9. nesil yazar *
Türk dili araştırmacısı, akademisyen hoş sohbet sözlük yazarıdır. Gelişmelerden kitaplarının duyurusunu okuduğumuz günleri de görmek isteriz. Hoşgelmiştir, koştursun efenim sözlükte.
keşke şöyle bir şey olsaydı:

(bkz: türkolog)
son zirvede, ortalama yaş konusunda kendisi ile aynı kaygıyı taşıdığım ve kendisini görünce yalnız olmadığımı hissettiğim yazardır. zirvede bir akademisyen görmek bizi mutlu etti. sohbeti kalitelidir. ancak giderken birden gözden kaybolmuştur. hoşçakal bile diyemediğim edebi yazardır kendileri.
peyami safa ve yalnızız hakkında aynı düşüncelere sahip olduğum, okumayı seven, aydınlatıcı bir sohbeti olan efendi bir kişilik. kariyerinde başarılar.
çok değerli bir dilci. zirvenin başında kısa süreli de olsa güzel bir sohbetimiz oldu. zirvenin geri kalanında sıkı muhabbeti sebebiyle çevresine bir insan ordusu topladığı için rotasyon konusunda kendisine ultimatom geçtim. * zirveye katılan en olgun ve en kaliteli insanlardan biriydi kesinlikle. ayrıca ben gidiyorum demeden ayrılması dikkatlerden kaçmamıştır. bir dahaki zirvelerde aramızdaki yaş farkına rağmen daha çok konuşmayı umut ettiğim yazardır.
Ağırbaşlı, hoş sohbet, sabahlara kadar sohbet etsen sıkılmayacağım candan yazar. Her daim görüşmek isterim kendisiyle.
hiÇ tanımam ama hoş nickli yazar, beğendim.
son zirvede kiyak gectigim yazardir. hadi yine iyisin.*
ankara fıskiyeyi kim kırdı zirvesi' nde tanışma şerefine nail olduğum, hoş sohbet, oturaklı yazar. başlarda uzmanlık alanlarımızın farklılıklarından dolayı, kendisini soru bombardımanına tuttum. sonra cevaplarını dinleyemeden masadan ayrılmak zorunda kaldım, ayıp oldu. ertesi günkü mini zirvemizde bu ayıbımı telafi ettiğimi ümit ediyorum. görüşmek istediğim insanlardan.
doğum günün kutlu olsun yazarı. ne vardı 1 gün sonra olsaydı da zirvede kutlasaydık. *

görsel
görsel
görsel
kaç zirvedir görüşüyorum kendisiyle ama bir türlü nickini hatırlayamadığım yazardır.
ama bu kere unutmam.
Angara ayazına atkısız, beresiz cengaverce kafa tutan faydacı yazar. O kadar faydacı ki, kaçınılmaz olaylardan bile zevk almasını bilir.**