bugün

Bir tane karikatürüne güldüysem cümle alem siksin beni. Gülen kişi bile yoktur. Yandaş oldukları için takip ediliyor.
Yeni akit paçavrasının dergi versiyonu.
Dergi demenin dergicilere hakaret olacağı kâğıt bütünü.
insanın yalnızca göt ile değil, kalem ile de sıçabileceğini göstermiş dergicikç
karikatür işinden anlamayan topluluk. çizimleri çok basit.
görsel
karikatürlerine ve karikatürlerin anlatım tarzına bakılırsa, kadro maksimum yaş olarak liselilerden oluşuyor izlenimi vermekte.
vay be dedirtti.

gencecik çocuklar kardan adam yapıp, kartopu oynamıyor, tank yapıp önüne yatıyorlar ve bununla gurur duyuluyor.

o tanklar insanların üzerine yürüyecek cesareti nerden buldu, sen kimin için ölmek istiyorsun desen verecek cevapları olmayan sabiler yetiştiren bu sistemin...

edit: karikatürün altına " büyük anlam içeriyor" yazılmaz. çizgi gülerken düşünmene yetecek kadar güçlü bir şeydir. bunlar hem görsel ekliyor hem dikkat! diyor. bu da misvak' ın hedef kitlesini anlatıyor.

( bkz: gerizekalıya anlatır gibi anlatmak)
allah rizasi için bir karikatürünüz de güldürseydi keske beni! gerçi belki güldürmüyor beni ama trollerinizin verdikleri tepkiler beni adeta yariyordur, çok masumlar, maasallah!
Pardon sayın ecevit hanım diyerek hata etmişti.
Elin herifinin önünde diz çöküp avuç açan birine hanım demek kadınlara hakarettir. Söylenecek çoooook başka şeyler var şuna:
görsel

Analarını hatırlatan profesyonele hakettiğinin çok çok üstünde bir kibarlıkla hitap edilmesini hala unutamayan çalışanların olduğu dergidir.
görsel

gözümde hep böyle canlanan dergidir. sıra sıra dizilmiş "ot"lar "sebze"ler..
islamcılarda mizah yapacak zekanın olmadığının kanıtı.
jimmy tudeski olmasa kimsenin bilmediği, umursamadığı dergi. ayrıca bildiğim kadarıyla sadece internet üzerinden yayın yapıyor bu sevimsizler.
nasıl da yabancılaştılar değil mi cemaate. hiç tanımıyorlar. gençleri hipnotize ettiğini, bugüne kadar ki amacını bilmiyorlardı. utanmadan kendi palazlandırdıkları, bizza içinde bulundukları şeyin mizahını yapmaya çalışıyorlar. gerçi bunlar kim mizah kim.
internet üzerinden mizah yapmaya çalışan dergimsi. jimmy tudeski olmasa bilen yok. karikatür o kadar güçlübir sanattır ki eleştiriyi yumuşatır. konusu en sert karikatürde bile gülümsersiniz. bunlar odun mübarek.