bugün

sözlüğü bir bahçe olarak düşünürüm her daim. yo yoo böyle çiçekli böcekli, domates ekip hıyar toplanacak bir bahçe değil. bildiğin hayvanat bahçesi olarak görürüm.

sözlük kızları bir ceylandır mesela. devecialpay devedir. sogukta kalinca usuyen penguen bir penguendir mesala. ucan su tosbasi tosbadır. agaca cıkan keci bir keçidir mesela. tilki ibnenin tekidir falan. herkesin bu bahçede bir karakteri bir kişiliği vardır. kimi dediğim gibi ürkek bir ceylandır. kimisi çakal, kimisi ise daldan dala konan bir maymundur.

ben bu mka adlı moderatörü sırtlana benzetiyorum.

yo yoo ciddyim. herifin ne develerle işi var. ne keçiyle. ne de tosbağa..

gözü direkt ceylanlarda amk. adam gelişmelerden bile çaktırmadan kızlara yazıyor '' vay efendim sizi mesajda rahatsız eden parazitler varsa gelin bana söyleyin '' falan. sinir oluyorum bu çocuğa ben.

normal enrysi yok lan adamın. ya tutup kızlara nick altı giriyor, yada kızlar hakkında açılan başlıklara yorum yapıyor.

bir de moderatör olmuş anasın satim. şu aşağıda girdiği entryi biz yazsak anında format dışı diye silerler.

görsel

neymiş; çılgın adikari sözlüğü coşturuyormuş.

hadi lan ordan. bkz yönlendirme olmadığı halde amacı dışında kullanılmış işte.

ama herife sorsak; '' kuki nasıl amacı dışında kullanılmış ki? ben amacıma ulaştım.. o bkz sayesine yazışıyorum şu an adikari ile. ehehe çatla ibne'' diye cevap vermezse bir şey bilmiyorum.

bence şutlanmalı bahçeden bu. doymak nedir bilmiyor amk. hepimiz aç kalacağız, hepimiz.

adikari cevap verme.
sözlüğe yazılım olarak destek veren usta yazılımcı über ötesi kardeşimiz. moderatör yetkisi var ama o aslında yazılımdan sorumlu.
kızlar ne buluyo bu herifte anlamadım.

görsel
yokladım bu da bamya çıktı.
görsel
moderatörlerin ağır kemalist, hafif lgbt, çılgın bakire gibi sivri vasıflara sahip olması ve bunu da açık açık belirtmesi yanlıştır.

zira bu durum insanların "sözlük içi tarafsızlık ve adalet" algılarına zeval getirir.

bunu da biz mi öğretelim reyiz?

gidin kendi kapınızın önünde oynayın!
geçenlerde "dedirten başlık" diye tanım yapan moderatör. silinmiş olmasaydı caps atardım. kesin tanım içermediği için başka bir mod silmiştir. Zzuhahahhahs. bi de kendine 1 nci nesil yaptırmış.
mka

açılımı: merhaba kukla abi

yeni moddur kendisi. x adlı yazar kişisi de budur. öğlen mesajlaştık. yeni yaptığı yazılımda bana da imkanlar sundu. zall söylemiş buna. kukla demiş beni siklemiyor sen ona söyle gizli modluktan çıkartayım normal mod olsun demiş. bunu da siktir ettim. işim olmaz kimseyle.
Olay söyle olmuştur;
Şimdi biz sürekli ddos saldırısı aliyorduk ya hani. Zal basedemedi sonra bu arkadaş geldi sistemi düzeltti. Belki de ddos saldırılarını yapan da bu arkadasti. Sözlüğün açığını buldu ve saldırı yoluyla zal ı tehdit etti. Zal da bunu işe aldı. Olayın özeti budur.
inanmayan kukla ya sorsun o detaylı anlatır.
mustafa kemal atatürk ün kısa yazılmış hali.bir nevi rte durumu.
görsel
1. nesil Çalışkan teknik mod.
Kendi tercihi fakat şu son takip ettiği yazar ile kendisine olan sevgimi baltalamıştır. *
Tişikkirler mka yazarı.

Mübarek aynştayn gibi.

Pşşt sözlüğü ele geçirelim mi? Net.
zall'ın tırnağı edemeyecek fake. Net.
Olum iyi kıskandınız ha.
Siz de çalışın siz de olun alla alla.
Adamın yetkisi var ki yapabilmiş.

işini iyi yapıyor ki uludağ sözlük de 'moderatör' olabilmiş.
Kimileri alnının teriyle geliyor oralara herkesi kendinizle karıştırmayın..

Birinci nesil 'moderatör' yetkisi olan yazılımcıdır.
kolay gelsin efenim
birinci nesik moderatör. bu yazarı ilk defa görüyorum zall bir oyun çeviriyor galiba. evet.
güncel Önemli Başlıklar