bugün

Millet sevmesin, minikler bana kalsın.
1.80 boyum var. 1.60 nın altında boya sahip kızlar yanımda cep sevgilisi gibi duruyor.
Erkekler natalie portman gibi minik hatunlari seviyo da maymun gibi olan minikleri sevmiyo...
not: sezar hariç. *
1.94 boyum var. Miniklerde gayet tatlıdır. Tam bir halil mutlu.
yalandır. yoktur öyle sorunsal.
minik minyon hatun sevilmez mi be? minik hatun candır. asıl popüler kültür emperyalizminin dayatması olan squat yapan uzun boylu kızlar sevilesi değildir. hatun dediğin minik olacak uzun saçları olacak, yanında uyuyacak sabaha kadar nefes alışını seyredeceksin.
minyon hatun candır.
kim demişse yalan Demiştir.
Ne demek sevilmiyor, yerim yer hele şöyle kaslı kollarıma alıp, minnak minnak olurlar, havaya at tuma yere düşmez o denli tatlı.
Teşekkürler ulu beyler, beni mutlu ettiniz. Sağolun varolun.
Yoo aksine çok sevilir.
kim uyduruyor bunları.
sevmezse sevmesinler onların sevmesine kaldıysa iş. ohoo.
sinsi olurlar.
sevilmez mi ya ısdırırım, yieerim hatta. kaptırdım kendimi bir an özür dilerim sözlüx.
"kim söylemiş, yalan söylemiş. tüm türkiye onun *ötüne parmak koysun." sorunsalı.
Kim demişse çok ayıp etmiş sorunsalıdır. Ben severim abi. Çok severim. Adam gibi severim. Olsa yanımda şimdi ufacık tefecik. Sarılsa sıcacık.

(bkz: Çok yalnızım sözlük)
Nerede var bir bodur , allahın belası o dur . Diye bi söz var . Ben demedim kızlar .
Kadın dediğin minyon olur kardeş. iyi ki minyonum.
Bazısı çok kısa bacaklı be.karı dediğinde biraz bacak boyu olacak .
istediğin pozisyona sokabileceğin minik bir hatunu sevmeyen erkektedir o sorun diyerek reddettiğim sorunsal.
evirip çevirme açısından iyi, portatif ancak götü yere yakından korkacaksın. otomatik olarak fizikteki açığı psikolojik olarak kapatabilir ve çok tehlikeli bireylere dönüşebilirler. ben ne kadar kısa hatun tanıdıysam hepsi abidik kubidik, büyüydü, faldı bilmem neydi o tür şeylerle ilgileniyorlar. aman diyeyim azizim, ayık olun.
ben cok severim onlari. yani cok hoşlar aslinda.
minik bir hatunda en önemli şey tatlı olması ve kıyafetini uygun şeçmesidir. minnacık ayakları ve kırmızı ojeleriyle şahsımı etkiliyendir.
Sevilir sevilmesine de o düz mantık yok mudur o yıkar tüm teoriyi; boyu boyuma huyu huyuma, yani düşünün herkes boyu boyuna bulacak olsa eşleşme de birileri daima açıkta kalacak ben mesela 1.85 boyumla açıkta kalmaya adayım, şimdi sorarım uzun boylu sözlük yazarlarına Türkiye de yaşıyorsunuz ve minik sevmiyorsunuz olabilir mi ?
katılmadığım başlıktı öyle bi sorunsal yok arkadaşlar yapmayın böyle şeyler.