bugün

2 gündür bir şikayetim var bakmıyorlar ,madem ilgilenilmicek neden oraya öyle bir şey konuldu ? bunu sormak gerek önce ?
daha önce sorun yaşamadığım, ama 2 gündür gelmeyen cevapla anladığım durum.*
sözlükteki şu an 636 kişi online. ve daha online olmayan bi okadar daha olsa ve bunlardan en az 500 ü dertlense, modlar da insan hepsini cevaplamaya çalışıyorlar. ben derdime 1 saat içinde cevap alıyorum belki size gıcıkları var bilemeyiz. bir günlüğüne sizi de mod koltuğuna oturtup orada neler olduğunu görmenizi isterdim.
(bkz: yalakalık)**
bir derdim var ile ilgili bir derdim yok, iyi çalışıyor çocuklar ya da bana öyle denk geldi. sonuçta öfkeli kalabalıkla da başetmek kolay olmamalı.
şimdiye kadar iki kez kullandığım sözlük aparatı. ilkini 24 saat olmadan cevapladılar ama ikincisinden daha çıt yok. sonuç olarak bir çözüm getirmeyen sadece görüntü olsun diye konulmuş, diye düşünmeden alamıyorum kendimi.
olumlu yada olumsuz hiçbir sekilde cevap gelmiyor, bunu sözlük içinde dile getirip modların sorumsuzlugunu belirtiyorsun ve çaylak oluyorsun.

not: adalet denen şey hayli ilginçmiş.
18 gün boyunca beklemiş olan bir entry şikayetimi bile cevaplamamış olan mod umursamazlığıdır. fenerbahçe'yle ilgili bişey desek anında cevap vermeyi ihmal etmezler ama.