bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/r/dosya-178380/

fazla söze gerek duyulmayan, resimde gayet net bi şekilde anlaşılan durum.
hbbia nın veya başka bir troll yazarın sıçtığı entrylere bir şey denmezken dün oylamada 2. olmuş bu entry nin silinmesi garip.

dokunan yanar diyip konuşamamaktansa şerefimle yazar atılırım.

şimdi merak ediyorum bu hangi sebeple silinecek diye. saygılar.

edit: duyarlı olup oyladığınız için sonsuz teşekkürler.
(bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)
(bkz: beni türk moderatörlerine emanet edin)
ücret azlığı nedeniyle bu işi yapacak kalifiye eleman bulamamakla ilgili olduğu düşünülen durum.
(bkz: uludağ sözlükteki liseli moderatörler)
(bkz: moderatörün 15 yaşında olduğu gerçeği)
dereceye giren entrylerle alakalı bir durum galiba.

benimki de silinmiş.

anlayamadım.

silinmesini anlarım ancak, o kadar çok varki benim entry'm gibi.

çifte standart oluyor o zaman da.
zall adlı yazarın ve sözlüğün sahibinin dikkate alması gereken durumdur. moderatörlere herhangi bi düşmanlığımız yoktur. mesele şudur sadece; geyik muhabbet entrylerini siliyorsanız hepsini silin, silmiyorsanız dereceye giren entrylerime karışmayınız lütfen. saygılar.
(bkz: kalan sağlar bizimdir)
(bkz: sil baştan başlamak gerek bazen)
pkk lı yazarların entrylerini başlıklarını hatta kendilerini silmemeleri bunun kanıtıdır. moderator çalışmıyor efendim.
moderatörlerin şahsi egolarıyla hareket ettiği şüphesini doğuran ya da bazı yazarlarların aslında moderatör olduklarını düşündüren olay.

dün gece 17 ağustos tarihinde girilen entry sözlük formatına aykırı bulunarak silinmiş. (hayırdır hacı 22 gündür uyudunuz da vahiy mi geldi şeklinde düşündüren durumdur).

sözlüğe bakarsak girilen entry lerin yarıya yakınının zaten sözlük formatına aykırı olduğunu görebiliriz.

adamın birisi küfür etmiş şikayet ettim entry olduğu gibi duruyor.-anlıyoruz ki mod aynı kafadadır, başka bir izahı yok-.

moderatörlerin baştan savma entry silmesi, buna da kes kel alaka mazeretler uydurması, silinmesi gereken entry leri silmemeleri ve silmemeleri gerekenleri silmeleri -sikimin keyfine siliyorum- demelerinin bir başka ifadesidir.
forum chat tarzı entry giren kiz aylardır bu sözlükte yazıp silinmezken başkalarının mağdur olması üzücü bir durum.
aslında herşey bir anda oldu, bir baktım bir entryim silinmiş, sebebi başlıkla alakasız olmasıymış. bi an düşündüm, dedim ya gece gece ben iyi değilim, yada silen moderatör ilkokul 5. sınıf. ama olabilir tabi böyle yanlışlıklar, insanlık hali deyip geçiveriyoruz.
görsel
geçen gün sinemam1986 başlığını silmişler. yok başlığı açan da bi moderatör.
(bkz: moderatörün aslında moderatör olmaması)