bugün

isminin sinem olmamasını temenni ettiğim yazardır.
isminin sinem olmamasına şükredilmesi gereken yazardır. öyle olsaydı nickinde sinem'den sonra gelen... yok yok söyleyemeyeceğim.

bu arada hoşgelmiş.
(bkz: ahmetpenis1983)*
5. nesil pozisyoner yazar kardes.
gecenin geç bir vakti pozisyon düşünen yazar. x pozisyonu misyoner pozisyon vs.
hem rahat hem ulu yazardır. *
edit: ekşimeden kurtulmuştur.
(bkz: başkası olma kendin ol)
yaratıcılığı bitmiş yazar. hadi başlığı çaldın milletin entry sinden ne istersin? onu da kendin yarat kendin yaz bari.

beşiktaş ta çarşı copy paste e karşı!

edit: düşünsenize copy paste karşı olduğum için eksilenmişim. bu millete can kurban cannn! pess yanii!
kollarının kıllı olmamasını umduğum yazar.
doğum günü çocuğu can yazardır.
iyi ki doğmuş.
23.cü yaşı kutlu olası pırlanta yazar. akide şekeri gibi.
ben de bunla nasil anlasabildim diyodum.
dogum gunun kutlu, mutlu, umutlu olsun burcdasim *

en son kordonda vapurlari izleyip hayat ne tuhaf vapurlar filan derken gorulmus, ardindan da haber alinamamis yazar.
şimdi olmasa bile önümüzdeki aylarda beraber yiyip içeceğimiz, kardeş olacağımız yazar. mutlu yıllar görsün, mutlu bir hayat yaşasın dediğimdir.
doğum gününü geç öğrendiğim ve kutlarken özür dilediğim güzel insan, birgün yüzyüze görüşebilmek ve canlı canlı bir doğum günü kutlayabilmek dileğiyle, nice mutlu yıllara kardeşim.
happy birthday to him olan yazar...

nice senelere...

sevgiler.
doğum günü dileğim .
(bkz: #5341069)
doğum günü kutlu olsundur yazarı. * *
(bkz: #5437588) şunun ötesine laf etmem. krallar gibi bir yazardır bu. babalar gibi. boru gibi. geçmiş doğum gününü bile kutlarım, hatta cemaat toplar tapınırım böyle yazılar yazan birinin önünde. iyi ki varsın sinemam bindoğuzyüzseksebaltı. sanata aşık olmama nedensin, farkında değilsin...
kısa süre öncesine tanımama rağmen sanki ezelden beri tanıyormuşcasına olduğum, fedakar, sıcak, dost kişisi. her yazara bir tane ondan gereken moral meleği, kadife sesli, insan yürekli. iyi ki varsın. (nereden dediysem yani, tamam kitabı ben göndericem söz)
sözlükte kendince dolaşan benim gibi mazbut bir yazar namzetini hoş karşılayan insan. *
izmirde beni duygu seline boğan yazar.

katılmış olduğum iktisat kongresinde hiç beklemediğim halde beni izlemeye gelmiş, tezaruhat etmiş yazar. kendisi ile zamanımın kısıtlı olması dolayısı ile yeterince muhabbet edemedim ama söz dostum ilk görüşmemizde acısını çıkarırız.
netten çıkmamam için kendini 11.kattan atacağını iddia etmiştir kendisi. her ne kadar kendisini sinir etmeye çalıştığımı söylese de. valla yok öyle bir niyetim. muhabbeti güzel insan.dosttur.*
kayiplardadir.
(#5054662)
yeniden aramıza dönmüş olan güzel insan. allah ayırmasın bir daha...
güncel Önemli Başlıklar