bugün

46 adet mossad ajanı yakalanmış.

görsel

görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/incis...tatus/1742852281895133380
galiba starbucksın mcdanılsın sahipleri ya da finansörleri bunlar değil mi? mossad ajanı diyince aklıma elinde kahveyle burger gömen 14 yaşında sivilceli bir ergen geliyor.
işte ümmet işte feraset işte sığınmacı işte daire satıp vatandaşlık verme işte Türkiye sınırları ccc.
tiplere bak bunlardan ajan mı olur lan? tiplere bakınca biraz daha içeri atmaya devam etseler %52'den %51'e düşecek oyları...

not: rica ediyorum bir tane zeki çıkıp da zaten tiplerinden belli olsa ajanlık yapamazlar falan demesin.
tipleri belli olsa ajanlık yapamazlar.
Ajanların standard tip veya giysilerimi oluyormuş, çaycı çorbacı olur genelde.
sözlüğe gelseler bırak 46'yı 460 kişi çıkardı.
Benim başörtülü bacıma acanlık yabdırmışla.
Neyse ezan, bayrak, direk işte ondan.

Din sömürüsü niye yapılıyor Muş? Bundan sonra Filistin diyenin ağzına bir tane çakmak farz oldu. Silivri dolunca napacaklar? Hak edene yumruk atanı içeri atanlar, karısına şiddet uygulayana bir şey yapmıyorsa o ülkede bir şey var demektir.
Çoğu filistinli kanını siktiklerim.
Hani bizde de varya vatan haini orospu çocukları
Bunlarda onların Filistin modeli.
Israel salak değil. maşa varken el yakmaz. Endek döndek 3-5 filistinliyi satın alır. Şasırilacak bir şey yok.
Din kardeşlerimiz üzerinden bir oyun oynanıyor yine.
Daha ne kadar çok böyle ajan vardır, kim bilir. Çok tanıdık ve ekranlarda hergün gördüğümüz kişiler bile ajan olabilir. Örnek vermek gerekirse... Yok vermeyeyim daha iyi. Defişre olunca alnarsınız nalıssa :-).
Arkadaşlar ülkede 10 milyon Arap varken istediğin kadar yakala bitiremezsin ajanları AKP ve MHP döneminde olmuştur ccc.
Nereden seçeceklerini iyi biliyorlar. Akputçular ümit özdağ'a mossadçı iftirası attılar ama mossad ajanları kendi kitleleri içinden çıktı. Zerre kadar utanmalari da yok ahlak fakirlerinin. Mossad, cia, KGB gerizekali mi takım elbiseli, düzgün yüzlü adamları ajan yapsın amk ? Bu milletin en yumuşak karnı din. Haliyle tarikatların cemaatlerin içinden adam satın alıyorlar ya da ülkeye akp'nin soktuğu ortadoğululardan ajan yapıyorlar. Şimdi aktroller siktirin gidin de bir daha yiyorsa bu içinizdeki mossadçılarla gazze yürüyüşü ayağına şeriat isteyin aptal sürüsü.
görsel
görsel
Benim türbanlı bacımı mossad ajanı yabdılar.
Ajanlıkta yeni stil bu galiba, yada aklımızda ajan diyince direk parlak adam James bond beliriyor.
Öldürülen bilmem kaç bin terörist gibi uydurma bir iddia olmasın?
Nur yüzlü ak sakallı dedem, benim türbanlı bacım.

Bu ak sakallı dede ne dese amin diyecek din gardaşlarım var benim.
kocaman sokakta sünger veya dini kitap satan sakallılara benziyor.
istihbarat ajanlarının bu şekil gizli olması olağan. Bugün de böyle idi yüz sene önce de. Açın nutuk'da sait molla'nın mektuplarını okuyun. Mustafa Sagir falan öğrenin. insan bu kadar mı yabancı olur tarihine.
velev ki yakaladın, ne olacak?
güncel Önemli Başlıklar