bugün

ensesini sol ele oturtun. ayak bileklerinden de sağ elle tutup yer eksenine kısmen paralel olacak şekilde kaldırın.

sağ elle hatunu çevirip ensenin sol elde yer yapmasını sağlayın. bir kaç tur sonra yuva yapar kendine.

şimdi öpün. neresine denk gelirseniz.

canım benim.
mutfak tezgahında yemek hazırlarken arkasına geçin. çenenizi kafasının tepesine koyun ve bastırın. bir süre sonra elindeki işi bırakıp size dönmek zorunda olacaktır. önce alnına sonra dudacığına kocaman bir öpücük kondurun. başarılar.
uzanamadığı bir raftan bir şey indirmeye çalıştığında siz almayın. o uzanırken belinden tutup yukariya kaldırın. aldıktan sonra da şakağına öpücük kondurun.
yatakta uzanırken arkasından sarılıp eli kolu her tarafına dolayın. hareket kabiliyetini kısıtlayın. bacaklarla bacaklarını sıkıştırın. sonra ensesinden boynundan kulak arkasından usulca öpün.
Önemli olan boyu değil işlevi diyerek kulağına fısıldayın.
tek kişilik yatağı olan kişilerin tek tercihi olmaları mesela.
sarılın.
Oturt dizine sev.
siz otururken o ayakta size yaklaşsın. kafa hizanız muhtemelen göğüslere denk gelecektir. yüzünüzü memintolara gömüp seni çok seviyorum diye haykırın.
perde kornişlerini takamadığını farkettiğinizde ve sizden bunu istediğinde perdenin ucunu kendisine verin. o incecik ve şakayık gibi kıvrılan belinden kavrayın. yukarıya kaldırın. fıtı fıtı perdeleri takarken baldırına öpücükler kondurun.
Sımsıkı sarılın. Çok hoş oluyor. Kendimden biliyorum.
sadece sarılın ve boynunu koklayın.
tutup kaldırın ve istediğiniz yere götürün. portatif ve ergonomiktirler.
altuni bozduyim
gerdana dizdureyim
ipek mendil gibisun
cebumde gezdureyim.
uyurken sol kolunuzu boynunun altından geçirip sağ göğsünü, sağ kolunuzla sol göğsünü kavrayıp kendinize doğru çekin. bacaklarla da bacaklarını kıstırın. hareket edemesin. çok mutlu olur.
kucaklayıp sarılmak, bacaklarını belinize dolar ; saçları ağzınıza girer biraz ama kokusunu içinize çekersiniz. Başınızı kızın kucağına koyup uyumak; her kızda olmaz bu
Narin ve kırılgan olan bir kadını sevme yöntemleridir.
Kalabalık bir ortamda ezilmemesi için 'başımın üstünde yerin var' deyip, kadını omzunuza almak gibi metotlar uygulanabilir.