açarım.
çay demlerim. sigara yakarım. neşet ertaş açarım. sonra mı.. sonrası derin bir kuyu
bilgisayar oyunu oynarım.
Yani genel olarak sigara içme sıklığım artar, moralimi dahada bozan şarkılar dinlerim neden böyle birşey yapıyorum bende bilmiyorum ama en nihayetinde uyurum uyku herşeyin ilacıdır benim gözümde.
neşid dinlerim. evet.
Gözlerim şişene kadar ağlarım ama asla birinin yanında ağlayamıyorum güçsüz göründğümü sanıyorlar diye hissettiğim için derin derin düşünürüm 1 gün kimseyle konuşmam.
muharrem incenin yüzüne bakarım. evet...
Kafama sıkarım.
(bkz: Kafama sıkar giderim).
odama kapanıp sessizce ağlarım sonra biri ağladığımı anlamasın diye aynanın karşısına geçip hemen hızlıca gözyaşlarımı silerim.
internet ortamında ufak hınzırlıklar yapıyorum.Bi bakışsın ağır kemalistim bi bakmışsın amerika kabeye füze atmayı planlıo diyen çomar
Müzik dinlerim. Not: günde 6 7 saat dinliyorum.
ben yalnız kalmayı tercih ediyorum. çünkü birisine derdimi anlattığım zaman "ooo o da bir şey mi, takma geçer" gibi laflardan bıktığım için böyle zamanlarda insanlardan biraz daha uzak zaman geçirip kendimi daha çabuk toparlıyorum bir de sigarayı daha çok içiyorum.
içer, karaoke yaparım.
gumball izlerim.
müzik dinlerim ya da bi sigara yakarım.
Dertleşecek bir dostum varsa onunla muhabbet ederim.
görsel
görsel
hiç birşey yapmamak isterim ki öyle de olur.
şarkı dinlerim. dışarı çıkarım. hiçbirine mecalim yoksa uyurum. baya yaratıcıyım