bugün

herkesin bildiği bir gerçektir. internetin olmadığı yıllarda güzel diye yutturmuşlar işte insanlara. tipe bak, sözlükten bile bundan güzel 10 tane kız toplanır.
görsel
Murat 124 de güzeldi ama 1985 lerde. Bu da öyle bir şeydir. Yaşlandıkça solar ve kayar yıldızlar. Herkes ajda pekkan mı efendi.*
şu hayatta olgun kadın deyince aklıma gelen ilk kadındır kendisi, ötesi yok gençliği değil şu hali çok hoşuma gidiyor.
Kasap kadından zerre anlamıyorsun kardeşim, neden bu kadar aç olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.
allah'ınn yarattığı herşey güzeldir.
(#41055054) Ulan Allah'tan korkun be..
lan bi git deli manyak.
bunu yazan lütfen çarpılmış olsun.
milenyum çocuğu cümlesi.
gözlerinizin yayı bozuk demek ki.
Güzellik göreceli bir kavram olabir fekat bellucccilerin monica görece mörece tanımaz. işin aslı güzellik nasıl bir kavramsa monicamız da başlı başına bir kavramdır.
görsel
görsel
Bayanların bir kısmı bile ona hayran.
dönemin şişirilmiş kadınının güzel falan olmadığını tüm sözlük halkına ispatlama durumudur. tipe bak.
görsel
Şişirilmiş bir kadındır. Bundan çok daha güzellerini sokakta bile görebilirsiniz.
Tövbe de lan. Allah çarpar vallahi.. Of iliiik gibi hatun be..
görsel
bilinen bir gerçektir. eski sevgilim bile bundan güzeldi neden şişirildi bu kadar anlamadım.
görsel
monica bellucci yi karşısında görse heyecandan altına işeyecek olan insanın yaptığı tespit.
(bkz: kurt kocayınca köpeğin maskarası olur)

Çocukken Sosyalistiz diye beğenmezdik ünlüyü, zengini.. şimdi kapitalizmin ne kadar yaltakçısı varsa, götü beş karış havada.
göt kılları beyazlamamış her insanın katılacağı gerçektir. 40 yaş üstüne bir şekilde güzel diye pazarlanmış zamanında.
(bkz: hasiktir bok)
Tek başına degerlendirilince çok güzel ama ünlü bazında insanlar nasıl monica deyince ayılıp bayılıyor assssla anlamıyorum ya düz esmer güzel bi kadınmış yani ne güzeller var.
Seksi falan olabilir o zaman!
Tövbe de aq çarpılcan şimdi.