bugün

Modern aile türk aileleri gibi olur kimse kusura bakmasın.
how ı meet your mother kadar türkiye de neden ilgi görmedi anlamadım. güzel bir komedi dizisi.
amerikan sitcom dizisi. bu zengin, elit ve dertsiz insanların doğum günü partisi yetiştirmek, noel ve cadılar bayramı'nı en çılgın şekilde kutlamak, birbirlerine kişisel dehalarını ispatlamak gibi kaygıları vardır ve olaylar gelişir.

kahkaha attırmaz ama gülümsettirir.

favorim phil.
Bu dizi bitince hayatta neye tutunacağımı bilmiyorum.
Friends’den sonra hiçbir dizi karakterlerini kendi ailem, arkadaşım, komşum gibi benimseyemem sanıyordum ama yanılmışım
Ağız dolusu güldüğüm dizi. Favorim haley elbette.
aşırı tatlı bir sitcom. (bkz: community) den sonra bi de bunu izleyeyim dedim. birkaç bölüm izledim kafa dağıtmak için çok iyi bölümler de kısa çıtır çerez bir dizi.
Baya baya iyi bence , kendi fanları öyle dusunmesede himym dan bile iyi hatta arttiriyorum bingbangdan bile iyi denebilir.
görsel
pek fazla dizi izlemem. how i met your mother sevmem, the big bang theory tesadufen aciksa bakarim. bugune kadar friends'ten daha iyisinin yapildigini dusunmuyordum. bir arkadasim bu diziyi onerdi. ilk bolumden bayildim. friends gibi bir dizi. bu dizide de friends'teki gibi en cok kimi seviyorsun diye sorsalar secim yapamam. karakterlerin hepsi mukemmel. cast mukemmel.
son bölümü (halloween) efsaneydi. batman vs darth vader çok güzeldi. 8 senedir bir dizi bu kadar mı kalitesini korur.
Luke'un büyümesi bende küçük çaplı bir depresyon yaratmıştı ama alıştım artık...
8 sezondur kalitesini düşürmemiş sıcacık bir aile dizisi.
bir elim sürekli space tuşunun üzerinde izlediğim dizidir. olaylar o kadar hızlı gelişiyor, sahneler o kadar hızlı geçiyor ve tüm bunlarla birlikte adamlar da o kadar hızlı konuşuyor ki ne olup bittiğini kaçırmayayım, altyazıyı doğru düzgün okuyayım diye sürekli durduruyorum. e kolay değil 20 dakikada dolu dolu dizi izletip, neredeyse her sahnede güldürmek. gereksiz hiçbir diyalog, hiçbir sahne yok gibi. koca 2 saat devam edip güldürmeye çalışan yurdum dizileriyle kıyaslıyorum da... neyse kıyaslamıyorum.
cameron tucker karakterinin babasını red alert 2 oynayanlar muhakkak hatırlar..*
esprilerinin gerçekten kaliteli olduğunu düşündüğüm sitcom. bütün karakterler birbirinden orijinal ve marjinal. genelde edebiyata, sanata, sinemaya da çeşitli göndermeler yapmaları işi daha da kaliteleştiriyor. yıllar geçtikçe espri kalitesi düşer daha da güldürmez diyorum ama. bence 6. sezonda çıtayı biraz daha arttırdılar. bu sezonunu düzenli takip edemedim ama ne olursa olsun friendsten sonra benim için en iyi sitcomdur kendisi.
Yeni sezounu eylül itibariyle başlamış tatlış komedi dizisi.
bir numaralı dizi. herkesin kaldırabileceği bir kurgusu olmayan bu diziden insanlara karşı nasıl bir tutum sergilemeniz gerektiğini öğrenebilir, ders alabilirsiniz.
izlediğim en komik Amerikan dizisi. Fakat Türkiye'de yeterince bilinmiyor. Komedi severler kesinlikle başlamalı.
şekerleme tadında, enfes komedi dizisi. güldürürken zaman zaman düşündürür. iyiden iyiye mesajlar verir. güzeldir efendim, şuan entry girerken bile beni mutlu etti, günde bir bölüm sinirlere iyi geliyor. maalesef yeni bölüm bekliyorum, henüz eski bölümleri bitirmediyseniz tadını çıkartın, acele etmeyin. *
her bölümü ve her karakteri ayrı komedi olan dizi.ama tabiki Gloria favorim.
hiç bir şeye gülmeyen benin her gün garip garip kahkalar atmama sebebiyet vermektedir.
manny delgado gibi efsane bir tiplemeyi barindiran, her karakteri kendi içinde ayri marjinal-ayri incelikli olan güldürücülü dizi. bu arada lily tucker-pritchett da az degil büyüdükçe dobra dobra geliyor.
phil dunphy ile gönlümü çalmış dizidir. nasıl bir tatlılık.
20 dakikalık bölümleriyle sıkmayan, tam tadında bir dizi. tavsiye edilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar