bugün

şanslı kızlardır. güzel değillerse bile şirindirler, tatlıdırlar. uzun kızlar için bu durum pek söz konusu değildir.

not:bu entry tamamen subjektif olup olası gammazlamalara karşı sigortalıdır. yine de gammazlamayın lan!
diğer kızlara göre daha uyanıktırlar, genellikle sessiz sakin görülürler.
(bkz: great things come in small packages)**
ufak tefek yapıları, canlı ve neşeli tavırları, insanlara sıcak yaklaşımlarıyla dikkat çeken kızlardır. bir çoğu, güzel veya hoştur genelde. insanları kendilerine çekmeyi bilirler ve genelde iyi arkadaş olurlar.
babet modasının geçmesine en çok sevinen kızlardır.
kalp kırmamaya dikkat eden kızlardır. *
türk kızlarının genelidir.
boyları kısadır, saçları sonradan sarıdır, götleri kocamandır, memeleri ufaktır.
anam biri beni anlatmış 160 boyunda ve 45 kilodayım ama diyetisyene gidiyorum 55olacam
gözleride güzel olan kız tipi.
nedeni bilinmez ancak çoğu gözlük takan kızlardır..
genel olarak boy kompleksleri vardır.
enteresan bir erkek grubu tarafından çok sevilirler..
enteresan bir erkek grubu tarafından pek sevilmezler..

(bkz: hayat çok kısa)
22'sindeyken 16 sanıyorlar ama sen beni 30'umda gör denilerekayar verilebilir koşullardır.

(bkz: kendimden biliyorum)
götü yere yakın olan kızlar.
koca dedem "götü yere yakın olandan korkacaksın toruuuuuuuun" derdi.* *
kendilerine göre ayrı bir sıcaklıkları ve sevimlilikleri olan kızlardır. boyları kesinlikle sorun değildir; zira yüzleri genelde (yani bana hep öyleleri denk geldi) güzel olduğundan bir gülüşü bile insanın içini ısıtmaya yeter. tatlılık abideleridir.
bunlar daha bir enerjik daha bir deli doludur. genelde okul ve işlerinde başarılı oldukları gözlenmiştir.
40lı yaşlarda yaşını söylediği zaman "aaa yaşını hiç göstermiyorsun." gibi tepkilere maruz kalacak kızlarımızdır. ki o zaman yaşıtları tarafından kıskanılacaklardır.
şarap gibi kadınlardır.

zaman geçtikçe gençleşir, güzelleşir. şimdilerde boylu poslu olan kızlar 45inden sonra pörsürken bu hanım ablalar hep genç kalır.
çok tatlılar. hele bir de dolgunlarsa....
minyon olabilirler, tatlı olabilirler, minyon kız-minyon olmayan kız kıyasında bir veya iki adım önde de olabilirler ama öncelikle insan olsunlar insan!
boyum uzun olmasına rağmen, uzun boylu ve yapılı kızlardan hoşlanmayan bendenizin tercih ettiği kızlardır.
not: bazıları çok tatlıdır.
akıllı olan kızlardır. ibneler kanmıyorlar kolay kolay. * ama yenir mi ? yenir.
her zaman genç görünen -aa sen 30 yaşındamıydın 20 gösteriyorsun gibi cümlelerle sürekli karşılaşan ve bunlardan çook memnun olan kızlar.
- yaşı benden 4 seneden fazla küçük olmadığı müddetçe - dünyadaki en güzel varlıktır. (cümlenin ilk kısmı yanlış anlaşılmamak için)
erkeklerin genel olarak en çok beğendiği bayan tipidir. zira bir bayanın vücut hatları kibar ve narin olmalıdır.
(bkz: bodur tavuk her zaman piliçtir) her zaman geçerli olmasa da sıklıkla böyle görünür.
40 yaşına bile gelse 20 li yaşlarda gibi duran bayandır.