bugün

(bkz: bir derdim var)
Bırakıp kaçtılar mı acaba. Şaşırmam.
trollerle birlikte yazarları kırbaçlayan kişilerdir efenim.

baş kaldıranın kellesini alıyorlar.
Eleştirilmekten pek hoşlanmayan topluluk. Bizi kötü gösteriyorsunuz diye çaylak yapabiliyorlar. Siz işinizi iyi yapmıyorsanız eleştirmek normal değil mi? Sonuçta sahibi belli sözlüğün pek ciddiye almamak gerek. Evet.
Sanırım özel sektörde asgari ücretle çalışanlardan oluşuyor.
Sözlüğü ek iş olarak idare ediyorlar sanki.
Son günlerde sözlük Ergen sivilcesi kokuyor.
Şu an mesaj okumayla meşgul birimdir.
iğrenç ötesi başlıklar, framenin hali?
Kimin umrunda.
belki ilginç bir detay yakalarlar.
biz birisine salak desek yaklaşık 18 saniye sonra çaylağı basan, fakat sözlük kızı 'seni götünden sikerim' diye mesaj attığında 1 haftadır herhangi bir işlem yapmayan oluşum. hatta reportlanan küfürlü mesajı görmemişlerdir diye bdv'den yazdım, hala bir icraat yok.

yani sözlük kızları; istediğinizi özel mesajda 'götten sikebilirsiniz.' ne de olsa atış serbest.
beni sürekli görmezden gelen topluluk.

yavrum alim mi sizi?
bir derdim var kısmına geç bakan, cevap mı ayar mı verdiği belli olmayan topluluk.
işleri nasıl da zor. bazı dönemlerde hangi birine yetişeceğiz diye sık sık dile geliyordur burada da eminim ki. uludağsözlük kadar büyük olmayan bir yerde benzer pozisyonda bile işlemlere yetişemediğimiz oluyordu.

kolay gelsin çok..
Silin la beni. Telefondayım, sildirme yerini bulamıyorum.
vallaha gelmiyo mu lan yoksa sazan.avi mi.

edit: derdini sikeyim.
Ic savas, siddete çağrı gibi seyler iceren entrylere sıklıkla rastlamaya basliyoruz.

Galip geldigini ya da maglup oldugunu dusunen, hisseden arkadaslarin ofkeyle ya da coşkuyla kendilerini sikintiya sokmamasi lazim.

Ulke kritik bir esikte zaten, bi de siz genç yasta mahkeme stresiyle ugrasmayin arkadaslar.

O yuzden bu gece ekstra mesai yapmalari gerekiyor moderasyonun.
ancak piyasaya aktroll salan oluşum. milletin ölmüş annesine hakaret etmek için açılan başlıklarda kafalarına kuma gömerler.
başlıkların ve entry'lerin formata uygunluğunu denetleme görevini iyice boşlamış olan bir ekip.
(bkz: atatürkün eşcinsel olması)

mevzu kendilerini eleştiri olunca 10 saniyede işlem yapan ama konu ülkenin kurucusu olunca ortadan kaybolan kişilerden oluşan oluşum. kardeş sonra eleştirdi diyorsunuz çaylak yapıyorsunuz. sizin yaptığınız nedir? evet.
Diktatördür.
Uyuyor mu?
Eşcinsel olmaları muhtemeldir.

Bir zamanlar bu sözlükte yazan bir yazarın bana anlattığı hatıralarına göre bunlar trencilik yapıyorlarmış.

Ha bunu ben demedim, eskiden bu sözlükte yazar olan birisi söyledi.

E adam madem burada yazardı ve moderasyonda bu sözlüğün moderasyonu

O zaman bu konu araştırılmalı.*

Kanıt olarak bana anlatan yazarın hatıratları yeterli zannımca

Peşinen not: büyük ihtimal çaylak falan olurum şimdiden öptüm sizi*
(bkz: sözlüğün amına koyacağız)

görsel
Yalama için demiyorum.

Bence yüzde yüz adaletliler. O kadar silik olan ben, tek bir laf moderasyona etmedim.

Formata uygun olmayan entryler silinir. Yazarı duruma göre çaylak yada silik olabilir. Evet.
kısa entrylerimi değiştirip duruyorlar. ya bırakın burayı güzelce kullanalım, ya da hiç yazmayalım.
(#36402124)
Su entrynin nasil 52 oy aldigini bi izah etsinler. Kafamda deli sorular.
baylar şu gammazı kontrol eder misiniz? süs müydü acaba bu fonksiyon?

bir topluluk.
olmayandır.

artık çalışın amına koduklarım ya bittik bittik. forumdan kırılıyor sözlük bittik aq.