bugün

şu an elemeleri yapılan, 29 nisan 2009'da kral tv'den canlı yayınlanacak yarışma.
elemeler kral tv'den izlenebilir.
cnbc-e'den de canlı yayınlanacak yarışma. banu güven'le mirgün cabas'a sundururlarsa şaşırılmaması gerekmektedir.

(bkz: bugünleri de mi görecektik)
jüri üyesi acun ılıcalı'nın kızların kutularını açtırdığı takdirde reytinglerin mına koyacak güzellik yarışmasıdır.
ilk 678567890' a kaldığım çok nadide yarışma. yarabbim nasıl mutlu oldum bilemezsiniz. neymiş miss Turkey.. çok güzel çok.
yine kadın eti üzerinden bir yarışma.
fotoğrafımı gönderdiğim, ancak popo fotoğrafını kabul etmedikleri için katılamadığım yarışma.
bir arkadasimida katıldıgını görünce sasirtan yarisma..bana zamanın cabuk gectigini, artık yasıtlarımın güzellik yarısmasına katıldıgını da göstermiştir.
bir arkadaşımın da katıldığını görünce, görmemezlikten geldiğim yarışma/arkadaş.
zira kendisi erkek.
salak mısın lan mal öküz. artık görüşmüyorum kendisiyle.
gönderilen fotoğrafların %99 unun vasat olduğu yarışma.
fotoğrafımı yolladığım ama erkek olduğum için katılamadığım yarışmadır. pehehehhe dalga geçmek için.
mis gibin kızların "beni seç, beni seç" iç sesleriyle salındıkları yarışma.
fotoğrafımı gönderdiğim yarışma. yarışmacı değil ayakçı olacaktım ama onu da kabul etmedi ibneler.
bütün güzellik yarışmalarında olduğu gibi yine en güzellerin ilk turunda eleneceği yarışma olacaktır.
2-3 sene önce merve büyüksaraç gibisinden bir şeyi türkiye'nin en güzel kızı seçmiş muhterem güzellik yarışması serisinin 2009 serisi. gene orada bulunan en çirkin kız itinayla bulunacak, kafasına taç takılacak, akabinde 1 yıl falan üçüncü sınıf dizilerde oynayacak ve sonra tarihin karanlık sularına gömülüp gidecektir. bu yarışmadaki ilk favorim susan boyle ikincisi de sebahat tuncel, her ikisine de bol şans...
tüm dünya güzellik yarışmalarının aksine güzelin değil, çirkinin seçildiği tek yarışmadır. insan biraz keriman halis'e bakar.
eleştirilme sebebi; kadının meta oluşu, teninin satışa sunuluşu değil de en güzelinin seçilmemesi.

sana geliyorum.
fotoğrafımı gönderdim, sen önce o cebini içeri sok dediler. duygularım son derece masumaneydi aslında.
fotoğrafımı gönderdiğim, ancak jüri üyeleri haksız rekabet olur dediği için katılamadığım yarışma.
haklılar tabii; girsem 1. olacağım kesin, yarışmanın da bi heyecanı kalmayacak.
güzel olmak zor şey ayol!
fotoğrafımı gönderdim... gülmeleri bitince cevap verecekler diye umuyorum.
fotoğrafımı gönderdim ancak "adriana lima'nın fotoğrafını göndermeyin" dediler. halbuki o bendim. benziyorsam suçum ne?
fotoğrafımı gönderdim ve "pazartesi gel, başla" dediler. sanırım beni sadece dış güzelliğim için istiyorlar, ühüüüühü.
fotoğrafımı gönderdiler ama sözleşme imzalarken vuruldum.. * *
kral tv'de şu an banttan yayınlanan yarışmadır. aşkı memnu'un emmeli gömmeli sahnelerin olmadığı bölümünden sıkılanlar için birebirdir. yalnız gereksiz alkış efekti ve burcu esmersoy'un gereksiz bağırışları olmamış diyoruz. gözlerimizi hadise'ye çeviriyoruz.
emre altuğ'un sunamadığı güzellik yarışması.
son ona kalan kızlara jüri tarafından sorular sorulmaktadır. olaylar gelişir;

serdar bilgili: hayır için kullanacağınız 1 milyon dolarınız olsaydı napardınız?
kız: *
okan bayülgen: türk lirasına çevirirdim.