bugün

sözlük yönetiminin uyuyup uyumadığını öğrenmek için sorulan soru.

iyi bir yönetim için moderatörlerimizin, düzenli uyuyup uykularını almaları şart. lütfen uykumuza dikkat edelim.
zall 'a sorulabilecek bir soru.
terminatör olmadıkları, senin benim gibi insan oldukları için zaman zaman onlar da uyuyabilir.

tanım: merak kaynaklı bir soru cümlesi.
görsel
olumlu cevap alındığında, tatlı rüyalar şeklinde başlık açılabilicek bi soru.
sözlüğün;
forum chat tarzı entryler,
üstteki entrylere cevap niteliğinde entryler,
sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif,
formata uygun olmayan entrylerle dolmasıyla akıllara gelen sorudur.
Şu anki gidişatta şüpelenebilecek durum.
Merak edilen durum sorgusudur.
1 tanesi uyur 1 tanesi gece görev yapar, değişmelidir.
Ayda yılda işim düştü adamlar ortada yok. Çaylak yaptırmaya gelince bir dakika durmazlar amk.
Pazar sabahı sorulacak bir soru değildir.
Uyuyo tabi, napsin adamlar.
Kahvaltidan sonra silmeye başlarlar yine.
calisan insanlar olduklarini bana coktan belli ettikleri icin, uyumuyorlardir. fakat su kufurden caylak yapma olayini bir kaldirsaniz, hic degilse hakedene kufur edilince. gereksiz kufurler tabiki yasak olmali, fakat edilen basligi bir inceleyin bakalim. hakedene edeceksin arkadasim.
Bunca salak saçma ahlaksız başlıkları görmüyorlar ise cevabı evettir.
Patron böyle istiyor, patron böyle seviyor nobalım.

Bir sual. Uyan mamoş.
Soru cümlesidir.

- vallaha mod arkadaşlarım alınmasında bal gibi uyuyorlar , hemde bi taraflarını devire devire uyuyorlar , millet burda birbirine kayıyor , anaların kızların bir yerleri başlık olarak açılıyor silinmiyor , banlanmıyor , volkan demirel'e hakaretler , putini trollemeler çaylaklığa gönderiliyor. Saçma tamamen saçma.

Uyuyorlar manası ; bir çok şeyi gözden kaçırıyorlar bilerek ya da bilmeyerek , yoksa elbette uyuyacaklar insanlar amk.
moderatörler de insan. bırakın uyusunlar. robot mu sandınız adamları?

moderatörler hakkındaki merak belirtici bir cümle.