bugün

Severim ❤️.
Götüyle baş uzunluğundan, göt ayak uzunluğu daha uzunsa iyi oluyor.
Götü yere yakından korkacan aga
Minyon kız en fazla tatlı olabilir bence ya.
Ama 190 beyler bakın şöyle 150 kızlarla takılmayın beni deli etmeyin ya. Olmuyor.. hem yanınıza yakışmıyor hem bize 170ler kalıyor olmazsjdjf.
Çok güzel sevilirler kedi gibi.
18 yaş üstü, tatlı suratlı, düz karınlı olanları hem sempatik, hem enerjik hem de çekici olan kızlardır.
Çok tatlı ve sempatik oluyorlar.
yaşını göstermeyen kızlar olarak ilk tercihlerimdendir.

gerçi esmer de favorimdir.
Candır güzeldır.kucaklayıp kaçırılasıdır.
çok tatlı olurlar. kucak sporları için en uygun tiptir.

görsel
portatiftir. mobilitesi yüksektir. al kollarının arasında istediğin yere götür.
Fuckbody olarak tercih ettiğim kız tipidir.
Çok tatlılar (bkz: Simge sağın)
dünya yüzeyindeki en güzel varlıklardır...
türk kızlarının çok yanlış anladığı durumdur. bakın kızlar, bazlama gömüp olmayan boyunuzla daha da şişince minyon değil kadınların utanç kaynağı oluyorsunuz.
Türkiye'de kadınlar neden bu kadar rekabetçi? Başka ülkeden gelip bize maruz kalanlar kendi ülkelerinde bizden tiksinerek neden konuşuyor böyle anlarda anlaşılıyor.

Bazı kadınlar güzeldir. Bazı uzun kadınlar güzeldir ve sinsidir. Bazı kısa kadınlar güzeldir ve sinsidir. Bazı uzun kadınlar çirkindir ya da bazı kısa kadınlar çirkindir. Bazı uzun kadınların poposu 2 bebek bezi giymiş gibi yere yakınken, bazı kısa kadınların poposu dik olabilir ve sanki oturduğu zaman bile yere değmiyor gibi gözükebilir. Kadın haklarından bahsedip, bir köyde dayak yiyen hatçe sayesinde mağduriyetin en büyük kaymağını yiyen cansular ne zaman kendi özelliğini övmek istese bir baska kadını seçim yapmadığı özelliğinden vuruyor. Bence kendinizi açık açık övmeyi öğrenin.

Boyun kaç?

172 başlığı var, gir oraya, bu benim boyum ve uzun bir kadın olduğum için kendimi evde yalıyorum yaz. Böyle buralara gelip başka kadınların özellikleri ile uzun boylu olduğunuzu göstermeye çalışıp komik gözükmeyin.

Konuya gelemedim. Minyon kadınlardır. Evet. Minyon olmanın faydasını yaşarlar. Çabuk yaşlanmazlar. Genel anlamda bunların yanaklar dolgundur, bu da çocuksu bir görüntü verir. Bu kadar.
160 aşağısı ancak ısınmak için düşük tüketimli soba olabilir. Peluş oyuncak falan da olur. Kız dediğin masaya vurdu mu ses getirecek ağa.
Tek elinizle belinden kavrayabilirsiniz.
Götü yere yakın olandan korkacaksın.
Boyu uzun aklı kısa olmaktan iyidir.
minyoner biri olduğumu düşünüyorum.
Severken ve seks yaparken güzel disc ve caliperde en mükemmel doygunluğu yaşıyorum ama iş doggy'e gelince yok ufacık kalça kıvrımsız işte o zaman ruh halim psikolojim o an seksten soğuyorum ve çok infantilist geliyor..

Ben yıllardır Latin kalçası, afro saçı seven biri olarak bana aykırılar, benim için seks her şeyden ön planda ilişkide uyum, tutku, haz, şehvet. Akrep burcuyum ben... Bu konuda azı ile yetinemiyorum...
anlayamadığım bir uzun boylu kızlara bok atma çabaları vardır bu arkadaşların. oysa uzun kızların minyon kızlarla bir alıp veremediği yoktur.
teoride şirin tatlı kızlar, ama pratikte uzun kızların sütun bacaklarını gördükten sonra ekmek veresiniz gelmeyen kızlardır.
Minyonları evde zor tutuyoruz.
Çağırdınız geldik, buyrun ne vardı?