Kendine saygısı olmayanların oynadığı oyundur.

O değil de çok güzel hatunlar oynuyor lan bu oyunu.

Ha ben oynayan hatunları nereden mi biliyorum? Bende arada oynuyorum la bu oyunu.

E kendine saygın yok mu diyecek olursanız .

Kendime saygım olsa uludag sözlükte niye vakit kaybedeyim amk.
Çok sevdiğim oyun.
Yalnız kolsuz gavatlara denk gelince ne kadar iyi oynasan bile kazanamıyorsun.

An itibariyle adamları kesmeye gidiyorum. Bana eşlik etmek isteyen varsa beklerim..
6 yıldır oynadığım oyun, 2 sene öncesine kadar sıralı kasıyordum ama artık eğlencesine oynuyorum sadece.

Çok iyi johnson oynarım (kafam iyiyken bile).
Bütün islami değerlere fütursuzca küfretmenizi sağlayan, cehennemde vip locanızı garantileten moba tarzı oyundur.
oyundan mesaj atacak bir arkadaşınız yoksa size gelen mesajlara bakmayın. yüksek ihtimalle azgın tekeler vardır. cinsiyetiniz ne olursa olsun fark etmiyor adamlara. Allah affetsin tek elle oynuyordur bu herifler.
Zamanında çok iyi Karina oynuyordum artık uzaktan yakından alakam yok. delirttiler beni.
+1k gormus arkadaslarla oyun girebiliriz. tercihen yani.
2-3 gündür fena sardığım moba oyunudur. hali hazırda elit ligindeyim. aslında pek moba oyunları oynamam etmem, fakat bu oyun bir başka dostum.
Bir zamanlar zhask ile yerel 1 olduğum oyun.
Nerfleyince pek espirisi kalmadı tabi...

Zhask ben kalp...
Rahat 5 sene oynadım, her türlü çar, çakalı gördük mistik ile defteri kapattık.
Çok güzel hatunların oynadığı oyundur.

Daha doğrusu oynamaya çalıştığı oyun.

Zaten hatunlar bu tarz oyunları beceremiyor.
son zamanlarda çok sık oynadığım oyun. vexana ile yargı dağıtıyorum.
asla telefonda oynanacak oyun degıl emülatör şart.
Eski Moba oyuncusu olarak gene düştük bir belaya.

Moba türünde bir mobil oyun.
Bir an önce lol un mobile versiyonu çıksın ve bizi bu oyundan kurtarsın. iMDAT !
insana ben bu veletlerle küfürleşecek kadar ne ara düştüm diye düşündürten oyun.
+Oyundan sonra yanıma gel
- gelirim güzelim bekle
+ Bekliyorum bebeğim

Sürekli bu tarz konuşmaların döndüğü oyun aşırı yaratıcı küfürler dönüyor, müthiş..
Erkeklere güzelim demekten çarpılıcam bi gun ama olsun.
insanı kanser eden oyun.
Efsane ligindeyim. Çok fena bir oyun , zaman geçirmeye birebir.
aptal oyuncu fazlalığı nedeniyle oynanacak bir oyun değil.
Bugünlerde yaşanan büyük lag sorunları nedeniyle kendisinden soğutan oyun. Oyunda görev dağılımının önemi tartışılmaz fakat alt veya üst liglerde bu kelimeyi bilmeyen anlamına aşina olmayan bir çok oyuncu var. Size önerim yanınıza bir arkadaşını alarak oynamanız aksi taktirde başınız ağrıyacaktır.
Büyük usta-Epik yazarlar mesaj atabilir,oynarız.
shanghai moonton technology adlı şirketin geliştirip piyasaya sürdüğü, genel olarak 5'er kişilik takımların karşılaşması esasına dayalı olsa da, "hayatta kalma" gibi modlarıyla farklı seçenekler de sunan (bkz: moba) oyunu.

oyun fena değil, ama insan profili ne yazık ki çok fena. yaş ortalaması korkunç anladığım kadarıyla. az buçuk belirli bir yaşın insanları da hâlâ yaşının adamı olamadığı için ergenden farksız davranıyorlar. saçma sapan arzularını dindirmeye yönelik arayışlar içinde olanlardan tutun da, takıma 2. büyücüyü alıyoruz diye anamıza, bize sövenlere kadar her tip mevcut. hele kadınlarla nasıl konuşulacağını hiç bilmiyorlar. bir kısmı dandik bir kostüm için kendisini pazarlamaya tenezzül ediyor, bir başkası kendi isteğiyle takibe alıp karşılık göremeyince takipten çıkıyor vesaire... gerçekten tuhaf tiplerle dolu ortam.

5 büyücülü takımla rahat oyun aldığımız bile oluyorken "2 büyücü ne?" diye tatava yapanların ağzına kürekle vurma isteği geliyor insanın içinden. erkek arkadaşım da ben de büyücü oynuyoruz genellikle. bu tiplere rağmen çok oyun kazandık. ağladıklarıyla kaldılar her seferinde. herkes düzgün oynar, işini yaparsa hiçbir karakter sıkıntı yaratmaz bu oyunda. esas problem, oyunun başında kuleleri koruyacağına kendini kasma derdine düşüp ormana dalanlardan kaynaklanıyor her zaman. onlar yüzünden çok oyun verdik, ama adam kendisine bakmıyor. 0 kill ile oynadığı oyunda dönüp, 10 küsur puanla mvp olan kişiye "büyücü almasaydın" diyebiliyor mesela.

bırakın herkes iyi oynadığı karakteri alsın! sizin keyfiniz için hiç beceremediği nişancıyı, tankı alsa, bu sefer de kötü oynuyor diye sövüyorsunuz. rahat bırakın insanları!

bir ricam daha var bu oyunu oynayan arkadaşlardan; lütfen şu ortamda olur olmaz her şeye küfretmeyin! bunun altı üstü bir oyun olduğunu, yenilme ihtimalinin yenme ihtimaliyle eşit olduğunu ve oyundaki insanların sizler gibi gözü dönmüş bir hırsla oynamaya değil, sadece eğlenmek amacıyla oynamaya geldiğini unutmadan oynayın!

hiçbir şey için, hele hele bir oyun için kalp kırmaya değmez.
anancı veletlerle dolu oyun. yazı yazacağım diye oynunu oynamıyor pezevenk.
türklerle oynamamak lazım.
kendisinin sevdiği karakter alınınca sal diyen salınmayınca küfreden veletlerle dolu oyun.
niye salıyım sana amk çocuğu. 1 maç almazsan ölmezsin.
Bu kadar aptal insanın varlığına inanmak istemediğiniz oyun, Bence hepsi bot. aynı zamanda "nasıl sinir hastası oldum" sorusunun cevabı.
Çocukların uyku saatini bekliyorum artık. Gece 1 ile 4 arası tertemiz oyunlar rakibe bile cheers.